Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 11:35   #41
Joj popizdit ću sa tim photobucketom koji mi je obrisao fotke! Zajebavam se tri godine i onda mi ih obriše. Nemama pojma kak se stavljaju prek imgura. Jesam ih tam stavila al kak sa toga na forum?
astral walker is offline  
Old 07.03.2015., 12:08   #42
Imgur.com
Plavi kvadratić u gornjem lijevom uglu, upload. Nakon toga biraš hoćeš li upoadati (browse your comp) s kompa ili priljepiti adresu s druge stranice. Klikneš (čekiraš) sliku na dnu i klikneš na start upload. Nakon toga biraš veličinu slike (mjenjaš je u gornjem desnom kvadratiću, pratiš promjenu veličine jel ti odgovara. Klikneš apply i save.

Nakon toga ti izbaci linkove. 5.link od gore je za forume sa kockastom [img] zagradom.
Ili izabereš direktan link (drugi po redu) i uvališ ga tj. pejstaš u insert image opciju foruma iznad teksta (žuta kockica).
OregicaO is offline  
Old 07.03.2015., 12:37   #43
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Joj popizdit ću sa tim photobucketom koji mi je obrisao fotke! Zajebavam se tri godine i onda mi ih obriše. Nemama pojma kak se stavljaju prek imgura. Jesam ih tam stavila al kak sa toga na forum?
Astral,i sa imgura kao i sa svakog drugog servera,ja stavljam slike tu sa fejsa,najlakše mi je i ne može ti ih nitko obrisati osim ako sama to ne napraviš
cupanka is offline  
Old 07.03.2015., 15:34   #44
Hvala na savjetima. Na faceu su mi velike fotke. Uf, aj probat ću vidjeti kak onda sa tog imgura pa ak nebu išlo vičem, vrištim, nešto.
Zakaj se to opće dogodi da ti server zbriše fotke? to mi se do sad nikad nije dogodilo.
Evo upravo sam od veta, platila sam za hrčka, kupila 2 kg suhog renala i par pesojednih konzervi. Kupila sam sebi hranu. Puno hvala na donaciji.
Eto. ljudeki, ako vam se sviđa nešto od stvarčica od kojih nemrete vidjeti slike, javite se. Hi hi. Skočit ću pod trajekt. Ponovit ću kasnije ili sutra fotke izbrisane pa ak se nekom nešto dopadne može kupiti i tako pomoći. Ono, da nije gola donacija. :-)
astral walker is offline  
Old 07.03.2015., 15:50   #45
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima. Na faceu su mi velike fotke. Uf, aj probat ću vidjeti kak onda sa tog imgura pa ak nebu išlo vičem, vrištim, nešto.
Zakaj se to opće dogodi da ti server zbriše fotke? to mi se do sad nikad nije dogodilo.
Evo upravo sam od veta, platila sam za hrčka, kupila 2 kg suhog renala i par pesojednih konzervi. Kupila sam sebi hranu. Puno hvala na donaciji.
Eto. ljudeki, ako vam se sviđa nešto od stvarčica od kojih nemrete vidjeti slike, javite se. Hi hi. Skočit ću pod trajekt. Ponovit ću kasnije ili sutra fotke izbrisane pa ak se nekom nešto dopadne može kupiti i tako pomoći. Ono, da nije gola donacija. :-)
Smanji slike prije nego ih uploadaš na fejs

Ako nisi registrirana server briše slike,moraš se registrirati i napraviti album,ali mislim da ti je jednostavnije smanjiti slike i napraviti album na fejsu.

Bravo za donatore,držite se,glavu gore i sretno
cupanka is offline  
Old 07.03.2015., 18:53   #46


OGRLICA OD DRVENIH PERLICA I KOŽE ručno oslikana na jamaici
Dužina 44 cm
CIJENA: 150 kn


OGRLICA OD ŠKOLJKE ručna izrada
Dužina 41 cm ili 45 sa produžnim lančićem.
Ogrlica unosi dašak Jamaice gdje je i kupljena
CIJENA: 70 kn



OGRLICA SA KITOVIMA NAPRAVLJENIM OD SEDEFA I STAKLENIH PERLICA
Dašak Jamaikanske plaže
Dužina 41,5 cm
CIJENA: 150 kn



