Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2004., 21:19   #21
Quote:
Iva kaže:

šta se tice narančasto-crveno meni je profesorica jedna koja se bavila likovnom umjetnosti i takvim stvarima rekla da je to najgora kombinacija koja postoji. a i rozp-crveno isto tako ne paše.
da, to ni ja ne bih obukla prije 10, 15 godina...to se smatralo najgorim neukusom...

ali danas su te kombinacije popularne i moderne...svjetski dizajneri ih koriste...

jedan naš profa je bio došao u naranđasto-crveno-rozoj majici...na što smo svi crkavali od smijeha i
ali ta majica je meni bila zakon, samo ne baš za predavanje, a on u njoj je izgledao malo pederski...

ja imam jednu zelenu majcu s crvenim i naranđastim prugama...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 23:00   #22
Quote:
violent_femmes9 kazˇe:
plavo i smedje nikako
A smedja majica i traperice?

Prije sam jako pazila na boje... Sad puno manje.

U biti mi se vise svidja mijesanje, mislim, sta mogu, imam dvoje lijepih crvenih tenisica.. a zelenih i rozih i bijelih i plavih majici.. i sta sad?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 00:40   #23
Quote:
Clea kaže:
da, to ni ja ne bih obukla prije 10, 15 godina...to se smatralo najgorim neukusom...

ali danas su te kombinacije popularne i moderne...svjetski dizajneri ih koriste...

jedan naš profa je bio došao u naranđasto-crveno-rozoj majici...na što smo svi crkavali od smijeha i
ali ta majica je meni bila zakon, samo ne baš za predavanje, a on u njoj je izgledao malo pederski...

ja imam jednu zelenu majcu s crvenim i naranđastim prugama...
ma šta se mene tice, nekl svatko nosi šta mu se najviše dopada. meni je super vidjeti kad netko ima svoj stil, i nek nosi i crveno i narančasto i rozo odjednom. samo ne volim cure koje oblace samo ono šta je u modi.. znaci, cijele u u rozome ili zelenome "jer se to sada nosi". to mi je jadno skroz. više volim vidjeti kad netko ima svoj stil.
evo, meni kažu da sam im dosadna zato jer sam stalno u crnome. ali ne mogu si pomoći. koju god boju drugu imam na sebi, ne osjećam se dobro. i kad nađem nešto ljepo u nekoj živoj boji, čak i isprobam i odlučim kupiti, uvijek na kraju na putu do blagajne naiđem isto to samo u crnoj boji. i opet kupim crno. ajde dobro, malo sam se popravila, sad obavezno imam na sebi i nešto svijetle boje, pa makar to bile i naušnice!
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 03:51   #24
da, kod nas se jako nosi crno...i to već dosta godina...

ko da su ljudi zaboravili na boje...

ja isto imam dosta crne odjece...najzahvalnija je za kombiniranje...al volim i boje...nisam non stop u crnom...nejdem na sprovod svaki dan
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 04:15   #25
ja od crnoga imam nesto obuce, kaput, kosulju i suknju i nist vise
a to sto imam gotovo da nikako ne nosim.. rijetko kosulju sa sivim odjelom..
u crnom se osjecam pomalo bolesno
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 08:46   #26
Ja sam prije nosila puno crnih ali sad kako dolazi ljeto ne odgovara mi. Umjesto crne radije biram nijanse smeđe (kaki, kesten, čokolada i sl.) koje najradije kombiniram uz bijelu.
Vidjela sam da mnogi nose kombinaciju roze i bež ali meni se to ne sviđa.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 08:54   #27
Meni je sve dobro
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 13:19   #28
Meni je jako bitno da boje pašu.
Definitivno je stvar u nijansama, ne mogu napamet reći koje boje mi ne idu skupa, to treba vidjet!
Jedino na šta sam alergična je kad netko ima 5 različitih boja na sebi.
Doduše ima cura koje to znaju nosit i kombinirat, ali to je dio njihova stila. Znaju izgledat preslatko.
Ja znam konkretno jednu curu koja izgleda ko cirkus.
Ona želi bit šminkerica pa stavi kričavo rozu kratku majicu, ljubičastu suknju i preko toga kričavo plavu majicu... strašno. I sve neki materijali neidentificiranog sastava. Plus sve to ima crvenu kosu!
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 14:20   #29
Moja sestra ima tako intenzivan PMS da je jednom, kad smo skupa putovale, obukla tamnocrvenu suknju u latino stilu i roza polo majicu.
Nikada me u životu nije tako bilo sram, a niš joj nisam mogla reći jer je ' u te dane' jako krvoločna.
Pa sam siroče samo šutila i trpila dok joj ne procuri.

__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 17:44   #30
Quote:
klio kaže:
Meni je jako bitno da boje pašu.
Definitivno je stvar u nijansama, ne mogu napamet reći koje boje mi ne idu skupa, to treba vidjet!
Jedino na šta sam alergična je kad netko ima 5 različitih boja na sebi.
ma ja velim da je uopće nije bitno koje boje idu skupa, koje ne. sve to ovisi o osobnosti (da, dobro vidite), o boji kose, crtama lica, ma svemu. meni nikako, ali baš nikako ne stoji narančasta, dok mi npr, bljedo roza ili crvena stoje super. tako da mislim da se sve boje mogu kombinirati.

a moja sestra, ma ona zna imati i 10 boja na sebi ( ), ali to ne njezin stil, i ona u tome dobro izgleda, dok joj npr samo vrno nikako ne stoji.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 01:03   #31
Re: nespojive boje

Quote:
goldberry kaže:
Dakle, koje boje nikak, ali bash nikak ne možete skupa zamisliti...
Hm... mozda i nisam najkompetentnija osoba za price o bojama i kombinaciji istih, jer se pretezni dio moje obleke bazira na crnoj boji , a "pretezni" dio je zapravo 98%

Ostali dio zauzimaju nekoliko majica/kosulja bijele, crvene, tamno plave i tamno zelene boje

U nacelu sve sto kombiniram (ako uopce kombiniram) sa crnom bojom, eventualno, ako si fakat dam oduska, spojim plavu i bijelu (a tad me vec ljudi pitaju: Kaj ti je danas ).

