Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2013., 10:05   #121
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
mume, demencija te 'zela
to je Xena, a ne ja
ja na jadranu pijem samo vodu


oboje ste dementni.
ja vodu nisam uopće spomenula, ali mi se prikačio taj hidro epitet...
ne pijem kavu po birtijama (osim u 7 ujutro)

drago mi je da opet imamo temu :klap:

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Jebiga, sve ove slavenske jezike nekako skužim, natucam švapski i talijanski, engleski bez beda, ali mađari i ta ekipa. Ne kužim, stvarno.
Pa kad je u skupini ugro-finskih jezika.. tko bi to razumiJo?

Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Jednom smo bili u apartmanu na skijanju i lik nocu iskljuci grijanje. Pa sam ga lipo zamolila da to ne radi. Nikad vise u apartman, rade ne idem ako nemam za hotel.
Ja nikad ne plaćam do samog kraja, a ako se dogode ovakvi propusti jednostavno im smanjim cifru pa si ti gasi grijanje.

Akontaciju, ako moram slati, bit će minimalna.



Ja još uvijek nisam našla apartman... htjela bi malo na kupanje, nismo bili već dvije godine.. Gledam ponude i sve je jebeno skupo. Ono, spavanje za tjedan dana 4 soma kuna.
Pikiram srednji Jadran, otoci su nam trenutno preskupi... nešto gdje možemo doći starom cestom.

Nađoh najjeftiniiji smještaj u Vinišću... jel netko bio tamo? : selo :
Gzena is online now  
Old 08.07.2013., 10:07   #122
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post

Nađoh najjeftiniiji smještaj u Vinišću... jel netko bio tamo? : selo :
Ja sam čula da se tamo rođaci vjenčaju međusobno.
Eurifesa is offline  
Old 08.07.2013., 10:09   #123
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
...Nađoh najjeftiniiji smještaj u Vinišću... jel netko bio tamo? : selo :
nisam ljetovala al' znam gdje je, bila u prolazu
da, selo bez prevelikih civilizacijskih intervencija
baja is offline  
Old 08.07.2013., 10:09   #124
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
... Pikiram srednji Jadran ...
A jebi ga sad, udana si.
mwm is offline  
Old 08.07.2013., 10:18   #125
Gzena, nije stvar u tome sto ja ne razumijem madjarski, nego sto oni nista drugo ne pricaju. Jebiga, nisu Srbi pa da ih ceo svet razume kad pricaju.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 08.07.2013., 10:47   #126
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Gzena, nije stvar u tome sto ja ne razumijem madjarski, nego sto oni nista drugo ne pricaju. Jebiga, nisu Srbi pa da ih ceo svet razume kad pricaju.
Ako je on stranac zašto bi ja trebao govoriti strane jezike? Ja san doma a on u stranoj zemlji.
mwm is offline  
Old 08.07.2013., 10:47   #127
Ma kužim
Isti su ko talijani i francuzi.. a ni španjolci neČe pričat engleski
Gzena is online now  
Old 08.07.2013., 10:57   #128
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ma kužim
Isti su ko talijani i francuzi.. a ni španjolci neČe pričat engleski
Francuzi baš neće pričati, iako kuže. No, Talijani i Španjolci (iz mog iskustva) bi još i htjeli, ali su ogromni antitalenti za jezike i jebiga... Prije ću Španjolca skužiti sa svojim sapuničarskim znanjem španjolskog nego s njegovim engleskim
Fashion Barbie is online now  
Old 08.07.2013., 11:02   #129
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ma kužim
Isti su ko talijani i francuzi.. a ni španjolci neČe pričat engleski
užas. Probam zamisliti kako bi bilo da dođem u Španjolsku i počnem s njima pričati na tečnom hrvatskom
Tako su me neki dan uvatili na ulici, ni manje ni više, kao da sam rođena Španjolka

Inače, mi dajemo u najam apartman, 35 ojra, novogradnja, klimatizirano, garaža, roštilj, internet kabelska jel klasika.. Pa ima slabo zainteresiranih. Jbg, nije prvi red do mora i nema vrhunski pogled
pink5 is offline  
Old 08.07.2013., 11:06   #130
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Francuzi baš neće pričati, iako kuže. No, Talijani i Španjolci (iz mog iskustva) bi još i htjeli, ali su ogromni antitalenti za jezike i jebiga... Prije ću Španjolca skužiti sa svojim sapuničarskim znanjem španjolskog nego s njegovim engleskim
Meni su rekli, a i upalilo mi par puta, da ako Francuzu pristupiš sav unezvijeren jer ne znaš francuski i nabaciš par "žan žandar žene pipa" da će progovorit engleski. Ne znam jel to vrijedi i kad si u Francuskoj.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 08.07.2013., 11:07   #131
A đe, pink5? Može i na pm.
Gzena is online now  
Old 08.07.2013., 11:11   #132
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Meni su rekli, a i upalilo mi par puta, da ako Francuzu pristupiš sav unezvijeren jer ne znaš francuski i nabaciš par "žan žandar žene pipa" da će progovorit engleski. Ne znam jel to vrijedi i kad si u Francuskoj.
Ne baš Moja iskustva s njima su raznolika. Uglavnom mi se ne sviđaju previše