SREBRNE NAUŠNICE 925 SREBRO
CIJENA: 110 kn



Srebrni prsten 925 promjera 17mm sa prirodnim citrinom.
Prirodni citrin je jedan od rijetkih kamena kojem nije potrebno punjenje ni pražnjenje. Poništava negativnu energiju a topla energija potiče optimizam, privlači bogatstvo i pomaže ga održati. Dobar za mentalno fokusiranje i izdržljjivots te smopoštovanje. Kamen uspjeha jer promovira obilje osebno u poslu i trgovini. Povezan sa mentalnom jasnoćom, povjernjem, srećom, veseljem i osjećajem moći. Zaštitni kamen! Povezan sa solar pleksusom te pomaže probavu i eliminira noćne more. Prirodni citrin vrlo je rijedak!
Cijena: 150 kn


LABRADORIT
Veliki primjerak prekrasnog zlatnog labradorita. Stražnja strana je ravna i ima rozi odsjaj što je rijetko. Pogodan je za ugradnju u nakit.
Dimenzije:35mm x 24mm x 10mm
Labradorit je mistični zaštitnički kamen koji čisti auru od neželjenih antiteta i loše energije. Unosi svjetlo i povezuje nas s univerzalnom energijom. Potiče razvoj intuicije i dovodi nas u dodir s podsvjesnim. Uči nas kad je pravi trenutak za djelovanje.
Također pozitivno utječe na oči i mozak, regulira metabolizam,olakšava reumatizam, oslobađa menstrualne napetosti i štiti od kompjuterskog zračenja.
Kristal za svaki dom!
CIJENA: 250 kn



Ovo je ogrlica od bojanog HOVLITA duga 41 cm.
Hovlit je poludragi kamen koji smanjuje kritičnost, sebičnost, nepetost, patnju i grubost. Potiče finoću, taktičnost, povoljno djeluje na kosti, zube, razinu kalcija i nožne grčeve. Pojačava kreativnost.
Cijena: 150 kn
astral walker is offline  
Old 07.03.2015., 19:11   #47


Rutil quartz (savršeno ispoliran, rijetko lijep)
Dimenzije: 38x26mm
Djelovanje:
Rutil kvarc pomaže obnovu tkiva, apsorpciju hrane
i usporava starenje. Dovodi do porasta
imuniteta, dobar je kod problema s dišnim sustavom.
Rutil kvarc je također tajanstveni kristalni
"dijagnostički alat" koji pomaže otkriti pravi uzrok bolesti.
Povečava mentalnu i fizičku stabilnost,
oslanjanje na vlastitie snage.
Povečava intuiciju,
smanjujue strahove, depresiju
i probleme s donošenjem odluka.
Povezan je s trečom čakrom.

Cijena: 200kn


Ocean jaspis (savršeno ispoliran u oblik jajeta)
Dimenzije: 25x18 mm
Djelovanje:
Ocean jaspis je vrlo jak zaštitnički kamen.
Djeluje umirujuće i potiče ljubav
prema sebi i drugima. Ljekovit za
emocije i donosi mir uma. Pomaže prihvatiti
odgovornosti i pojačava strpljenje.
Pomaže shvatiti da smo svi međusobno povezani
i da je priroda ciklična struktura. Potiče brzo razmišljanje i
organizacijske sposobnosti.
Stimulira maštu i transformira ideju u akciju.
Poboljšava probavu, produžuje sexualni užitak.
Ocean Jaspis je poznat kao veliki njegovatelj i
pomoćnik u stresnim vremenima. Donosi mir i
cjelovitost. Daje nam odlučnost, hrabrost i
podršku tijekom nužnog sukoba. Uklanja toksine.
Povezan je sa srčanom čakrom.
Cijena: 50,00 kn





Srebrni prsten 925 srebro promjera 18mm.
Prsten je vrlo neobičnog nepravilnog oblika i ukrašen je raznobojnim kamenčićima.
Cijena: 150 kn



Srebrni prsten 925 srebro promjera 15mm.
Prsten izrađen u starinskom stilu ukrašen čipkastim pletom i sitnim cirkonićima.
Cijena: 150 kn


