Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2005., 16:07   #21
Quote:
Systema kaže:
ima ljudi koji to mogu rijesiti, eventualno neki dobar kiroprakticar
Ukoliko je neurologikal problem /pritisnuti nerv ...nece ga kiroprakticar ispraviti...niti je Joz@ imao ukljesteni nerv, jer da je bio nebi se smirilo u tako kratko vrijeme.

U slucaju ishijasa traje 6-12 tjedna da se smiri i to ako se smiri po sebi....a u manipuliranje tko ne znade moze vjerovati ...da je JoZ@, otisao kod karoprakticara mislio bi da mu je on pomogao,a proslo je samo.

Zelio bi da moji problemi otidju u dva tri dana umjesto 35 godina,
unatoc svega se nastavljaju.

Ali svakom je njegov bol najgorji.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 16:24   #22
a kiroprakticar ( tj ima i bolkovac iz rijeke hiroprakticar) mi je najblize rjesenje problema, ima neki tip iz jasterbarskog koji je znao te zivce rjesavati jednostavnim zahvatima, ali ne mogu se sjetiti tko gdje i kako tako da ga nazalost ne mogu preporuciti
Systema is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 20:17   #23
Quote:
VILKO kaže:
.niti je Joz@ imao ukljesteni nerv, jer da je bio nebi se smirilo u tako kratko vrijeme.

da je JoZ@, otisao kod karoprakticara mislio bi da mu je on pomogao,a proslo je samo.

uuuuuuuuuu
pa ti jako pametan
ti neki doktor na daljinu
kad znas kaj mi je bilo
 
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 02:39   #24
Quote:
JoZ@ kaže:
uuuuuuuuuu
pa ti jako pametan
ti neki doktor na daljinu
kad znas kaj mi je bilo
U 35-36 godina problema sa kicmom,dvije operacije na ledjima,
stotine puta u posjeti kod neurologista, kiroprakticara i naturoprakticara akapankcure nasto se i nauci.

Imam i dvije godine medicinske posjete na univerziti(1999 &2001)kao stariji student.
I imam poslije 2004 operacije laminectomy 2 levela i stenosis i dalje ukljesten nerv na L5 na facet join, koji stalno pritiste i daje poslijedice da hodam samo po 200metra, i za koji nema vise operacije....jer do sada sam imao L5/S1 operaciju 1972, 2004
sam imao L5/L4 &L4/L3 ,sva tri levela su bez fusion, tako da je kicma veoma nestabilna.

Nebrojne posjete kiroprakticaru i altrernativcima si mi pokazali koliko oni znadu i mogu pomoci.
Kiroprakticar/jedan od njih, iz americkog colega je sam kazao da ne moze nista i da se boji da ne povredi vise.
A on kada je pao sa konja je isao neurologistu a ne kiroprakticaru za svoje probleme....to pokazuje koliko on sam vjeruje u sta radi.

Kiroprakticari mogu i izazvali su udar krvi na mozak, kod vas je to novije mi koji imamo te usluge 40 godina imamo i znademo mnoge slucajeve,,,,kako se lako zaradjuje novac.

Kiroprakticar je za one koji nemaju neurologikal probleme nego malo neugodnosti koje bi i same prosle sa vrijemenom.

Lako je sa takovim bolesnicima, koji ozdrave od jedne posjete kiroprakticaru.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 10:53   #25
Quote:
VILKO kaže:
Kiroprakticar je za one koji nemaju neurologikal probleme nego malo neugodnosti koje bi i same prosle sa vrijemenom.

Lako je sa takovim bolesnicima, koji ozdrave od jedne posjete kiroprakticaru.

meni zglob na saci nije prolazil sa vremenom
il mu mozda par godina nije bilo dosta
al ga je kiroprakticar sredil i sad vise ne skljoca
 
Odgovori s citatom
Old 09.10.2005., 11:10   #26
Bojim se da u slučaju hernije diska L4-L5 i uklještenjem živca koji ima za posljedicu bolove u cijeloj nozi, kiropraktičar ne može pomoći. Dapače, može pogoršati situaciju.

Moja mama je prije nekoliko godina preležala dva mjeseca zbog toga. Tzv. koktel injekcije toga joj puta (za razliku od prethodnog uklještenja) nisu pomogle. Au contraire, nakon svake injekcije njoj je, umjesto bolje, bilo gore. Probali smo i akupunkturu, nije pomoglo. Onda je doktor predložio prelazak na tui-na (ne znam da li se tako piše) masažu i na kraju je, nakon nekoliko masaža koje su pomalo davale znakove poboljšanja, dobila dvije blokade koje su je doslovce podigle na noge.