Uglavnom, moze se zakljuciti, nisam neki ljubitelj boja.

Glede kombinacija koje mi fakat paraju oci, je zapravo sve sto mogu vidjeti u ducanima (kricavo zelena, zuta i roza). Nisam ljubitelj niti jedne od te tri boje, a one u kombinaciji - nece ici.

Iako meni daleko najgora kombinacija (koju isitini za volju nisam vec godinama vidla na cesti, osim kod curica) je: crveno-roza.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 11:52   #32
Re: Re: nespojive boje

Quote:
dora kaže:
Glede kombinacija koje mi fakat paraju oci, je zapravo sve sto mogu vidjeti u ducanima (kricavo zelena, zuta i roza). Nisam ljubitelj niti jedne od te tri boje, a one u kombinaciji - nece ici.
he he, dora, ja danas imam tirkizne čarape, crni šos, gore tirkiznu majcu, preko nje rozu i žutu torbu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 12:44   #33
zeleno-roza

glede zeleno roza kombinacija...

I mene živciraju ove pomodarke koje sad nose kričavo zelenu i roza skupa jer je to in!
Ja sam tu kombinaciju otkrila prije par godina i nije bilo malo onih koji su mi se smijali...i tu sam pšreko nekoliko puta pisala o divotama koje te dvije boje skupa pružaju....

Sjećam se kad sma pitala frendicu jel mi nešto paše, a ona na to rekla:"Gle, ko da je tebi to bitno, ti su žena koja nosi zeleno i roza skupa!"....

Sad me živcira vidjeti 'moju' kombinaciju na svim tim silnim šminkericama koje ju ne razumiju, ne osjećaju.....

A ja ispadam pomodna....jedva čekam da ta moda prođe....u međuvrmenu ja dodam još malo žurte u sve pa da vidiš veselja!!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 12:57   #34
Re: Re: Re: nespojive boje

Quote:
goldberry kaže:
he he, dora, ja danas imam tirkizne čarape, crni šos, gore tirkiznu majcu, preko nje rozu i žutu torbu
ja jako volim tirkiznu boju
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 13:05   #35
Quote:
violent_femmes9 kaže:
plavo i smedje nikako



Slažem se s tobom, takvo što se može vidjeti samo na djedicama i jako je ružno!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 14:42   #36
Re: Re: Re: nespojive boje

Quote:
goldberry kaže:
he he, dora, ja danas imam tirkizne čarape, crni šos, gore tirkiznu majcu, preko nje rozu i žutu torbu
Stvar ukusa.

Ja kao i obicno u mojim postovima, napominjem da je to moje misljenje i moj ukus, koji ne mora biti utimativno dobar. Cak stovise, mozda je i los (nekome), al jeb'ga, moj je
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 14:53   #37
ma sve oke...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 15:07   #38
kricavo narancasto-roza
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 02:31   #39
Re: zeleno-roza

Quote:
goldberry kaže:
glede zeleno roza kombinacija...

I mene živciraju ove pomodarke koje sad nose kričavo zelenu i roza skupa jer je to in!
Ja sam tu kombinaciju otkrila prije par godina i nije bilo malo onih koji su mi se smijali...i tu sam pšreko nekoliko puta pisala o divotama koje te dvije boje skupa pružaju....

Sjećam se kad sma pitala frendicu jel mi nešto paše, a ona na to rekla:"Gle, ko da je tebi to bitno, ti su žena koja nosi zeleno i roza skupa!"....

Sad me živcira vidjeti 'moju' kombinaciju na svim tim silnim šminkericama koje ju ne razumiju, ne osjećaju.....

A ja ispadam pomodna....jedva čekam da ta moda prođe....u međuvrmenu ja dodam još malo žurte u sve pa da vidiš veselja!!!!!
Potpisujem SVE od prve do zadnje riječi! Dotičnu kombinaciju otkrila sam prije dvije-tri godine, a sad se isfurava na veliko. Da bude još bolje - tad sam jedva bila našla za kupiti svjetlo-zelene najlonke i to u nekoj teškoj zabiti i lijepo sam ih uz sve to uskladila, a danas tih raznobojnih najlonki ima na svakom kutu!! Rezultat: odustala sam na neko vrijeme od rozo-zelene kombinacije i kupila iz inata bordo hlače i crnu majicu (a tamne boje skoro nikad ne furam)!
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 05:33   #40
Neke nijanse plave s nekim nijansama smedje mogu jako lose ispasti.

Isto tako odredjene nijanse roza i crvene.

Nikako mi ne ide sivo i bez ili sivo i krem.

Bez i plavo po meni isto ne idu zajedno.

Bez i crno - to je kakti prihvacena kombinacija, ali meni je bezveze.

Vjerojatno ima jos, ali se sad ne mogu sjetiti.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.