Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 11:42   #1
Rektifikacija natalne karte

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
ti bi trebala uraditi rektifikaciju natalne.
Sta znaci rektifikacija? Situacija me ,gde god da krenem ne znam ko vlada kucom. Vreme rodjenja je tacno tj 'sigurno nije kasnije a mozda je 2-3 min ranije'
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 14:32   #2
Quote:
Miranda333 kaže: Pogledaj post
Sta znaci rektifikacija? Situacija me ,gde god da krenem ne znam ko vlada kucom. Vreme rodjenja je tacno tj 'sigurno nije kasnije a mozda je 2-3 min ranije'
Rektificirati kartu znači točno naštimati Asc i položaje kuća prema događajima iz života. To se radi pomoću progresija, tranzita i drugih metoda. Uzmaju se datumi događa u životu, znači neki bitni (diploma, vjenčanje, neka nezgoda, putovanje, smrt bliske osobe i sl) i gleda se da se točno preko prog/tr poklopi na natalnu kartu.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 23:09   #3
Otvorili ste pravu temu,odavno sumnjam da mi je ASC na 0* škorpiona,i vreme rođenja tačno 21h,pošto je mama imala komplikovan i težak porođaj,pri to mi je sestra bliznakinja mrtva rođena.
Nekako se vodim mišlju da mi je stepen podznaka ipak neki kraj vage,nadam se da se neko uključi da prodiskutujemo
__________________
natalna http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
kosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 22:39   #4
Pozdrav, zeljela bi saznati sta sam u podznaku tacno jer mi je vrijeme rodjenja na granici izmedju Blizanca i Bika. Mozete li me uputiti kako ide rektifikacija natalne karte?
angelofthedark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 17:40   #5
Quote:
angelofthedark kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zeljela bi saznati sta sam u podznaku tacno jer mi je vrijeme rodjenja na granici izmedju Blizanca i Bika. Mozete li me uputiti kako ide rektifikacija natalne karte?
To je posao za profi astrologa i uzima puno vremena i truda.
Pozdrav...
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 19:51   #6
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
To je posao za profi astrologa i uzima puno vremena i truda.
Pozdrav...
Slažem se, ja sam sebi izradila rektifikaciju i puno sam vremena i truda uložila u nju, s tim da sam radila malu rektifikaciju , unutar koje ima velik broj parametara koji su se uspoređivali. Imaš unutar Kepler programa mogućnost izrade rektifikacije.
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.