Da to nije uspjelo, išla bi na operaciju. Drugog izlaza, po mišljenju nekolicine stručnjaka, ne bi bilo.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 19:22   #27
Imam taj problem već godinama, i kao što je rekao jedan doktor "od ovoga se ne umire, ali s tim se umire".
Prošlog leta, kad me je prvi put ozbiljno uhvatila boleština, išla sam i na akupunkturu i na fizikalnu terapiju, pila i lekove (Diklofen uglavnom) i bol se smirila, ali nikad nije istinski prestala.
Ovog leta, to što sam preživljavala ne bih poželela ni neprijatelju. Oduzele mi se skroz noge, pala, i rukama se vukla do ulazna vrata da bih mogla otvoriti hitnoj Ne želim ni opisati tu agoniju ni bol! Ne želim se setiti toga, ali znam da sam tražila eutanaziju od bola, nisam htela da se "zajebavam" lekarstvima, rekla sam doktorici: Molim Vas, fino me ubijte, samo da ovo završi. Eto, toliko je bilo bolno.
15 dana sam primala najjaču terapiju koju daju za smirenje bolova (Diklofen, Diazepam, Tramadol) i plus je dolazio neki kiro(hiro)praktičar, kojem nisam baš verovala, pošto je naplaćivao skupo, a ništa, ali apsolutno ništa mi nije pomogao! Bila sam maltene zavisnik od svega toga, samo da bi se umrtvila bol, a nisam mogla ni da ustanem sama da se pomerim, a da ne pričam o nekim "težim" stvarima (kao tuširanje na primer). Mislim da nema gore boli od te, posebno kad shvatiš da NIŠTA ne možeš učiniti sam, bez nekog pored, da te podigne, pomogne da hodaš, pazi da ne padneš....užas
Još uvek imam bolove, svaki put kada ustanem dobijam to peckanje (kao da mi struja prolazi od kičme do stopala) i čekam da ovi na našoj faking klinici poprave taj skener da bi mogli da utvrde tačno koji je nerv uklješten i kako dalje. Operacija ne dolazi u obzir, fizijatar kaže da je terapija sa blatom najdelotvornija zajedno sa vežbama. E sada...blato sam kupila sa mora, moram priznati da deluje fino, još kad snimim tačno da mi daju vežbe. Oni, malo iskusniji kažu da su im samo vežbe pomogle, i da treba da zaboravim na dizanje, naglo ustajanje ili bilo kakve nagle pokrete.
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 19:32   #28
Quote:
Kyra kaže:
Bojim se da u slučaju hernije diska L4-L5 i uklještenjem živca koji ima za posljedicu bolove u cijeloj nozi, kiropraktičar ne može pomoći. Dapače, može pogoršati situaciju.

Moja mama je prije nekoliko godina preležala dva mjeseca zbog toga. Tzv. koktel injekcije toga joj puta (za razliku od prethodnog uklještenja) nisu pomogle. Au contraire, nakon svake injekcije njoj je, umjesto bolje, bilo gore. Probali smo i akupunkturu, nije pomoglo. Onda je doktor predložio prelazak na tui-na (ne znam da li se tako piše) masažu i na kraju je, nakon nekoliko masaža koje su pomalo davale znakove poboljšanja, dobila dvije blokade koje su je doslovce podigle na noge.