Pink, gdje vam je taj apartman
Fashion Barbie is online now  
Old 08.07.2013., 11:24   #133
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
A đe, pink5? Može i na pm.
ne može na pm
baja is offline  
Old 08.07.2013., 13:33   #134
Nemam apartmane i ne drzim turiste. Ali zivim od turizma jer radim u firmi koja se bavi djelatnoscu vezanom uz turizam. Kad smo gradili kucu na veliko zgrazanje okoline nismo sagradili apartmane. Ne zelimo to jer znamo da nismo za to.

Apartmani su neisplativi, 30-50 € na dan za 4 osobe, ovisno o udaljenosti od mora/centra, minus rezije misus potrosni materijal minus kamata na kredit jednako neisplativo. Prosla su zlatna vremena. Sad se za iste novce u pred/posezoni nade kvalitetan hotel sa bazenom, blizu plaze i jos polupansion.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Old 08.07.2013., 13:44   #135
Baš gledam Vis, cijena apartmana u sezoni oko 80 eura.


Gledam i srednji Jadran.
Uređenje nikakvo, deke iz Jugoslavije, TV velicine čajnika - 45 eura prosjek.
Gzena is online now  
Old 08.07.2013., 13:49   #136
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Baš gledam Vis, cijena apartmana u sezoni oko 80 eura.
...
mi smo plaćali 40 ali je usred otok i bez auta, naravno, nema šanse za kupanje
baja is offline  
Old 08.07.2013., 13:50   #137
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Nemam apartmane i ne drzim turiste. Ali zivim od turizma jer radim u firmi koja se bavi djelatnoscu vezanom uz turizam. Kad smo gradili kucu na veliko zgrazanje okoline nismo sagradili apartmane. Ne zelimo to jer znamo da nismo za to.

Apartmani su neisplativi, 30-50 € na dan za 4 osobe, ovisno o udaljenosti od mora/centra, minus rezije misus potrosni materijal minus kamata na kredit jednako neisplativo. Prosla su zlatna vremena. Sad se za iste novce u pred/posezoni nade kvalitetan hotel sa bazenom, blizu plaze i jos polupansion.
Cijeli problem je u tome što se nama turizam događa sam od sebe, ljudi koji bi trebali nešto kao voditi turizam u RH nemaju pojma. Činjenica je da se je turizam i tip gostiju potpuno promijenio a da mi nismo spremno prihvatili te promjene. Apartmani doista nisu više isplativi ukoliko nisu na vrhunskom nivou, jednostavno ljudi nemaju vremena za zajebanciju ima/nema klime, ima/nema gazde i slično, ali zato apartmani visoke klase itakako su puni čak i preko zime. No, za održati apartman na visokoj nozi treba itekako truda, opcija "napravio sam garažu i u njoj stari kauč pa će mi euroni sami kapati s neba" je aorist.
Naravno, sada i do Vele gospe će se prodati svašta jer je gužva, ali to nema veze sa turizmom već sa velikom potražnjom. Iza Vele gospe 90% apartmana će biti prazno i tako opet do slijedećeg srpnja.
mwm is offline  
Old 08.07.2013., 13:52   #138
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Cijeli problem je u tome što se nama turizam događa sam od sebe, ljudi koji bi trebali nešto kao voditi turizam u RH nemaju pojma. Činjenica je da se je turizam i tip gostiju potpuno promijenio a da mi nismo spremno prihvatili te promjene. Apartmani doista nisu više isplativi ukoliko nisu na vrhunskom nivou, jednostavno ljudi nemaju vremena za zajebanciju ima/nema klime, ima/nema gazde i slično, ali zato apartmani visoke klase itakako su puni čak i preko zime. No, za održati apartman na visokoj nozi treba itekako truda, opcija "napravio sam garažu i u njoj stari kauč pa će mi euroni sami kapati s neba" je aorist.
Naravno, sada i do Vele gospe će se prodati svašta jer je gužva, ali to nema veze sa turizmom već sa velikom potražnjom. Iza Vele gospe 90% apartmana će biti prazno i tako opet do slijedećeg srpnja.
Mene baš zanima što bi se dogodilo da se ukine ministar turizma i ministarstvo turizma, i turističke zajednice i sve to skupa... vjerojatno ništa.
Eurifesa is offline  
Old 08.07.2013., 13:53   #139
Po svemu sudeći, dosta je isplativije otići u hotel gdje u sklopu polupansiona dobiješ i obrok, nego li uzet apartman.
Iceland is offline  
Old 08.07.2013., 13:54   #140
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Mene baš zanima što bi se dogodilo da se ukine ministar turizma i ministarstvo turizma, i turističke zajednice i sve to skupa... vjerojatno ništa.
Isto ko i kad te žena ostavi: sve je isto samo je šporkog suđa više.
mwm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.