Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 12:20   #21
Joj i da ne valja ničemu,mislim da bih je gledao samo zbog ove izvanredne muzike, Toygar je čarobnjak . Baš me zanima kakvu će Riza imati ulogu, o njemu ništa ne znamo
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 12:36   #22
eeeejjj posecivacu vas i ovde.... posto je Kivanc moj mezimac i ljubimac... pratim ga u stopu... i ja sam procitala da ce da se prevodi na eng... samo trebamo pratiti grupu na FB... mogli bi i na naski, samo ako oformimo grupu kakva je radila Gonulcelen... islo bi brzo to na naski... Kivanc igra negativca... sto mi se ne dopada, ali dobro, bar ima prelepu partnerku )) pozz ljudi
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 13:20   #23
Kuzey&Güney-Kıvanç&Buğra


Rıza Kocaoğlu

Riza će se zvati Ali,i igrat će Kuzeyevog najboljeg prijatelja,koji će se truditi biti mu potpora u svemu.

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 28.08.2011. at 13:35.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 23:50   #24
LIKOVI

Name in the series Kuzey (North)
Real name is Kıvanç Tatlıtuğ


Kuzey (North) was raised as a lazy street kid. His title is being very reckless and aggressive. He using his hands before his tongue. He has been beaten by his father a lot. His biggest pain is Cemre and his brother.

Kuzey (Sjever) odrastao je kao lijeno dijete s ulice. Poznat je po nemarnosti i agresivnosti. Koristi ruke prije nego jezik (riječi). Otac ga je jako tukao. Njegova najveća bol su Cemre i njegov brat.



------------------------------------------

Name in the series Guney (South)
Real name is Buğra Gülsoy


His personality is totally the opposite of his brother Kuzey. He treats his mother softly and protects her from his dad. He has a lot of dreams to reach a high place. He is the first child in the family and is very educated and successful. He knows the value of money and loves to maintain good relations. Cemre is his love since high school. He has a lot of plans for the future and wants to marry her.

Njegova osobnost je potpuno suprotna od brata Kuzeya. On se sa majkom ophodi nježno i štiti je od svog oca. On ima puno snova o tome kako postići nešto (postati netko). On je prvo dijete u obitelji, vrlo je obrazovan i uspješan. Zna vrijednost novca i voli održavati dobre odnose. Cemre je njegova srednjoškolska ljubav. On ima puno planova za budućnost i želi je oženiti.



--------------------------------

Her name in the series is BANU SİNANER.
Real name is Bade İşçil.


She is a collage student, a educated and rich person. She is Guney's associate. She plays the role of the daughter of ATİLLA SİNANER (the rich successful business man). She has too much confident in herself, because she is from a great social environment. Her parents have been separated since years and she lives with her dad. She is a dream for every guy, but is hard to get. She loves to make friends with men more than women.

Ona je studentica, educirana i bogata osoba. Ona je Guneyeva partnerica/družica (prijateljica?). Igra ulogu kćerke Atille Sinanera (bogati i uspješni poslovni čovjek). Ona ima previše samopouzdanja, zato što potječe iz izvrsne socijalne pozadine. Roditelji su razvedeni godinama, ona živi s ocem. Ona je san svakog muškarca, koji se teško pridobija. Više voli sklapati prijateljstva sa muškarcima nego sa ženama.



----------------------------------

The name in the series is Cemre
Real name is Öykü Karayel


Cemre is the daughter of the hair stylist of the neighborhood. She is the only daughter, her parents got separated when she was young. She is a very ambitious person and dreams to live the life of a rich person like Guney. She recently moved to the neighborhood where Kuzey and Guney live. Both brothers like her and she figured it out. But she chose Guney, because she can not bear her ambitions and dreams with Kuzey. So she picked Guney, because he suits her well and she loves to live a quite and calm life with him.

Cemre je kćerka lokanog frizera iz kvarta. Ona je jedinica, roditelji su se rastali kada je bila mala. Ona je jako ambiciozna osoba i sanja o tome da živi život bogataša poput Guneya. Nedavno se doselila u kvart gdje žive Kuzey i Guney. Obojici braće se sviđa, što je ona i sama shvatila. Ali ona je izabrala Guneya, zato što ne može ostvariti svoje ambicije i snove sa Kuzeyom. Izabrala je Guneya, jer joj odgovara i ona voli miran i tih život s njim.



--------------------------------

Name in the series is GÜLTEN ÇAYAK
Real name is Zerrin Tekindor


She is Kemry's mom and is in her late 40's. A single woman who got separated from her husband along time ago. She raised her daughter along without the need for anyone. She earns her living from coiffuring and was raised in a happy family. She has big dreams and wishes for them to come true for her and her daughter.

Ona je Kemrijina mama, u kasnim je 40-tim godinama. Samohrana majka koja se davno rastala od muža. Odgojila je kćerku sama bez ičije pomoći. Zarađuje novac kao frizerka i odrasla je u sretnoj familiji. Ima velike snove i želje za sebe i kćerku.



------------------------------------------

Her name in the series is HANDAN TEKİNOĞLU
Real name is Semra Dinçer


The mother of Kuzey and Guney, from a average family. She didn't want to marry Sami but still married him. While time passed she got fed up from him but then her two boys were born and she was forced to stay and continue her life with Sami just so she could continuing raising her kids. She is 50 years old and lives in a mansion.

Majka Kuzeya i Guneya, potječe iz prosječne familije. Nije se htjela udati za Samija, ali je to ipak učinila. Kako je vrijeme odmicalo bilo joj se muka Samija, ali kada su se rodili dječaci bila je prinuđena ostati i nastaviti život sa Samijem, kako bi mogla odgajati djecu. Ima 50 godina i živi u vili.