Narukvica od riječnih bisera dužine 19 cm sa magnetnom kopćom.
Biser na fizičkom planu pomaže kod bolesti očiju,
mišića i nadbubrežne žljezde. Radi visokog postotka
kalcija čuva zube i kosti. Aktivira probavne organe. Pomaže kod
kroničnih glavobolja, temperature, alergije.
Pojačava senzibilitet i jača inicijativu i
intuiciju na dugovnom planu. Kod dužeg nošenja
pokreće duhovni rast, oslobađa unutarnje blokade
te se lakše rješavaju problemi kada ih se spozna unaprijed.
Cijena: 60 kn
astral walker is offline  
Old 08.03.2015., 22:40   #48
Anyone? Sve je još dostupno. Skupljamo za režije, neurobione i ostale nužnosti.
astral walker is offline  
Old 09.03.2015., 08:55   #49
Evo da krene, uzimam narukvicu od bisera i srebrni prsten neobičnog oblika, javite mi u pp broj za uplatu i iznos poštarine . Mozda da napišete koji posao tražite .
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 09.03.2015., 15:43   #50
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Evo da krene, uzimam narukvicu od bisera i srebrni prsten neobičnog oblika, javite mi u pp broj za uplatu i iznos poštarine . Mozda da napišete koji posao tražite .
Hvala ti, nadam se da će ti biti dobri i da ćeš ih nositi. To su moja djeca pa zaslužuju izaći iz kutije. :-) Prsten je naša veličina 15 i za standardne prste je pa vjerujem da će biti dobar. Inaće je prsten s potpisom i obrađen tako da ne tamni. Objasniše mi šta je to ali zaboravila sam. U glavnom, srebro koje ne potamni što je super! Narukvica svima odgovara i od pravih je bisera. Šaljem ti podatke u pp.
astral walker is offline  
Old 10.03.2015., 14:46   #51
Dragi moji svi, ogrlica sa kitićima, prsten nepravilnog oblika i narukvica od bisera su prodani. Hvala kupcima. Ostale stvarčice su dostupne. Stavit ću još stvarčica kad dođem do kompa od frendice jer od mene je nemoguće stavljati slike zbog sporosti ove šuge od kompjutera.
I dalje nam trebaju novčeki.
Što se tiče posla, završila sam FFk ali nisam radila u struci. Također sam sportsko medicinski maser i aromaterapeut. Tražim svašta. Gledam recepcije, prijeme raznih welnesa, klinika, poliklinika, čak neke dućane jer sam radila u pet shopu i dućanu prirodnim solima.
U glavnom, bilo bi super da je nešto od čega mogu normalno preživljavati budući da sam sama i bez pozadine rodbine, staraca, muža, dečka isl.
Dućani poput Konzuma, Bila, Sparova isl su izvan izbora jer zbog pomaknutog diska nemrem nacukavat terete.
astral walker is offline  
Old 10.03.2015., 20:29   #52




Srebrni 925 prsten sa dva brušena zelena smaragda i cirkonima.
Prsten je promjera 16,5 mm.
Smaragd je kamen inspiracije i strpljenja. Zovu ga kamenom ljubavi. Donosi blaženstvo i lojalnost. Pojačava zajedništvo, bezuvijetnu ljubav, partnerstvo i prijateljstvo. Smaragd otvara srčanu čakru i umiruje emocije, pretvara negativnu energiju u pozitivnu, pomaže prevladati nesreće u životu.
Ovaj predivni kristal je detoksikant, dobro utjeće na srce i pluča, čisti jetru te pomaže kod reumatizma.
Cijena: 150 kn



Ogrlica od vrlo kvalitetnog savršeno poliranog tigrovog oka duga 42 cm.
Tigrovo oko je jak zaštitnički kamen i odličan za uzemjenje. Povečava nepovredivnost, praktičnost, ispravno korištenje moći. Donosi blagostanje u obliku novca. Štiti tijekom putovanja. Pomaže jasno sagledati i vidjeti stvari bez iluzija. Koristi se za oči, repoduktivni sistem, polomljene kosti, probavu, crijeva. Povezan je sa solar pleksusom i donosi nam osobnu moć. Vrlo jak kamen!
Cijena: 200 kn
astral walker is offline  
Old 12.03.2015., 14:44   #53
Jučer sam kupila onaj veliki kolut za Belu jer si je pigala kičmu na malom. Sad je sva sretna i vrti li ga vrti. Skupo to sranje, 45 kn božji kolut za hrčke. Ali neka, nek je Belki sretna.
Sviđa li se nekom nekaj od stvarčica? Sve je dostupno osim tri navedena predmeta. :-)
astral walker is offline  
Old 13.03.2015., 17:44   #54




SREBRNA NARUKVICA DELFIN
Zgodna nareukvica 925 srebro, unutarnjeg promjera 76,5 cm.
Dašak Grčke u kojoj je kupljena.
Narukvica je rastezljiva.
Cijena: 250 kn



ELEGANTNA SREBRNA NARUKVICA
Srebrna 925 narukvica, puna teška, zmijica plet, dužine 18,5 c. kupljena u Miamiu.
Cijena: 280 kn







