Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2009., 01:52   #281
Zbog fimotičnih komplikacija, obrezan sam već... pa, 2 godine.

Mogu reć da je lakše i higijenu je lakše održavati, isto A sad, ako bi koja dama isprobala... sve se da dogovorit
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 12.08.2009., 01:56   #282
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
e pa vidiš obrezivanje nije nepotrebno...nisam točno upoznata sa problemom koji je odmah kao mali imao brat blizanac mog dečka..ali morao je biti obrezan...pa su onda radi preventive pošto su blizanci obrezali i mog dečka

ja glasovala za obrezane
__________________
Dodirni me sasvim slucajno,poljubi me filmski nestvarno
I najljepse kad je prestani
Okreni se i nestani
crazyblonda is offline  
Old 12.08.2009., 15:13   #283
Mala digresija: ove spike sa većom izdržljivošću su priče za malu djecu. Čisti placebo efekt, ništa više.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 13.08.2009., 00:02   #284
Quote:
1982 kaže: Pogledaj post
Zbog fimotičnih komplikacija, obrezan sam već... pa, 2 godine.

Mogu reć da je lakše i higijenu je lakše održavati, isto A sad, ako bi koja dama isprobala... sve se da dogovorit
A di se treba predbilježit?








mlada. neiskusna i neukusna
kiss me is offline  
Old 13.08.2009., 00:09   #285
ja sutro ujtro imam zakazano obrezivanje , ili kako ja to volim nazvat , sisanje juniora bez zajebancije... jel mi moze netko rec sta me ceka, koliko apstinencije ( junf sam pa ne znam kakav ce seks i filing pri tome bit ) , a sa curom sam dogovorio da cemo "proslavit" , bila je fenomenalna podrska sta se tog tice i tako ...
Crasho is offline  
Old 13.08.2009., 00:13   #286
Quote:
Crasho kaže: Pogledaj post
ja sutro ujtro imam zakazano obrezivanje , ili kako ja to volim nazvat , sisanje juniora bez zajebancije... jel mi moze netko rec sta me ceka, koliko apstinencije ( junf sam pa ne znam kakav ce seks i filing pri tome bit ) , a sa curom sam dogovorio da cemo "proslavit" , bila je fenomenalna podrska sta se tog tice i tako ...
Totalna glupost sta radite od sebe. Nemam rijeci. Sretno ti.
efos is offline  
Old 13.08.2009., 00:18   #287
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Totalna glupost sta radite od sebe. Nemam rijeci. Sretno ti.
bi ja rado da ne trebam, ali jednom bi ipak htio vidjet cijeli glavic , a ne samo vrh , kako je dosad bilo .... ocu rec , iz zdravstvenih je razloga , ne mogu prec kozicom preko glavica , ergo ne mogu jebat kako spada ,tj nisam mogao nikako, a uhvatila me nagla zelja za istim ... pa bih zamolio nekog ko je izvrsio slican zahvat da mi odgovori na upit hvala efos btw
Crasho is offline  
Old 13.08.2009., 00:22   #288
Quote:
Crasho kaže: Pogledaj post
bi ja rado da ne trebam, ali jednom bi ipak htio vidjet cijeli glavic , a ne samo vrh , kako je dosad bilo .... ocu rec , iz zdravstvenih je razloga , ne mogu prec kozicom preko glavica , ergo ne mogu jebat kako spada ,tj nisam mogao nikako, a uhvatila me nagla zelja za istim ... pa bih zamolio nekog ko je izvrsio slican zahvat da mi odgovori na upit hvala efos btw
To je onda druga stvar. Tebi je to zbog problema. Ali za "zdrave" ljude koje nemaju problema kao ti e to mi je onda glupo.
efos is offline  
Old 13.08.2009., 00:24   #289
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
To je onda druga stvar. Tebi je to zbog problema. Ali za "zdrave" ljude koje nemaju problema kao ti e to mi je onda glupo.
potpisujem al znas onu , ko voli nek izvoli .
Crasho is offline  
Old 13.08.2009., 00:24   #290
"Najnovija" istraživanja su pokazala da obrezani imaju veću mogučnost od infekcija nego neobrezani .osobno mislim da to ovisi o osobi i njegovoj higijeni a ne do toga dal je obrezan ili nije.
badday is offline  
Old 13.08.2009., 00:28   #291
Quote:
badday kaže: Pogledaj post
"Najnovija" istraživanja su pokazala da obrezani imaju veću mogučnost od infekcija nego neobrezani .osobno mislim da to ovisi o osobi i njegovoj higijeni a ne do toga dal je obrezan ili nije.
Pa tak smo se rodili. Znaci to je potrebno tijelu. To je sve covjek izmislio, oko tog glupog obrezivanja. Inace nesto sam slusao u nekom dokumentarcu da se to radi kod djece. Kad se obavlja kod odraslih jako boli. Ma o tome mi se i neda raspravljat.
efos is offline  
Old 13.08.2009., 03:28   #292
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A di se treba predbilježit?








