Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2006., 14:18   #81
sjecam se kada je jednom prilikom snimajuci nesto sasvim drugo s ekipom naletio na nasukane kitove kojima nije bilo spasa ... uhvatio se za glavu i plakao kao malo dijete - volio je i ljubio sve zivo
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:21   #82
da mi ga je zao, pa i nije.
nit sam poznavao covjeka, nit mi je bio simpatican.

daleko od toga da mi je drago sto je stradao, nije, ali mogu reci da sam potpuno ravnodusan.

i cudi me koliko vas tu izrazava zaljenje, bas sam iznenadjen.
zar je ostavio tako duboki trag u vasim zivotima, da cete ga se sjecati i za mjesec dana, tj. jeste li ga se do ove vijesti sjetili, sad kad ga dugo nije bilo na nasim malim ekranima?.

samo pitam...
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:22   #83
jel to onaj frajer koji je hranio neku zivinu i pri tome drzao djete od nesto kusur mjeseci u rukama....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:26   #84
sjecam se kada je jednom prilikom snimajuci nesto sasvim drugo s ekipom naletio na nasukane kitove kojima nije bilo spasa ... uhvatio se za glavu i plakao kao malo dijete - volio je i ljubio sve zivo
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:27   #85




oprostite - idiot!

p.s. ful sajz pikčr.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:53   #86

manijak potpuni! Ne kužim kako im poslije ovoga nisu oduzeli djecu netko te vidi kak malo opališ klinca po peleni pa ti može zvoniti socijalna na vratima a ovaj manijak stavi bebicu među morske pse i krokodile i ništa..
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:56   #87
Quote:
kokakoka kaže:
a kaj ste svi na onu foru - o mrtvima sve najbolje? čisto mi neugodno doći i napisati da je bio iritantni kreten koji se igrao sa životom, svojim i onom prilikom svojeg djeteta...

Ja ga nisam često gledala jer za to trebaš biti posebno nabrijan da bi makar pratio preko ekrana njegov tempo i stil. Način na koji je umro zapravo ne može biti poetičniji. Ali jebeno je ironično kad ljudi koji žive život umru mladi. Zato mi je tuga.

ps. Ovo s bebom mu očito nije bio vrhunac promišljenosti al jebiga.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 15:05   #88
Hi voz ej bjuuutifl spesiment. R.I.P.
__________________
www.run-amok.org
jovo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 15:27   #89
R.I.P.
__________________
...
Lord Yuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 15:47   #90
Mislite ovo za djetetom? Ma, ista stvar kao i kada je to Michael Jackson učinio.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:00   #91
Meni je bio najbolji onaj njegov australski naglasak "wooooooojld lajf" ili dok unese facu u kameru wooooooow, look at this little fellow...
Baš sam voljela njegove dokumentarce, bio mi je skroz simpa onak blesav kakav je bio...
Baš me rastužila njegova smrt...
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:14   #92
Quote:
Constantine kaže:
Mislite ovo za djetetom? Ma, ista stvar kao i kada je to Michael Jackson učinio.

to je photoshopirana verzija, dite je drza u drugoj ruci.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:42   #93
Da, nije dete držao u toj ruci, to bi baš bilo preterano... Nego čula sam na vestima, što je najgluplje, da je jako redak slučaj da neko umre od ujeda morske raže. Pored svih onih krokodila?
milenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 16:57   #94
Meni je bio iritantan. To njegovo prenamaganje, uh.
I ono s djetetom mu nije trebalo.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:09   #95
Quote:
cabon kaže:
sjecam se kada je jednom prilikom snimajuci nesto sasvim drugo s ekipom naletio na nasukane kitove kojima nije bilo spasa ... uhvatio se za glavu i plakao kao malo dijete - volio je i ljubio sve zivo
skužili smo te i prvi put...

...

inače, stvarno mi je žao čovjeka...ako netko nije zaslužio prerano otići onda je to bio on, uvijek nasmijan i veseo...zapravo kao dijete još...

makar kad pogledaš čime se bavi, još je i dugo poživio...

RIP Steve...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:20   #96
Quote:
Rev kaže:
skužili smo te i prvi put...
sorry forum zajebava - netko ce nadam se maknut duplikat
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:26   #97
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
to je photoshopirana verzija, dite je drza u drugoj ruci.
Da, bilo je baš sad i na CNN-u... Imao je mikrofon neki, dijete u lijevoj ruci, a u desnoj ruci je držo komad mesa il neš... Nije tak šta uopće napravio... Takav idiot nitko nije...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:27   #98
Šteta tip me stvarno prosvjetlio kada sam vidio njegov odnos sa zmijama, jer uistinu samo nekoliko ljudi na svijetu može onako hvatati zmije po šumi sa golim rukama bez straha i puno ljubavi kao on.

Iako je bilo vidno kada je radio ono sa svojim djetetom da je počeo gubiti kontrolu nad sobom, očito si je bio umislio da je nekakav Superman, što mi stvarno nije jasno kako si je to mogao dopustiti. Možda je to zbog tog što se i njegov otac bavio sličnim poslom pa je ovaj htio biti još bliži životinjama.
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:29   #99
Ja sam čuo da je on snimao tu ražu, da je bio ispod nje i da se ona naglo pomakla il neš i probola ga... Nisam shvatio do kraja...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 17:30   #100
lik je imao zanimljive emisije.zakon je bila kad je naganjao varana,a ovaj se naglo okrene i ugrize ga gojzu.da ga je samo dohvatio i ogrebao milimetar umro bi u roku 24h.nema pomoći.
tak je to,glava u torbi stalno tako i završiš.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.