Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 10:44   #1
Samsung I9000 Galaxy S

Planiram uzeti ovaj uređaj pa me zanima da li se može gledati Youtube preko Samsung Galaxy i9000 Galaxy S?
Zbunjiva me to što svugdje govore da ne podržava flash, no negdje spominju da se nemogu gledati youtube videa, ali onda u nekim drugim recenzijama vidim da se može gledati.
Može li mi netko pojasniti?
Hvala.

EDIT: Da li je moguće ikako preko Wi-Fi interneta na Galaxy S uspostaviti video poziv s računalom bez da se plaća išta?

Zadnje uređivanje Vitiaz : 08.09.2010. at 11:07. Reason: Dodavanje pitanja
Vitiaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:12   #2
Podržava, kupio ga jučer. A stranice sa Flashom meni otvara normalno
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 17:57   #3
Podržava određene Flash formate npr. FLV, dok F4V ne podržava. Za SWF nisam siguran.

Što se video poziva tiče naravno da možeš, ali ovisi pomoću kojeg programa. Ja sam probao preko Fringa i ide odlično.

Inače koga zanima ima ovdje recenzija.
Bizarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 09:19   #4
[Samsung i9000 Galaxy S] Da li mobitel kupljen u VIP-u radi i sa drugim SIM karticama?

Pozdrav,

da li Samsung i9000 Galaxy S kupljen u VIP-u radi i sa drugim SIM karticama? Konkretno, imam Tele2 i htio bi uzeti ovaj mobitel ali ne bi htio izgubiti garanciju dekodiranjem.

Unaprijed zahvaljujem...
slackovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 09:29   #5
Quote:
slackovic kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li Samsung i9000 Galaxy S kupljen u VIP-u radi i sa drugim SIM karticama? Konkretno, imam Tele2 i htio bi uzeti ovaj mobitel ali ne bi htio izgubiti garanciju dekodiranjem.

Unaprijed zahvaljujem...
Manje više svi zaključavaju mobitele na svoje mreže. Čini mi se da je Tele jednom prodavao pojedine modele otključane! Probaj staviti drugu karticu pa vidi, mada sam gotovo sigutan da je lokan!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 10:02   #6
Hm... Hvala na odgovoru. Nemam mobitel kod sebe još pa ne mogu isprobati.
Inače, u međuvremenu sam na Internetu pronašao par tutoriala za unlock ovog mobitela (primjer: www.youtube.com/watch?v=g94eTJWW444). Budući da je to softverski unlock, da li se i zbog toga gubi garancija? U komentarima ovog videa sam pročitao da se postupak može poništiti (odnosno, da se mobitel može vratiti na "staro").
slackovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 11:47   #7
Quote:
slackovic kaže: Pogledaj post
Hm... Hvala na odgovoru. Nemam mobitel kod sebe još pa ne mogu isprobati.
Inače, u međuvremenu sam na Internetu pronašao par tutoriala za unlock ovog mobitela (primjer: www.youtube.com/watch?v=g94eTJWW444). Budući da je to softverski unlock, da li se i zbog toga gubi garancija? U komentarima ovog videa sam pročitao da se postupak može poništiti (odnosno, da se mobitel može vratiti na "staro").
Pa, svako čačkanje po softu se vidi! Gubiš garanciju!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 11:57   #8
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Pa, svako čačkanje po softu se vidi! Gubiš garanciju!
Vidi se, al ne izgubiš garanciju jer ovi naši u servisima to neznaju provjeriti..
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 16:43   #9
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
Vidi se, al ne izgubiš garanciju jer ovi naši u servisima to neznaju provjeriti..
Kocka!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 08:22   #10
Evo, samo da vas sve obavijestim da sam jučer kupio mobitel i bio je zaključan na VIP. Kad sam ubacio Tele2 SIM karticu, tražio me kod za otključavanje mreže. Nije mi se dalo pratiti onaj video na Youtube-u čiji link sam postavio gore pa sam u (doslovno) 5 minuta na Internetu pronašao softver koji se instalira na mobitel i "izbaci" kod koji se treba upisati.
Ukratko, mobitel je zaključan ali se bez problema može otključati, a ako ga se treba odnijeti na servis, mobitel se opet može zaključati.
slackovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 08:46   #11
pa kad si je već pronašao daj podijeli tu sreću sa ostalima i skrati nam muke i uputi nas do sofvera
anocomplete is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:46   #12
E pa vjerovali ili ne, program se nalazi na Android Marketu. Zove se SGS unlock. Samo ga instaliras, on ti nakon pokretanja ispise Unlock code i Unfreeze code. Cak imas mogucnost da si ga posaljes na mail. Nakon toga ugasis mob, ubacis SIM karticu i kod paljenja te pita za Unlock code. Meni je napisao da otkljucavanje nije bilo uspjesno ali svejedno ga je otkljucao.
slackovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 23:01   #13
...