Da to nije uspjelo, išla bi na operaciju. Drugog izlaza, po mišljenju nekolicine stručnjaka, ne bi bilo.
Blokade mi nisu nikad preporučili. Kažu da to može biti JAKO opasno.
Btw, zaboravila sam da napomenem da su yoga vežbe odlične za kičmu. Ja sam prakticirala sve dok nisam dobila ovaj drugi zajebaniji napad, ali onda mi je profesor yoge rekao da ipak sačekam da se upala smiri da bih mogla produžiti. Fizijatar koji mi je prijatelj, samo mi je napomenuo, da se više nigde u svetu ne operira kičma, da svugde preporučuju vežbe i fizikalnu. Ipak, kad malo razmislim, ne bi ja da dam da me neko dira po nervima...kad samo pomislim da mogu da ostanem nepokretna zbog malog pogrešnog trzaja ruke doktora...ne ne, hvala, ali ipak, lakše mi je da vežbam i da pazim na sebe.
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 11:20   #29
Quote:
Julls kaže:
Blokade mi nisu nikad preporučili. Kažu da to može biti JAKO opasno.
Btw, zaboravila sam da napomenem da su yoga vežbe odlične za kičmu. Ja sam prakticirala sve dok nisam dobila ovaj drugi zajebaniji napad, ali onda mi je profesor yoge rekao da ipak sačekam da se upala smiri da bih mogla produžiti. Fizijatar koji mi je prijatelj, samo mi je napomenuo, da se više nigde u svetu ne operira kičma, da svugde preporučuju vežbe i fizikalnu. Ipak, kad malo razmislim, ne bi ja da dam da me neko dira po nervima...kad samo pomislim da mogu da ostanem nepokretna zbog malog pogrešnog trzaja ruke doktora...ne ne, hvala, ali ipak, lakše mi je da vežbam i da pazim na sebe.
Ne znam gdje ti živiš, pa samim time ne mogu komentirati tvoj post. Jedino što mogu reći jest to da je ono što sam ja napisala zaista tako. U Rijeci i Puli barem, i kod onih doktora kod kojih sam bila s mamom i nekih drugih kod kojih su bile moje kolegice i neki poznanici.
Operacija kičme nije ugodna i bezopasna. Ali nekad drugog izlaza nema. Jer ako je živac jako uklješten, može doći i do njegovog potpunog "umiranja" a samim time i invaliditeta.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 14:55   #30
Quote:
Julls kaze;
Ovog leta, to što sam preživljavala ne bih poželela ni neprijatelju. Oduzele mi se skroz noge, pala, i rukama se vukla do ulazna vrata da bih mogla otvoriti hitnoj Ne želim ni opisati tu agoniju ni bol! Ne želim se setiti toga, ali znam da sam tražila eutanaziju od bola, nisam htela da se "zajebavam" lekarstvima, rekla sam doktorici: Molim Vas, fino me ubijte, samo da ovo završi. Eto, toliko je bilo bolno.
15 dana sam primala najjaču terapiju koju daju za smirenje bolova (Diklofen, Diazepam, Tramadol) i plus je dolazio neki kiro(hiro)praktičar, kojem nisam baš verovala, pošto je naplaćivao skupo, a ništa, ali apsolutno ništa mi nije pomogao! Bila sam maltene zavisnik od svega toga, samo da bi se umrtvila bol, a nisam mogla ni da ustanem sama da se pomerim, a da ne pričam o nekim "težim" stvarima (kao tuširanje na primer). Mislim da nema gore boli od te, posebno kad shvatiš da NIŠTA ne možeš učiniti sam, bez nekog pored, da te podigne, pomogne da hodaš, pazi da ne padneš....užas

Zaista tezak bolesnik….kako si samo prezivjela?

Ja sam sa svim gornjim radio 23 godine pod injekcijama i narkoticima ….a ne lezao u bolnici…ali ima nas svakakovih…svako ima drugacije podnasanje bolova…I KADA SE MORA RADITI DA PREZIVIS onda i radis sa takovim bolovima.

A imao sam dvije operacije 1972 i 2004…na L5-S1,L5-L4,L4-L3, i prosirenje na nervnom kanalu /spinal stenosis/….a da ne kazem imam i Arachnoiditis

Ja sam isao na operaciju prvi puta i poslije operacije sa autobusom…prva operacija je bila u ono vrijeme veoma velika za jedan level L5-S1…laminectomy 30 cm otvor.
2004 tri puta veca operacija otvoreno samo 15 cm…a isto je bila laminectomy, i vise komplicirana.

Inace operacija na kicmi Laminectomy je druga po redu po najvecim bolovima, koji covjek prodje.

Sta bi tek napravila da si to sve prolazila ?...euthoneziju?...pa to je samo bol!
Kada budes na preko 30 tableta i imas desetak bolesti onda se zali….ovako niti ne znades koliko si sretna …nego ti ne podnosis bol…moj je na skali od 0-10…stalno normalno 6-8…bez da se krecem ili sagibam ili hodam.

Tako budi sretna da stvarno nemas bolove.

Druga stvar operacije na kicmi se rade po cijelom svijetu i dalje, ti nemas pojma sta pises…dapace danas mnogi su sretni da imaju (mini surgeri Laminotomy)….za neke slucajeve mora biti laminectomy…i uspjeh operacija nije niti toliko veliki, ukoliko je
samo disk najlakse je to otkloniti, nervi koji su pritisnuti na nekim mjestima primjer facet join i drugim nepristupacnim mjestima veoma rijetko uspije.

Statistika lijecnika je oko 85% uspjeh…a istiniti je samo oko 70%, I vecina se vrate poslije par godina ako ne odmah natrag i traze pomoc za bolove…koji su poslije operacije veci.

