Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 14:45   #1
Serçe Sarayı

Životne borbe, neočekivane događaje i ljubavne zavrzlame pratite od 5. ožujka na STAR TV-u u novoj seriji
''Serçe Sarayı''.

Serçe je mlada žena na početku 30-ih godina koja živi mirnim životom s dvoje svoje djece i mlađom sestrom. Nakon što je supruga Ramazana izgubila u prometnoj nesreći posvetila se isključivo svojoj djeci i mlađoj sestri, pritom odbijajuću mnoge prosce. Međutim jednoga dana Serçe saznaje da su cijeli njen život i brak velika laž. Tijekom njihovog braka Ramazan ju je varao s drugom ženom s kojom čak ima i sina. Suočavanje s istinom predstavlja veliku prekretnicu u Serçinom životu. Dok Serçe proživljava teške trenutke, u susjedstvo se vraća njena mladenačka ljubav Kadir i stvari se počinju komplicirati.








Godina:
2015.
Žanr:
Drama
Produkcija:
Endemol Türkiye
Redatelj:
Mesude Erarslan
Scenarij:
Arzu Mutlu Daştan , Mustafa Mutlu , Nuriye Bilici , Rodi Yalçınkaya
Glazba:
Alp Erkin Çakmak
Tv kanal:
Star TV
Dan:
Četvrtak 20:30 (Balkan time 19:30)

Glumci:
Songül Öden (Serçe)
Mert Fırat (Kadir)
Alican Yücesoy (Ali Rıza)
Esra Dermancıoğlu (Süla)
Serkan Ercan (Bülent)
Gülen Karaman (Safiye)
Turgay Kantürk (Memduh)
Selen Öztürk (Aliye)
Erkan Bektaş (Deli Mahir)
İlayda Alişan (Sinem)
Gürsu Gür (Çıtçıt Kamil)
Selen Domaç (Nermin)

Fragmani (Najave)
1. najava
2. najava
3. najava
4. najava
1. epizoda 1. najava

Planira li netko možda ovo gledati?

Meni je drago da mogu konačno u nekoj seriji gledati svoju miljenicu Songül (nisam gledala Kućanice gdje je glumila jer sam gledala američku verziju i nije mi ni ona nešto), a i ova serija po najavama djeluje obećavajuće – malo drame, malo humora. U početku sam bila skeptična oko glavnog glumca jer sam mislila da mi neće odgovarati uz Songül, ali po najavama mi izgledaju kao dobra kombinacija.

Zadnje uređivanje PoisonIvy1990 : 27.02.2015. at 14:59.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:01   #2
Drago mi je stro je tema otvorena.
Mislim da se vec nekoliko cura izjasnilo da ce gledati seriju.

Meni se svidjela prema najavama. Dacu joj sansu...
Ako ce biti i humora - jos bolje.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:17   #3
Srce je poput vrapceve kucice spaliti ga je lagano!

Prijavljujem se. Gledat cu
Songul mi je draga. Tu je i esra (Mukica)

Samo me brine dan prikazivanja cetvrtak. Mada mislim da i ako ne budu imali super rejting odrzat ce se 20 epki jer je prodata arapima, a kod njih je Songul br. 1.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:24   #4
Izašao je novi video sa Songul: Herkesin yeni rüyalar görmeye hakkı var.. (Svi imaju pravo ponovno sanjati ...)

'' Kad sam se rodila bila sam toliko slaba da su susjedi govorili neće dugo živjeti, umrijet će. Pokojna majka nije me čak niti uzela u ruke jer se bojala da me ne povrijedi. Zato mi je dala ime Serče (vrabac). U inat sam preživjela. Kasnije me taj inat nikada nije napustio. Kažu da ženska djeca brzo odrastaju. Istina je, i ja sam brzo odrasla. Jednoga dana sam vidjela da mi je život bio laž. Kad mi je ta laž raskomadala srce i kad sam vjerovala da ništa više neće biti kao prije rekla sam samoj sebi: Ako ne padneš, ne možeš ustati Serče. Podigni glavu. Stoji na nogama. Pogledaj svoju djecu i zahvali se. Pogledaj sebe i zahvali se. Znam da se vrijeme ne može vratiti, ali svi imaju pravo ponovno sanjati. Imaju inat. ''


