Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2013., 12:25   #701
Quote:
cinderella_hero kaže: Pogledaj post
Ovako curke skidaju sa starki žute mrlje:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=4157
Ali ako je ovo tvoje ljepilo, ne znam onda hoće li baš pomoći
meni ovo niš ne pomaže
imam (ex) bijele tene koje su požutile, pokušavala sam to žutilo izribat sa svim i svačim i ništa. fakat grozno izgledaju a tak su mi drage jer mi na sve idu
sad ću ih po zimi probat dovest u red nekak, al više ne znam što bi probala
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 18:20   #702
Jel zna tko kako proširiti uske traperice?? Na gornjem dijelu su mi malo uže ,a ineče su taman... Čitala sam da se može ugraditi neka guma, jel netko probao?
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 08:16   #703
Dižem temu iz pepela Naime, jučer sam prvi put nosila novu vestu koja u sastavu ima 30% kašmira. Ne moram vam vjerojatno ni pričati kako sam se olinjala Sve i svi oko mene bili su puni mucastih loptica. E sad, mene zanima, postoji li rješenje za to? Znači, nije to nošena vesta tako da mislim da onaj aparatić za skidanje mucica ne bi djelovao jer one se same po sebi stvaraju tokom nošenja. Znam za onu foru stavljanja u zamrzivač, ali me zanima jel se to onda treba ponavljati nakon svakog pranja? Čitala sam čak i da cure špricaju takve veste štirkom pa ih ona onda malo "obuzda". Ima li netko kakav konkretan i koristan savjet jer mi je vesta divna, dosta plaćena i na kraju krajeva - nova, i ne bih je se htjela riješiti
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:50   #704
dakle, imam haljinu od poliesterskog šifona. šrot materijal, al je haljina lipa pa šta ću

i tako, u 12. mjesec sam se uspjela isflekati sa hranom, nekom masnom i to 2 puta u mašini nije otišlo. na osjetljivo pranje, 30 stupnjeva. pošto je tamno zelene boje, nisam htjela eksperimentirati sa vanishom i sličnim jer to izbljeđuje i više je za pamuk, zar ne?

Imate neki savjet kako da se riješim te fleke? Na kemijsko ne mogu uzet jer po rukavima ima neke ukrase koji bi otpali. nešto ko šljokice izgledaju
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 21:12   #705
Možeš slobodno koristiti vanish (onaj rozi). Ja s njim sve tretiram i nikad mi ništa nije izblijedilo niti se uništilo. Evo baš sam neki dan skidala fleku od nekog crnog ulja za motore sa naračaste suknje od 100% poliestera.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 22:45   #706
To mi vec ulijeva povjerenje <3 hvala, probat cu
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 07:25   #707
Dm sapun za mrlje, cca 5 kn a skida gotovo sve! A za manse mrlje je navodno najbolje natrljati carlijem


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 09:35   #708
Zaprljali smo bijelu polo majcu sa umakom od rajčica. Stavila odstranjivač mrlja (ariel) i fleka od rajčica je nestala, ali zato se pojavile neke crne/sive mrlje. Nemam pojma kako se to moglo dogodit i ne mogu ih više oprat. Ima li tko savjet šta napravit?
HVALA VAM UNAPRIJED!!
AnitaB82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:33   #709
jedino izbjeljivač
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:38   #710
Operi i ostavi na suncu.
Ja sam nedavno samo oprala i osušenu majicu stavila na sunce. Mrlja od ćufti na bijeloj majici je nestala
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 14:51   #711
Isprobat ću!
AnitaB82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 08:47   #712
Molim pomoć, imala sam flekove na omiljenim svijetlim trapericama na koje se sam stavila Ariel izbjeljivač i naravno sad su mi na tim mjestima ostali dvije nijanse svijetliji krugovi. Da li postoji način da ti krugovi nestanu ili ne?
štrudlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 09:00   #713
nisu fleke ali možda netko zna...
dvije majice-bluze i jednu haljinu, u oboma ima viskoze,
i ja sam to oprala na 40 i full se upralo...smanjilo.
sad tek na etiketama vidim da piše 30.
ali pa nije to baš tolika razlika
uglavnom, može lis e to ikako olabavit.... vratiti na početno stanje?
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:50   #714
Quote:
dani30 kaže: Pogledaj post
nisu fleke ali možda netko zna...
dvije majice-bluze i jednu haljinu, u oboma ima viskoze,
i ja sam to oprala na 40 i full se upralo...smanjilo.
sad tek na etiketama vidim da piše 30.
ali pa nije to baš tolika razlika
uglavnom, može lis e to ikako olabavit.... vratiti na početno stanje?
na 30 se pere u hladnoj vodi
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:04   #715
znači ne mogu sad to nikako ispravit?
prat u nečemu da se to rapusti ili razvuče ili slično
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:52   #716
ne
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 10:00   #717
mrlje po Armani torbi

Pozdrav. Imam jedan problemcic ako mi tko moze pomoci ili me uputiti na nekoga !
Uglavnom na tamnoplavoj lakiranoj armani jeans torbi pojavile su mi se bijele tockica na jednom mjestu, nisu mjehurici vec mrljice . Probala sam vlaznim maramicama , kremom i ne skida se:-( nije mi jasno ni kako se to pojavilo ni kako da to skinem :-(
Unaprijed hvala
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:51   #718
Najbolje ti je odnijeti ju u kemijsku cistionu na kemijsko ciscenje da strucnjaci vide. Samo nece sve cistionice primiti. Meni su u cistioni Nina u V.G. odradili dobar posao, isto ciscenje torbe.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:38   #719
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Najbolje ti je odnijeti ju u kemijsku cistionu na kemijsko ciscenje da strucnjaci vide. Samo nece sve cistionice primiti. Meni su u cistioni Nina u V.G. odradili dobar posao, isto ciscenje torbe.
Nosila sam u Osijeku, kazu ne rade :-( Kod nas nitko nista ne radi :-( cini mi se kako mi je to nastao zrak ispod tog laka na lakiranoj torbi
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:54   #720
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Najbolje ti je odnijeti ju u kemijsku cistionu na kemijsko ciscenje da strucnjaci vide. Samo nece sve cistionice primiti. Meni su u cistioni Nina u V.G. odradili dobar posao, isto ciscenje torbe.
Nisam shvatila jei li isto nosilalakiranu torbu i jesu isto bile te tockice po njoj
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.