Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2016., 10:01   #1
Nađen divan, pepeljasti mačić zapeo u ciglama - HITNO traži privremeni/trajni dom

Pozdrav svima,

sinoć se cijela ulica orila od tužnog mijaukanja i nakon mojeg zavlačenja po okolnim šikarama, ugledala sam mačića na nekom gruntu kako je zapeo među starim ciglama Nakon što sam ga jedva izvukla je počeo presti čim sam ga u ruke primila. Diiiivno malo mače, pretpostavljam 2-3mj staro. Pepeljaste boje sa sivim trbuščićem Prede čim ga se pogleda. Trčkara veselo za ljudima po stanu.
Nažalost, nemamo gdje s njim jer sutra idemo na godišnji. I naravno da nađem mačića dan prije.
Molila bih ako itko ima mjesta i volje za malog brbljavca da se javi na broj 098538845. Dovezem ga gdje god u Zagrebu.
Nemam srca ga vratiti na cestu i sumanuto se raspitujem ali zasad bezuspješno Nadam se da će mu/joj forum donijeti sreće..





View My Video
AnimalLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 16:54   #2
Maleni je presladak, imam isto takvog za udomljavanje

Nadam se da će se netko javiti. Ja sam isto prije par godina pokupila 4 mačića, još nisu znali pravo jesti, i to dan prije odlaska na go.
Uspjela sam im pronaći smještaj, jer sam tražila samo na 2 tjedna, dok se ne vratim.
Ljudi se tako prije jave, kad znaju da je čuvanje na ograničeno vrijeme.
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 10:42   #3
animallover, napisala si da drugi dan po nalasku mace ideš na godišnji. što je s ovom macom? zbrinuta je? ili?
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.