ELEGANTNI SREBRNI PRSTEN
Srebrni prsten 925 srebro sa cirkonima kupljen u Mexicu
Unutarnji promjer 16 mm
Cijena. 200 kn
astral walker is offline  
Old 13.03.2015., 17:51   #55




ELEGANTNI SREBRNI PRSTEN
Srebrni prsten sa cirkonima unutarnjeg promjera 16 mm kupljen u Puerto Ricu
Cijena: 180 kn



PRIVJESAK OD AMETISTA S UGRAVIRANIM ANĐELOM
Dimenzije: 24 x 28 mm
Kristal je probušen s lijeva na desno te je pogodan za špagicu.
Ametist je vrlo jak i zaštitnički kamen pogodan za meditaciju. Djeluje umirujuće svojom visokom vibracijom. Jaki je iscjeljujući kamen i kamen čišćenja. Fokusira vas i stavlja pod kontrolu. Jako je dobar kod nesanice. MOtivira vas i pomaže kod postavljanja ciljeva. Utišava ljutnju, bijes, strah i tjeskobu. Pomaže nositi se s gubitcima. Potiće nesebičnost i duhovnu mudrost. Pomaže metabolizmu, odličan za krv, crijevnu floru, uklanja parazite iz tijela.
Osnovni prekrasni kamen za svaki dom.
Cijena: 120 kn




PRIVJESAK SUGILIT
Dimenzije: 38 (sa kukicom) x 9 mm
Sugilit je jedan od glavnih ljubavnih kristala. Otvara sve čakre, oslobađa psihičke napetosti, unosi svijetlo u tamu.
Jako je dobar za rad unutar grupe jer potiće opraštanje i toleranciju. Povezuje sa sadašnjim trenutkom te pomaže uzemljenju, pomaže u samo opraštanju. Jedini kamen kojeg preporučuju kod osoba koje imaju karcinom. Jedan od najjačih kristala kojeg nije potrebno puniti.
Cijena: 120 kn



PRIVJESAK TIGROVO OKO
Dimenzije: 34 mm (sa kukicom) x 13 mm
Tigrovo oko je predivan kamen koji povezuje energiju zemlje i sunca i visokom vibracijom vas uzemljuje. Balansira donje čakre i podiže kundalini energiju. To je kamen koji se nosi kao talisman. Pomaže postizanju ciljeva, pomaže razlikovati ono što želite od onog što stvarno trebate. Tigrovo oko je dobro protiv depresija jer podiže raspoloženje.
Cijena: 70 kn




PRIVJESAK OD GARNETA
Dimenzije: 22 x 13mm
Kristal je probušen s lijeva na desno te pogodan za špagicu.
Garnet je vrlo jak kamen za regeneraciju i energizaciju. Od davnina se nosio kao talisman koji štiti od loše energije. Balansira energiju pa unosi spokoj ili strast, već što je nositelju potrebno.Donosi ljubav i predanost, podiže kundalini energiju. Aktivira i ojačava instinkt za preživljavanjem pa je dobar u situacijama krize. Pomaže otpuštanju nekorisnih ideja.
Odličan je za krv, savršen kod kostobolje, pomaže radu srca i pluča.
Kamen kojeg bi svaki dom trebao imati.
Cijena: 60 kn
astral walker is offline  
Old 14.03.2015., 13:00   #56
Nikom se ništa ne sviđa? :-(
astral walker is offline  
Old 14.03.2015., 14:11   #57
Mogu kupiti kristal labradorit za 250kn i ogrlicu od tigrovog oka za 200kn ako su još u ponudi?
feki is offline  
Old 15.03.2015., 01:34   #58
Quote:
feki kaže: Pogledaj post
Mogu kupiti kristal labradorit za 250kn i ogrlicu od tigrovog oka za 200kn ako su još u ponudi?
Jesu, šaljem ti podatke na pp. :;-)
astral walker is offline  
Old 16.03.2015., 13:22   #59
Hvala na kupnji! Dakle, labradorit i ogrlica od tigrovog oka su prodani. Nadam se da će još neko naći nešto za sebe jer je ovo jedini izvor prihoda dok ne nađem posao. Prodaja i donacije.
Unaprijed hvala kupcima i donatorima.
astral walker is offline  
Old 17.03.2015., 16:58   #60
Evo prsten i narukvica stigli, sve ok , bas su dobri a i veličina je dobra! Nadam se da ce se još netko odlučiti!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.