Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2006., 15:02   #1001
a neznam
bio sam po stranim guildovima mislim da cu tak i nastaviti ak neuspije nesto sa ovim sealom
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 13:42   #1002
Quote:
slafko kaže:
Kako mrtvo? Evo ovi iz alliancea stalno igraju. Samo, jedini bedovi su kaj većinom igraju iway i vimway, pa...
Ne kuzim kak neko uspije ikog zabit Vimwayem...svaki put kad ih vidim zalim sto ne furam fajer njukera (naravno da ga NE furam u pvp)...

*wink*wink* blood spike...

Sto se seala tice, Lord, za pocetak ajmo ozivit forume...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 17:07   #1003
koje od seala
sta imas u planu
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 17:08   #1004
Vimway dobije manje iskusne timove i one timove koji naprave par grešaka. Mi smo radili neke greške, par ljudi je znalo umrijeti, ali na kraju se pokazalo da je naš pritisak bio veći od njihovog. Kaj se njukera tiče, nekada smo vozili build s tri elea (water, earth i fire) i razbijali smo iway i vimway. Najveselije je bilo protiv vimwaya: pustimo ih da se zballaju, water ele ih hexa, monkovi seedaju earth elea koji ulijeće među njih, dotle fire ele već casta echoani meteor shower, water ele i dalje pere s AoE hexovima, earth je opalio EQ i casta AS, a meteori već padaju. Warriori stoje sa strane i kopaju nos. Ovi jadni ni ne znaju što ih je snašlo. Delirij totalni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 17:33   #1005
slafkec a kaj ti blog prazan
kak ti docaras jedan fight
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 08:15   #1006
Quote:
slafko kaže:
Vimway dobije manje iskusne timove i one timove koji naprave par grešaka. Mi smo radili neke greške, par ljudi je znalo umrijeti, ali na kraju se pokazalo da je naš pritisak bio veći od njihovog. Kaj se njukera tiče, nekada smo vozili build s tri elea (water, earth i fire) i razbijali smo iway i vimway. Najveselije je bilo protiv vimwaya: pustimo ih da se zballaju, water ele ih hexa, monkovi seedaju earth elea koji ulijeće među njih, dotle fire ele već casta echoani meteor shower, water ele i dalje pere s AoE hexovima, earth je opalio EQ i casta AS, a meteori već padaju. Warriori stoje sa strane i kopaju nos. Ovi jadni ni ne znaju što ih je snašlo. Delirij totalni.
Ovo kaj pricas dusu dalo za HA, water hex + AOE...:klap:

Ajd svi k nama u gild, ocu pvp sekciju fo real!
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:12   #1007
svi u seal
go go go
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:56   #1008
Ajmo svi treba nam za pvp sekciju, za pve vec imamo ludjaka...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:03   #1009
ajde slafko ti si za akciju come and join
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:11   #1010
Baš slafko...ajd doci ce i ciky (Lord Greyback) iz CRoM-a...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:12   #1011
Nah, nisam raspoložen za pvp. Brijem na pve full. Leader sam jednog guilda, alliance je okej.. Ne idem nikuda do daljnjeg.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:16   #1012
Da lude bildove smisljamo...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:16   #1013
Da lude bildove smisljamo...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:18   #1014
a softic pusti ga
nego jel zna ko trenutacne cijene gw-a u algoritmu
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:01   #1015
cca 300kn...

Tezak je zivot lidera...
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:15   #1016
zato slafkec nece u nas guild
neda mu se prepustiti mjesto lidera
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 13:30   #1017
Jos da mi je nac neki kurzick alliance...

Aj bar se ozivjelo
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 15:28   #1018
Da, onak, leader sam guilda u kojem škvadre nema po nekoliko dana online i ja sam jedini koji stalno igra.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 15:40   #1019
Klasika...

Isto kod mene...aj sad smo se malo obnovili, ima nas 5-6 aktivnih...a cini se da su svi hrv. gildovi suxonci....
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 15:51   #1020
Kaj ovdje neko igra pvp?
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.