mlada. neiskusna i neukusna
Meni na privatnu poruku :P

Quote:
Crasho kaže: Pogledaj post
bi ja rado da ne trebam, ali jednom bi ipak htio vidjet cijeli glavic , a ne samo vrh , kako je dosad bilo .... ocu rec , iz zdravstvenih je razloga , ne mogu prec kozicom preko glavica , ergo ne mogu jebat kako spada ,tj nisam mogao nikako, a uhvatila me nagla zelja za istim ... pa bih zamolio nekog ko je izvrsio slican zahvat da mi odgovori na upit hvala efos btw
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...6&postcount=15

Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Pa tak smo se rodili. Znaci to je potrebno tijelu. To je sve covjek izmislio, oko tog glupog obrezivanja. Inace nesto sam slusao u nekom dokumentarcu da se to radi kod djece. Kad se obavlja kod odraslih jako boli. Ma o tome mi se i neda raspravljat.
Na sreću, ti izgleda nisi imao problem s fimozom i ne znaš koliko je to neugodan problem, kako fizički, tako i psihički. Obrezivanje jest radikalan potez, ali u potpunosti otklanja problem.

A sad da jako boli... ne znam, rekao bih da je to malo pretjerano. Boli, ali ne toliko da ne možeš spavat noću ili ne znam što.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 13.08.2009., 19:51   #293
Ja ne bih voljela vidjeti to cudo tzv. obrezani kurac!

Jebiga, to je meni nenormalna praksa...
Uzas. Hvala Bogu da se nisam s tim susrela!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 13.08.2009., 19:55   #294
Ne kudi konja kojeg jahala nisi!
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 13.08.2009., 20:40   #295
Quote:
1982 kaže: Pogledaj post
Meni na privatnu poruku :P



https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...6&postcount=15


Na sreću, ti izgleda nisi imao problem s fimozom i ne znaš koliko je to neugodan problem, kako fizički, tako i psihički. Obrezivanje jest radikalan potez, ali u potpunosti otklanja problem.

A sad da jako boli... ne znam, rekao bih da je to malo pretjerano. Boli, ali ne toliko da ne možeš spavat noću ili ne znam što.
Procitaj sta sam na gornjem postu napisao da ne pisem 2 puta.
efos is offline  
Old 14.08.2009., 08:43   #296
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Kad se obavlja kod odraslih jako boli.
To si napisao, a sad je li to subjektivni dojam - ne znam.

Ne boli TOLIKO.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 29.11.2010., 20:25   #297
Cool

Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
neznam ja kako ti...ali ja imam odlican seksualni uzitak..i do sad svaka kaze da je sek bolji nego sa neobrezanim.....
pojma nemam is offline  
Old 29.11.2010., 20:29   #298
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Mala digresija: ove spike sa većom izdržljivošću su priče za malu djecu. Čisti placebo efekt, ništa više.
Eto i ja sam pao na tu pricu pa ga u gacama uvijek drzim "naguljenog" Dakle netreba bit obrezan.
SnoopyHR is offline  
Old 29.11.2010., 22:35   #299
bolje higijenu odrzavat s obrezanim???

pa tusiraj se cesce, pa ti nece higijena bit problem
drazen-gt is offline  
Old 30.11.2010., 00:28   #300
nisam probala obrezanog, al veli moja sestra: jednom probaš obrezanog i uvijek ćeš htjet samo obrezanog

shakiri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger