Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2006., 14:21   #21
Jok
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:23   #22
vosak, pinceta, britvica...sto ti prije dodje pod ruku!
Ako su ti dosta crne, nema tu puno pomoci od posvijetljivanja, osobito ako nisi jako svijetle puti, uvijek ce se vidjeti zute dlake.




on:

znam da si mozes posvijetliti dlake s mjesavinom hidrogena (6 ili ako su dosta crne, 12%) i sode bikarbone 2:1 odokativno, u korist hidrogena. Ne pitaj kako znam!
A i u trgovinama bi trebali imati male paketice izbjeljivaca dlacica na licu. Pogledaj malo.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:26   #23
Nema šanse. Probala sa rukama i nogama, jače rastu. Nope.
Izbjeljivanje.
Al dobro nisu sad kao kod čimpanze. Dal neko zna di ima za kupit? Il kozmetičara koji to radi? Kolko košta?
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 15:01   #24
čupko. dm.

http://biokozmetika.hr/default.aspx?id=31
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:10   #25
Quote:
Blunk kaže:
Nema šanse. Probala sa rukama i nogama, jače rastu. Nope.
Izbjeljivanje.
Al dobro nisu sad kao kod čimpanze. Dal neko zna di ima za kupit? Il kozmetičara koji to radi? Kolko košta?
Nema šanse da iznad usnice rastu jače nakon čupanja voskom. Naprotiv, s vremenom će ti dlačice biti tanje. I to ti je 5 sekundi posla.
I što kaže Karmela, te posvijetljene dlačice se kuže.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:17   #26
Dugo sam posvjetljivala dlačice zbog straha od čupanja. Posvjetljivala sam ih blanšom i 12% hidrogenom. To mi je dosadilo, jer su se dlačice svejedno vidjele i odlučila sam se na vosak. Čupam ih već 2 godine i ima ih manje nego prije. Najbolje su mi čupko trakice za lice.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:30   #27
Bila u dm-u i kupila čupko izbjeljivač. Pomoglo je, ne vide se više dlačice! Thanks ljudi na pomoći!
Kaj fakat neće izrast deblje i jače ak koristim vosak? Još da postanem čiko jebate...
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 19:44   #28
Ajoj, molim te nemoj ih izbjeljivati

Vidjeti izbjeljene dlacice ( nekada dobiju i neku zuckastu nijansu) mi je cak i gore nego ih vidjeti u "prirodnom" stanju.

Pocupaj to
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 20:07   #29
Quote:
Blunk kaže:
Kaj fakat neće izrast deblje i jače ak koristim vosak?
Ne samo da neće izrast jače i deblje nego će se s vremenom stanjit. Pa to sve ode s korjenom van. Fakat nemoj izbjeljivat. To tak ružno izgleda.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:05   #30
A ako/kad to budem koristila, koji da uzmem? Vidjela sam čupko, veet, nivea (valjda) i balea (isto valjda).
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:10   #31
Quote:
Blunk kaže:
A ako/kad to budem koristila, koji da uzmem? Vidjela sam čupko, veet, nivea (valjda) i balea (isto valjda).
Meni je čupko najbolji, veet je katastrofa, koristila sam i lycia trakice, bile su ok.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:17   #32
Ja u salonu dala počupat voskom, trajalo jako, jako kratko i platila 30 kuna.
Nakon 3 tjedna, nisam imala vremena do svog salona, doma sama izbjelila "Čupkom", držalo oko 3 tjedna, jedino me užasno peklo i lagano se zacrvenilo ( drži se 10-ak minuta)

Ipak sam sklonija vosku, manje traje postupak, gotovo nisam ni osjetila, i , ipak ljepše izgleda, i voskom to skidam preko 20 godina, jako slab korijen.

Moram napomenuti da nemam jake nausnice, i nisu jako tamne, mogla bih ih prstima "počupati".
Pozdrav
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:09   #33
Ok, ajde probat ću to kad se ovo 'skine'. Btw. kolko treba da se skine? Valjda bi 3 tjedna trebalo bit...Ugl, dost sam zadovoljna, al još ću danas napravit jednom.
A onda, vosak...
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 17:18   #34
Ja sam jednom počupala "brkove" i koža mi je tjedan dana bila natečena i crvena, s malim bijelim prištićima. Užas! Nikad više. A i ne vide se.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 19:14   #35
Quote:
Blunk kaže:
al još ću danas napravit jednom.
zašto opet?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 19:45   #36
Zato kaj se još malčice vidi. A bezveze mi je da je napola kad već mogu. Kad se ovo izliže, vosak nastupa...
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 20:05   #37
Quote:
Maisie kaže:

__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 23:46   #38
Quote:
Blunk kaže:
Zato kaj se još malčice vidi. A bezveze mi je da je napola kad već mogu. Kad se ovo izliže, vosak nastupa...
držin tu kremu 7-8 min. i neman potrebe za opet.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 03:19   #39
Quote:
Karmela kaže:
britvica.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 06:24   #40
Quote:
Karmela kaže:
britvica
To nisam ni primjetila Ne britvica! Vidjela sam žene koje sigurno koriste britvicu jer sad imaju oštre brčiće. Katastrofa.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.