------------------------------------

His name in the series is SAMİ TEKİNOĞLU
Real name is Mustafa Avkıran


The father of Kuzey and Guney he owns a bakery for bread. He is 60 years old. He is a very strict person and isn't sensitive with his wife nor his kids. He cant give care and love because was raised harsh by his father when he was young.

Otac Kuzeya i Guneya, vlasnik je pekare. Ima 60 godina. Jako je kruta osoba i nije osjećajan niti prema ženi, niti prema djeci. Nije u stanju pružiti pažnju i ljubav jer ga je otac strogo odgajao dok je bio mali.



---------------------------------------
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:01   #25
Hvala puno za informacije!!!! Drago mi je da srecemo opet Zerrin meni se dopala kao Madmasel u Ask i memnu

Nadam se da ce moci da se nadje sa eng titlovima, ako iko naidnje neka me obavesti

Pozz
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:02   #26
His name in the series is ALİ GÜNTAN
Real name is Rıza Kocaoğlu


He is close to Kuzey and the only witness to Kuzey's love story. His role in the series is that he is Kuzey's best friend and has no problems with him. Kuzey talks to him about Cemre. He is a comfortable and wise person.

On je blizak sa Kuzeyom i jedini je svjedok Kuzeyeve ljubavne priče. Njegova uloga u seriji je ta da je Kuzeyev najbolji prijatelj i nema problema s njim. Kuzey s njim priča o Cemre. On je ugodna i mudra osoba.



-----------------------------

His name in the series is ATİLLA SİNANER
Real name is Ünal Sİlver


He plays the role of a rich successful business man. Guney loves him a lot and always cheers him up.

Igra ulogu uspješnog i bogatog poslovnog čovjeka. Guney ga jako voli i razveseljava ga.



--------------------------------

Name in the series BARIŞ HAKMEN
Real name is ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK


He is ATİLLA's son the successful business man. He is a handsome guy and wants to have decisions in his fathers companies.

On je Atillin sin, uspješni poslovni čovjek. Naočit je muškarac i želi donositi odluke u očevoj kompaniji.



------------------------------------

Name in the series VENÜS TEZEREL
Real name is GÖKŞEN ATEŞ


She is BARIŞ's fiance.

Ona je Barisova vjerenica.



---------------------------

Name in the series SİMAY CANAŞ
Real name is HAZAR ERGÜÇLÜ


She is a fun, catchy and dangerous person at the same time. She is Guney's boss.

Ona je u isto vrijeme vesela, atraktivna i opasna osoba. Ona je Guneyeva šefica.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:05   #27
Quote:
KlinkaNis kaže: Pogledaj post
Hvala puno za informacije!!!! Drago mi je da srecemo opet Zerrin meni se dopala kao Madmasel u Ask i memnu

Nadam se da ce moci da se nadje sa eng titlovima, ako iko naidnje neka me obavesti

Pozz
nema na čemu. rečeno mi je na ovoj FB grupi da će raditi prijevode! znači, nešto će ipak biti od svega toga .. a ako ne, uvijek su tu bugarke koje će garant raditi transkripte.

http://www.facebook.com/Kuzey.Guney.in.english
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 01:55   #28
@mina tamo sam vec i pratim ih dnevno )) mozda ce neko postavljati na viki... kao sto je bilo sa Ferihom i Menekse... tamo su prvo postavaljali pa tek onda na yt i dm... cim iskopas neku informaciju... postavi

Kiss
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 00:23   #29
Serija ce biti premijerno prikazana 7.9 i bice emitovana svaku sredu u 20 sati na Kanalu D.
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 20:08   #30
dugo očekivani FRAGMANI za 1. bölum!!!. meni se čini baš dobro, kao da će biti napeto. malo mi je nejasno kako su novine javile da je kivo pozitivac, a bugra negativac? nakon opisa karaktera kuzeya i guneya ja bih rekla da je obratno ... po trejleru mi se isto čini da je kivo negativac.

FRAGMANI BÖLUM 1: http://www.youtube.com/watch?v=utgiz...e_gdata_player
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 20:42   #31
i koga ce Kicvanc na kraju glumiti? Dobrog ili loseg?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 22:19   #32
stvarno su brzi! trejler za 1. bolum sa engleskim subtitlesima
http://www.youtube.com/watch?v=gwU5s...e_gdata_player

eysan .. mislim negativca .. ali nisam sigurna.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 23:04   #33
minči, ja sam pročitala u nekim novinama ovih dana da je negativac, da se bavi boksom i novinar je kao iznenađen njegovim izgledom jer je u ovih mjesec dana navodno nabio mišićnu masu (to ako GT ne laža)
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 13:04   #34
bolum 1, fragmani slike










__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 13:07   #35









__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 15:54   #36
Novi trailer
http://www.youtube.com/watch?v=WIX7XsJ7O4k
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 16:13   #37
evo na viki.com je otvorena serija i vjerovatno će biti tamo i postavljana

http://www.viki.com/search?utf8=%E2%9C%93&q=kuzey+guney
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 22:18   #38
trailer #3 sa eng titlom
http://www.youtube.com/watch?v=y_lWH...ature=youtu.be
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 11:30   #39
Na viki mi je korisnik 'susu" potvrdio/potvrdila da ce da postavlja i radi sub na eng... znaci nije problem da se prevede na nas (srb, cro, bos)!!!!
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 18:16   #40
mislim da je naša klinka bila vrijedna i da je prevlela na srpski (hvala klinka)

http://www.viki.com/channels/4762-ku...videos/51021/1

za sve one koji se još niste susretale s viki, sa strane imate gumbiće gdje piše TR i ENG i vi samo stisnite na taj gumbić i pojave se jezici na koje je prevedeno i to izaberete i dobijete prijevod
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.