Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2005., 03:45   #221
Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
Septembar kaže:
i?????????
jel pomoglo???
hej!
ma još sam u fazi traženja..
ma šalim se, iako ima dost istine
probala sam u ljekarni, ali su mi rekla da se mora naručivat izvana taj gel tako da nisam ni otišla tamo ...na dolac, gdje se narucuju....vjerojatno petak...

a inače..dečko mi je u jeku svega, imao lakši op. zahvat...tako da nismo bili preko praznika u prilici za nešto više..
mislim sad je bolje, sve je ok..

a što se tiče mog problema.....ipak je sve u psihi
jer sa ginekološke strane sve štima..
samo sam tak osjetljiva i inače na bol po prirodi..

psihu ću riješit sama..zato me malo začudio problem -uvijekproblem na neki način ipak prelazi neke granice ajmo reć..uobičajenog..

usput, zahvaljujem na podijeljenom iskustvu!
..

al ono..postoji strah: a) bol..i b) strah da nećemo napravit sve kak treba, tj. uprskat' nešto jer smo ipak početnici, i on i ja..
....uprskat ...bojim se jako trudnoće ...možda je čak i moguće da me to podsvjesno koči...možda, kažem..

u biti, ta se neka nelagoda i strah od neizvjesnosti kak bi rekla baš dogodi U trenutku kad krene prodirati...prije toga sve med i mlijeko...čak štoviše..ne mogu više izdržat bez seksa...dosta mi je maženja i orgazma nakon oralnog i slično..stvarno osjećam užasno želju, ali kažem, kad dođe do te krajnje točke, kad osjetim bol, gotovo, panika...

E sad..probat ću nabaviti taj doktoričin gel , ako ne to onda bar neki lubrikant...jel možete preporučit neki ok, al da nije neka cijena nabijena..i gdje da ga nabavim..il slično...

Možda je problem jer presporo ulazi....čula sam savjet od prijateljice, da bi ja trebala biti taj prvi put na njemu i tako regulirati ne znam..bol..al..opet...

ne znam..uglavnom..ono što smo još konstatirali je i da nismo probali nikad po noći heheh pa bi i taj faktor trebalo ispitat...
svašta sam ja dosad izanalizirala


a da i .. skužila sam da me u biti strah ne od boli kao takve, nego od moguće boli....možda je bila tanka linija između završetka mojih patnji i odgurivanja dečka od sebe taj zadnji put kad je tak boljelo..

vjerojatno treba par sekundi i više da ta bol dođe na svoj vrhunac..što ne ??

Uglavnom....sama sebe više ne mogu trpit..i jadikovke i nestrpljenje i ogromnu želju, i moju i njegovu...tak da ću već u petak ići u nabavku kreme i priručnih stvari hehe
pa ako se vidimo za vikend... vjerojatno ćemo opet probat...100% hoćemo..nekak ću valjda izdržat.....





__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 04:08   #222
Re: Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
bLOODSTONE kaže:
Uglavnom....sama sebe više ne mogu trpit..i jadikovke i nestrpljenje i ogromnu želju, i moju i njegovu...tak da ću već u petak ići u nabavku kreme i priručnih stvari hehe
pa ako se vidimo za vikend... vjerojatno ćemo opet probat...100% hoćemo..nekak ću valjda izdržat.....






Pa zašto si ne kupiš Johnsons ulje za bebe sa arijola verom? Kad to kupuješne znaju da se karaš. ;I Karaš? Karam! Tako!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 04:49   #223
Re: Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
bLOODSTONE kaže:

a da i .. skužila sam da me u biti strah ne od boli kao takve, nego od moguće boli....možda je bila tanka linija između završetka mojih patnji i odgurivanja dečka od sebe taj zadnji put kad je tak boljelo.

Ljepo je shto si to skuzhila.

Ja imam "bogato" iskustvo sa raznim fobijama. I ljepo bih ti preporucila da se otarasish tog fuckin strava jer moguce je da bash to ima veliki uticaj na bol. Jer kad se uplashish (uvjek) tjelo ode u "gard" poziciju i stvaraju se spazme mishica (zgrchavanje) A tebi je najbitnije da ti vaginalni mishici budu shto je moguche relaksiraniji.

Pokushaj se nekako relaxirati, ne misli o nichem drugom nego o vashoj ljubavi, divno provedene dane. Nikako ne dospushtaj ijednu "loshu" misao da ti proleti kroz glavu. I nemoj se forsirat, ako bash vecheras ne ide (relaksiranje), onda sutra. I veoma veoma je loshe da planirash taj chin. Nema planiranja... Neka samo dodze od sebi. Koliko vishe mislish na to to che ti biti gore. Poslushaj me.. Znam o chemu pricham...


btw Lubrikant je dobra ideja, ali i namazivanje neka bude sexualna igrica, a ne kao podmazi motorichki i gurni unutra.

I da! ... velichina penisa ima veze sa kolichine boli. Pa mene i nakon 5-6 godina posle gubljenje nevinosti je znalo zabolit od velikog *****.