Ja sam poslije 2004 jos losije nego prije, posebno jer ja nemam fusion niti na jednom levelu…tako da je kicma veoma nestabilna….moje hodanje je na kratko, dapace poslije operacije jos losije.

Uvijek ima netko koji je gorje nego smo mi!

I ljudski je misliti da je nas bol najgorji....samo osobe koje su prosle gorje i nikada ne ce biti bolje znadu kakove bolove imaju osobe sa istim problemima....i onda je jos razlika po osobi.


P.S. ti si sretna da ti nesto moze ublaziti bolove , ja ne spavam po 24-48 sati dok me ne savlada umor i sedacija .

kod kuce ima sve narkotike ali ne mogu uzimati jer ih ne podnasam/dnevno sam na 30 tableta bez za bolove/.

Morphijum u tabletama ,tekucini, methadone, codeine -forte,Endone/Oxycodone....a da ne govorim o razlicitim antidepresantima koji se koriste za bolove /obicno sa njima
experintiraju klinike za bolove.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 23:50   #31
Quote:
VILKO kaže:
[B]


Zaista tezak bolesnik….kako si samo prezivjela?
........

Sta bi tek napravila da si to sve prolazila ?...euthoneziju?...pa to je samo bol!
..........

Tako budi sretna da stvarno nemas bolove.
.......

Druga stvar operacije na kicmi se rade po cijelom svijetu i dalje, ti nemas pojma sta pises…

........
Uvijek ima netko koji je gorje nego smo mi!

I ljudski je misliti da je nas bol najgorji....samo osobe koje su prosle gorje i nikada ne ce biti bolje znadu kakove bolove imaju osobe sa istim problemima....i onda je jos razlika po osobi.


P.S. ti si sretna da ti nesto moze ublaziti bolove , ja ne spavam po 24-48 sati dok me ne savlada umor i sedacija .
1. Ja sebe nisam nigde opisala kao teshkog bolesnika, opisala sam shta se meni desilo i kako sam se ja osecala i KAKO sam se osecala u tom trenutku.
2. Proshla sam i vishe nego ovo ovde shto sam opisala, ovo je bio primer MOJE bolesti i kako se kod mene deshavala. To shto sam osecala u tim trenucima da je bolja eutanazija od tih bolova, ne znachi da je to "samo" bol. Ako vec znash kako izgleda, znash da to nije SAMO bol.
3. Ja JESAM sada sretna jer mi se ne dogadja TAKAV napad kao ta dva, ali bol nikad nije prestala, ako si na to mislio.
4. Treca stvar, jesi li ti prochitao dobro: rekla sam da mi je prijatelj fizijatar rekao da se te operacije vishe ne rade, prochitaj josh jednom.
5. "Svakom je svoja bol najveca". Zato, nemoj molim te meriti moju bol sa tvojom. Meni je zhao kada prochitam da je nekome josh gore, ne zatoshto mislim da je moja bol najgora, vec zatoshto znam da mozhe biti i gore.
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 19:28   #32
Ja uvijek citam pazljivo i znadem sta je tvoj prijatelj fizio kazao ...ali ti si pisala.
Sta se tice bolova dozvoli ja znadem kroz 35 godina najmanje par stotine osoba, koje su imale operacije i nisu imale,
koje placu za malo bolova i koji mogu podnesti veoma velike bolove.

I veoma dobro znadem mnogo toga jer sam prosao dvije klinike za bolove i skolovanje kako zivjeti sa bolovima/to tekar sada u zadnje vrijeme.

Isto 1999- 2001 ,djeca su mi platila da sam isao dvije godine na medikal univerzitet i imam kredit za dvije godine, i dalje samo posjecujem sta me zanima.

Da mozes vise razumjeti moj problem ja isto sam i prekinuo raditi /ne radi kicme /nego radi ,stressa ,depresion, panik napada, personaliti disorders, anxiety.

U stvari sve skupa je veoma povezano , vise bolova vise depression, stresa ,anxiety.

I na vrh toga imam Azbestozu i Apneu spavam sa mashinom za disanje.
Da bude jos gorje u sve zglobove ,ramena ,laktove ,i rucni zglob redovito sam na stereoid injekcijima, jer imam maskulaskeleton probleme koje sam dobio od previse rada.

Ima jos 5-6 bolesti pod kontrolom, isto hormone replacement terapi testesterone, jer radi nekih lijekova imam veoma smanjen,
a terapija je opasna mozes dobiti raka na prostate /veoma komplicirano/....a to se sve vrti u krug...koji mi je veoma poznat.

