Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2010., 10:28   #1
Provjerene stranice za internet zaradu

ako netko zna i zarađuje preko interneta neka napise ime stranice, neke svoje preporuke, iskustva i ostalo. I ja bih poceo sa zaradom preko interneta!
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.08.2010., 23:14   #2
Što manje ljudi zna za neke stvari, bolja je zarada onima koji to već znaju
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 10:37   #3
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Što manje ljudi zna za neke stvari, bolja je zarada onima koji to već znaju

a znam, imam jednu stranicu za zaradu al neznam jel istina ili je neka varka?
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 10:44   #4
Quote:
tomo-os kaže: Pogledaj post
a znam, imam jednu stranicu za zaradu al neznam jel istina ili je neka varka?
Prošvrljaj malo po googleu dali je scam ili nije...
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 21:34   #5
evo poslat cu ti na mail pa vidi
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 23:59   #6
dobro jel zna neko onu sa klikanjem na kojoj daju dolar po kliku ili tak nešto?
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 00:56   #7
Nemoj klikati, nema $$ od toga... Prouči adsense, ili za početak upload zaradu.
PayPal acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 01:07   #8
Quote:
PayPal acc kaže: Pogledaj post
Nemoj klikati, nema $$ od toga... Prouči adsense, ili za početak upload zaradu.

sta je od toga 2 bolje, jel ti koristiš neki od ta 2 sustava za zaradu?
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 01:52   #9
Adsense sam nedavno počeo, radim na nekom wordpress sajtu, a upload zarada ide ok, nekih 8-10$ dnevno.
PayPal acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:09   #10
Quote:
PayPal acc kaže: Pogledaj post
Adsense sam nedavno počeo, radim na nekom wordpress sajtu, a upload zarada ide ok, nekih 8-10$ dnevno.
aj daj malo više o upload zaradi, di "mlatiš" lovu...HF ili?
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:31   #11
Ne, oni imaju rankove i stalno ih bzvz mijenjaju. Fileserve i filesonic, radim samo remote upload i skidam gotove screenove tak da nemam problema sa skidanjem na komp. Mislim da ću uskoro uzeti neki VPS server da mogu rarat fajlove i radit veće packove pa tako uploadat da se nemoram hebat sa svojom socijalnom vezom. Samo neznam kak ću dalje isplačivat pošto je visa blokirala epass, a ovi ne isplačuju na alertpay. Mogu primiti pare na paypal, ali teško je naći nekog da zamijeni, a meni trebaju vani.
PayPal acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:34   #12
blokala je epass ali imaš isplatu sa čekovima
znači odjebat HF i preć na fileserver i filesonic
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:06   #13
i izgleda da je to sve složeno i glupo, bolje ni nepocet zarađivat. neznam sta da uzmem od ta 2 prijedloga za zaradu
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:30   #14
Glupo ti je kad nisi probao, kad probaš, vidiš da čak može biti i zanimljivo, pogotovo kad ti kapne koji $$. nije puno, ali za džeparac je više nego dobro.
PayPal acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:02   #15
Quote:
PayPal acc kaže: Pogledaj post
Glupo ti je kad nisi probao, kad probaš, vidiš da čak može biti i zanimljivo, pogotovo kad ti kapne koji $$. nije puno, ali za džeparac je više nego dobro.

preko koje ti stranice zarađujes najvise i sta mi preporucujes kao pocetniku da uzemem i sutra krenem s tim. Da budu isplate u redu i da nema nekog zahtjwvnog posla
tomo-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:39   #16
Na internetu niš nije zahtjevno jer nema fizičkog posla ja bi ti preporučio fileserve i filesonic za upload zaraduali znam puno ljudi koji su odma odustali jer nisu u 2 dana dobili hrpu para
PayPal acc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 03:54   #17
Ostavite se PTC-a, naučite nešto o Affiliate Marketing-u, registrirajte se na clickbank, odaberite grupu proizvoda, napravite svoj blog- kasnije site, izaberite određeni proizvod, zarađujte promovirajući tuđi proizvod. Ljudi tako zarađuju već 10 godina.
Registracija na clickbank.com je free, neće vas ništa koštati na početku. Ako želite svoju domenu i oglašavanje svoje stranice onada morate uložiti.
mlspro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 11:00   #18
Ma glupost, bacit ćeš samo 550 kn kuna na to, a nećeš zaraditi ništa. Kad bi postojao tako laki način zarade, svi bi radili samo to i uživali u svojim vilama na floridi, havajima...
Power_of_mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:18   #19
Gluposti...
mlspro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 14:11   #20
ne znam da li ste čuli za novu društvenu mrežu, zove se sitetalk, vlasnik je grupa unaico iz švedske. Uglavnom nešto tipa fejsbuk ali je u samom početku i mogu se kupiti paketi kojim postaneš njhiov član i dobiješ njihove dionice koje su stalno u porastu zbog velike navale. Ja sam uzeo najskuplji paket za 2000 € i vec sam zaradio a moze se uzeti za 500€ i za 150€. Moze se cak zarađivati kao free member ali uz manje provizije. Ako nekog zanima nek googla pa ako je netko stvarno zainteresiran nek mi se javi pa mu mogu detaljno objasnit sve i namjestit account. Super je stvar, poceli su u prvom mjesecu ove godine i vec imaju 400 000 korisnika.
matija91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.