Relax just do it....
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 12:04   #224
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
walter kaže:
Pa zašto si ne kupiš Johnsons ulje za bebe sa arijola verom? Kad to kupuješne znaju da se karaš. ;I Karaš? Karam! Tako!
Ajde molim te , baš dobro da danas imaš materijala za podkurit..
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 12:40   #225
Re: Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
bLOODSTONE kaže:
..

al ono..postoji strah: a) bol..i b) strah da nećemo napravit sve kak treba, tj. uprskat' nešto jer smo ipak početnici, i on i ja..
....uprskat ...bojim se jako trudnoće ...možda je čak i moguće da me to podsvjesno koči...možda, kažem..

u biti, ta se neka nelagoda i strah od neizvjesnosti kak bi rekla baš dogodi U trenutku kad krene prodirati...prije toga sve med i mlijeko...čak štoviše..

E sad..probat ću nabaviti taj doktoričin gel , ako ne to onda bar neki lubrikant...jel možete preporučit neki ok, al da nije neka cijena nabijena..i gdje da ga nabavim..il slično...

Možda je problem jer presporo ulazi....čula sam savjet od prijateljice, da bi ja trebala biti taj prvi put na njemu i tako regulirati ne znam..bol..al..opet...

ne znam..uglavnom..ono što smo još konstatirali je i da nismo probali nikad po noći heheh pa bi i taj faktor trebalo ispitat...
svašta sam ja dosad izanalizirala

pa ako se vidimo za vikend... vjerojatno ćemo opet probat...100% hoćemo..nekak ću valjda izdržat.....
pa sve si vec rekla
strahove imaju vise manje svi

ocito da u decka imas povjerenja, jer mozes oralno svrsitit, dakle taj dio opustanja ide, nije stid il nelagoda
mora biti neki drugi kocioni faktor

oboruzaj se protusretsvima

kontracepcija da je sredjena!

ak velis da je prije ulaska sve uredu- dakle nije do lubrikacije... nego vaginalizam- onda ti netreba gel, al ne skodi naprimer bebi ulje, cist da bude sve skliskije

definitivno probaj biti ti ODOZGO
i ja sam tako prvi put uspjela (prije tog 3 puta pokusali bezuspjesno) i osjecala se SJAJNO- kao na vrrhu svijeta

priguseno svjetlo, puno vremena, koja casa vina... sve doprinosi opustanju

srtenooooooooooo
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 14:57   #226
Alfa i omega i lubrich

bLOOD,
pa bila si na pregledu, trebala si pitati za kontracepciju, to si rijesi pod alfa i omega. Ja sam isto imala uzasan strah od trudnoce, no povezano sa ostalim smetnjama. Mi smo se znali maziti i jako sam se bila uzbudila, klitoris je radio super, no cim bi probali prisloniti njega na moj ulaz, to je meni bilo jezivo. Poslije svega se kazem, mogu opustiti i uzbuditi do odredjene mjere, no to nije to, kako je nekad znalo biti. A i cim nastupi penetracija, osjetim tu bol koja je istina sad puno puno manja, no bol je ipak nesto sto bilo kakvo uzbudjenje presjece kao sa skarama i ja sam sa seksom ciao djaci poslije osjeta te boli. A moram trpiti jer jedino vjezbom umanjujemo tu bol, tako da sada ne boli cijelo vrijeme nego samo dok se sve rastegne i valjda dok se lubrikant do kraja ne razmaze.
Definitivno je stvar u psihi. Uzmi kontracepciju, bLOOD, prije svega, pa vidjet ces da ce ti ta blokada straha od trudnoce pasti, i ti mozda vise uopce neces imati problema. Mene je trebalo natjerati da odem zvaditi tu krv za pilule, jedva sam se odlucila, prije se ne sjecam kad sam zadnje vadila iz vene, no eto, dobijes pilule i na posao!!
bLOOD, preporucam Durexov lubrikant, bolji je od onog Tea Tree iz DM-a jer se taj DM-ov malo lijepi, ima trenja, dok je durexov dosta skup (cca 100 kunica), ali isplati se.
Sve me kostalo previse zivaca, tako da sam sada promijenila karakter u osobu koja se vise ne bori, mislim za svoje ideje, stavove...
Pozdrav,bLOOD, i drzim ti fige. Javi se, bilo bi mi drago... Pogotovo bi mi bilo drago da se javis kak je sve proslo fenomenalno i samo s uzitkom, bez boli!
UvijekProblemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 01:07   #227
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nove dileme :)))

Quote:
Septembar kaže:

priguseno svjetlo, puno vremena, koja casa vina... sve doprinosi opustanju

srtenooooooooooo
heheh za prijedlog
za post i
za lijepe želje


ma ... ipak ne dolazi za vikend .....tako da malo ćemo se još morat strpit..
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 04:11   #228
Lijep pozdrav!
noćas je problem riješen :klap:

Heheh
Hvala svima bilo je jebeno hehheh??!???!
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 05:13   #229
Quote:
bLOODSTONE kaže:
Lijep pozdrav!
noćas je problem riješen

Heheh
Hvala svima bilo je jebeno hehheh??!???!

Chestitke chestitke dear
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 09:51   #230
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 19:22   #231
Bravo!

Cestitke!
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 20:34   #232
ja po naslovu mislio da je autorica teme bosanka.....
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.