Ja nisam proveo u krevetu osim operacije jedan dan ...jer ne mogu podnesti ...moram nesto raditi da podnesem bolove, ako i uzmem metadon ili morphijum samo me malo omuti ,a ne pomaze za bolove...a imam poslijedice sa svrbez po cijelom tjelu i bolove u stomaku/trbuhu.

Dapace ako uzmem jedan od gore spomenutih kada sam stvarno na bolovima od 0-10 na 9-10...onda ne spavam po dva tri dana i nema te injekcije koja ce raditi da zaspim.

Tu je vidis razlika dvije operacije 35-37 godina bolovi bez prekida,radio sam i kada sam imao napade kada drugi ne mogu stajati ja sam se penjao po lojtri i hodao.

Uglavnom zelim ti sretno!

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 18:14   #33
Quote:
Julls kaže:
Blokade mi nisu nikad preporučili. Kažu da to može biti JAKO opasno.
Btw, zaboravila sam da napomenem da su yoga vežbe odlične za kičmu. Ja sam prakticirala sve dok nisam dobila ovaj drugi zajebaniji napad, ali onda mi je profesor yoge rekao da ipak sačekam da se upala smiri da bih mogla produžiti. Fizijatar koji mi je prijatelj, samo mi je napomenuo, da se više nigde u svetu ne operira kičma, da svugde preporučuju vežbe i fizikalnu. Ipak, kad malo razmislim, ne bi ja da dam da me neko dira po nervima...kad samo pomislim da mogu da ostanem nepokretna zbog malog pogrešnog trzaja ruke doktora...ne ne, hvala, ali ipak, lakše mi je da vežbam i da pazim na sebe.
Yoga? Zbilja?

Ja imam uklješten živac već 3 godine, zaradila sam ga na jednom od svojih honorarnih poslova. Makar, pitanje je jel to nužno tada nastalo jerbo mi tata ima istih problema s kičmom, povremeno ga toliko ubije da nakon najmanjeg fizičkog naprezanja jednostavno klone i nemre se sedam dana ustat od bolova.

Mene isto boli, ne ovako kao Julls, ali dovoljno da izbjegavam neke položaje pri spavanju i sjedenju. Sada sam se opet počela baviti sportom i već tri dana bol ne prestaje, još sam sad krečila sobu, i krivila se u neke čudne položaje, sasvim nenormalne jer ne mogu drugačije Ne znam imam li ja visoku toleranciju ili što, ali tko god me pita reći ću mu da s tim MOGU živjeti makar bi najradije da ga nema

Čula sam i prije, ali sad nakon čitanja sam definitivno sigurna da se tog nemrem rješit Ništa, nadam se da će mi fitness i puno istezanja ipak to malo ublažiti.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:58   #34
Ukljesten zivac ili?

Sinoc me ulovilo neshto, bolno.

Od pocetka boli pa do cinjenice da na tu nogu nisam mogla stati proslo je manje od minute.

Bol je tupa, izrazena kod pomicanja lijeve noge, a manifestira se kao bol lijeve strane venerinog brijega. Znam da zvuci bedasto ali boli.
Nisam uspjela locirati dal' bol dolazi od zgloba ili iz unutrasnjosti.

Danas hodam, polako i bolno al barem mogu stat na nogu (dakle, stanje se poboljsava) pa me 'samo' zanima jel moguce da je to zivac?

Hvala
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 06:08   #35
zivac moguce. vjerojatnije kuk.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 13:43   #36
thx

prolazi, sutra bum normalno hodala
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:38   #37
ako je bol nastala naglo i bila intenzivna vjerojatno se radi o živcu...ako ti bol nije prošla onda bi trebala rtg kuka i lumbalne kralježnice i vjerojatno ako se ne postavi neka dr dijagnoza CT nekih od lumbalnih korjenova živaca tj tih segmenata...al to će odlučit liječnik,dobar dr obiteljske il vjerojatnije neurolog
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:45   #38
bilo mi je odlicno do predvecer kad me opet uloviolo tak da si nisma mogla cipele obuti

ketonal nije pomogao, sad cekam zavrsetak posla da odemo u dezurnu po voltaren...

hvala na infu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:59   #39
eto ne bih se miješao u posao doktora al ne bi loše bilo napravit jedan koktelčić ako te jako boli : diklofenak/deksametazon im. i onda sutra ASAP liječniku,a na nema smisla patit,medicina je nemoćna prilično u mnogim stvarima ali ako išta toliko je napredovala da nitko ne bi trebao osjećati bolove...nema na čemu
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 00:10   #40


bum zdurala do kreveta i bez injekcije (ak je nisam nakon opercaije trazila, bogme nem ni sad ) a ak sutra ne popusti svakako doktorici
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.