Quote:
slackovic kaže: Pogledaj post
E pa vjerovali ili ne, program se nalazi na Android Marketu. Zove se SGS unlock. Samo ga instaliras, on ti nakon pokretanja ispise Unlock code i Unfreeze code. Cak imas mogucnost da si ga posaljes na mail. Nakon toga ugasis mob, ubacis SIM karticu i kod paljenja te pita za Unlock code. Meni je napisao da otkljucavanje nije bilo uspjesno ali svejedno ga je otkljucao.
zaista ovo radi,svaka cast
2fast4you2fast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:31   #14
Samsung galaxy s GT-I9000 RAM memorij jel moguce?

Ljudi . . dajte pogledajte kolko vam vas galaxy s i-9000 pokazuje da imate rama?!?!. . .


telefon bi trebao imati 512 rama a kako stvari stoje . . ovi svi mobiteli imaju 326 rama?! . . to sam slucajno isao gledati kada sam nasao na nekom forumu da je vip izvadio rame iz mobitela .. dajte pogledajte .. kolko imate rama u mobitelu . . . .ja imam stalno 326 rama. . a ne 512 kak je trebalo biti ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 01:24   #15
Meni isto piše 326
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 08:33   #16
Radi se o tome da fizički postoji 512, ali adresirano je samo 326. Kad stigne Froyo bit će adresirano više
Bizarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 15:28   #17
Post [I9000 Galaxy S] Iskustva, mišljenja, komentari i savjeti

Kako vidim da se po forumu otvaraju često nove teme o određenom problemu ili savjetu za ovaj uređaj mislim da bi bilo pametno otvoriti jednu zajedničku temu u kojoj će se raspravljati sve u vezi ovoga uređaja.

Isto tako, sam koristim ovaj uređaj pa bi mi dobro došao tu i tamo koji info. o nečemu novom, kako vjerujem meni tako i drugim korisnicima ovog uređaja !

rukfaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:36   #18
Evo da započnem !

Instalirana igra Real Football 2010, u MP3 Playeru mi prikazuje stotine zvučnik datoteka koje su
od navedene igre ! U memoriji uređaja folder od igre je poseban, znači MP3 file-ovi nisu pod
soundu gdje je npr. neka moja glazba !! Očitava sve MP3 datoteke i svrstava ih u MP3 player !
Dali se mogu ukloniti iz playera a da pritom ne "ozljedim" zvuk igre ??
rukfaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 07:17   #19
Quote:
rukfaš kaže: Pogledaj post
Evo da započnem !

Instalirana igra Real Football 2010, u MP3 Playeru mi prikazuje stotine zvučnik datoteka koje su
od navedene igre ! U memoriji uređaja folder od igre je poseban, znači MP3 file-ovi nisu pod
soundu gdje je npr. neka moja glazba !! Očitava sve MP3 datoteke i svrstava ih u MP3 player !
Dali se mogu ukloniti iz playera a da pritom ne "ozljedim" zvuk igre ??
Napravite mapu ili datoteku imena .nomedia i stavite ju u mapu gdje se nalaze sadržaji koje ne želite prikazati u albumu ili mp3 plejeru. Ako imate cijelu mapu koje ne želite prikazati možete ju jednostavno preimenovati tako da dodate . ispred imena mape. Na taj način će mapa postati skrivena. Meni tako sve lijepo funkcionira, u mp3 plejeru se prikazuje samo željeni sadržaj a svi programi rade kako treba.
worldbfree is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 22:03   #20
Quote:
worldbfree kaže: Pogledaj post
Napravite mapu ili datoteku imena .nomedia i stavite ju u mapu gdje se nalaze sadržaji koje ne želite prikazati u albumu ili mp3 plejeru. Ako imate cijelu mapu koje ne želite prikazati možete ju jednostavno preimenovati tako da dodate . ispred imena mape. Na taj način će mapa postati skrivena. Meni tako sve lijepo funkcionira, u mp3 plejeru se prikazuje samo željeni sadržaj a svi programi rade kako treba.
Opet ista stvar ko prije nestane i u player ali i u igrici al hvala na ovoj fori za skrivanje mapa
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.