Baš sam oduševljena ovim videom, Songul stvarno odlično prenosi emociju i baš se veselim ovoj seriji. Mislim da ćemo konačno imati priliku vidjeti jedan dobar i snažan ženski lik.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:41   #5
Sinoć je bila premijera. Seriju je gledalo 2,38 milijuna gledatelja, a od njih je najveći broj bio iz ABC1 ciljane grupe.
Evo rejtinga.

Total
16. SERCE SARAYI - STAR TV - 3.06%
AB
7. SERCE SARAYI - STAR TV - 3.45%
ABC1
4. SERCE SARAYI - STAR TV - 4.14%
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:54   #6
Još sam mislila bacit pogled na ovu seriju, ali odustajem u startu. StarTV izgleda želi preuzeti tron od Dženaze, jer su pustili fragi za 2. bolum i seriju prebacili u termin od 22h! Pa ne mogu vjerovati. Nakon prve epizode??? Provjerila sam da nema kojim slučajem utakmica, nema. Allah allah..

Edit: Eh, navodno ima neka utakmica, ali ne Ziraat kup. E više i te utakmice..
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 17:04   #7
Pogledala sam 1. epizodu i sviđa mi se, na prvu mi više vuče na neku komediju, nego na dramu (osim par dramatičnih trenutka, posebno onaj kad sazna da ju je muž varao), vidjet ćemo što će biti kasnije. Što se tiče likova, stvarno ima cijela paleta različitih likova.

Serče stvarno ima potencijala da bude jedan odličan ženski lik, ponosna, tvrdoglava, impulzivna, sama želi stajati na nogama, ne obazire se na ogovaranja, ne dopušta da je se gazi, a opet vidimo da je ona prije svega majka koja ne da na svoju djecu i koja je spreman na sve zbog njih. Oduševila me je kada je otjerala onoga dedu prosca skupa sa bratom i šogoricom, kao i ona scena kada je svojoj svekrvi odbrusila kad ju je ova napala da kako se može ženiti i ukaljati uspomenu na njenog sina. Ne da na sebe i na svoju djecu i ne cmolji i kuka nad svojom teškom sudbinom i to mi se najviše sviđa kod nje.

Kadir mi je nekako još nedefiniran lik, visi mi u zraku, ali i on je isto tvrdoglav i impulzivan. Nije mi samo jasno kako to da trči za Serče, a koliko sam primijetila ona je njega ostavila. Zanima me ta priča što se desilo s njima u prošlosti.

Od ostatka likova simpatične su mi Serčine prijateljice, Mukica iz Fatmagul i Gulfem sultanija iz Sulejmana (nisam zapamtila kako se ovdje zovu) i s njima je šou, a bome ni šogorica i Serčin brat ne zaostaju za njima kad treba neki šou napraviti.

Svekrva će već vidim biti lik koji će mi dizati tlak. Samo mi nije jasno zašto toliko ne voli Serče (rekla je da joj je ona otjerala sina u grob), a isto tako znala je da je njen sin varao Serče godinama i čak su tu drugu ženu prikazali kod nje u kući. I ta druga joj je ok, a Serče je od nje kupila kuću jer ju je ova htjela izbaciti, a niti za unuke baš ne mari previše.

Ljubavnica je isto lik pun zloće kojoj je Serče kriva jer se ona nije mogla okolo šetuckati sa Ramazanom i svojim sinom, kaže ona Serče da joj duguje život koji ona nije proživjela. U biti tipičan lik ljubavnice kojoj je žena koja ne zna da ju muž vara kriva za sve, a ne ona sama koja je donjela odluku da bude s oženjenim mučkarcem.

Definitivno nastavljam gledati. Šteta zbog rejtinga, nadam se da će se popraviti i da neće i ova serija doživjeti sudbinu mnogih drugih koje su ukinute zbog loše gledanosti.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.