Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2011., 11:27   #21
Isil Yucesoj u seriji mama od Jusufa



http://galeri.uludagsozluk.com/38/%C...soy_124723.jpg

http://www.yergokask.com/wp-content/...C3%BCcesoy.jpg

http://wowturkey.com/tr440/Isil_Yucesoy_1_131359.jpg

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 05.09.2011. at 15:44.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.09.2011., 11:31   #22
Ulvi Alacakaptan u seriji otac od Toprak i Halve



mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 11:39   #23
Yilmaz Levend u seriji otac od Mehmeta Jusufov stric

mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 15:23   #24
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da malo podsjeća na Asi, ali za razliku od Asi Hava je po meni negativac.
Da i drugi glumac koji je glumio u Asi Konbolat Gorkem Arslan u seriji Mehmet glumi negativca rođaka od Jusufa.
Da, Hava je lik koji igra "igru", ne doživljavam ju još kao negativca, iako nije "med i mlijeko" hoće li tu sad biti transformacije ili ne.. radnja se još nije iskristalizirala, odnosno ta "ljubavna priča" nema onog nečeg po čemu se odmah nasluti e ovo dvoje će biti zajedno, kao da sve nekako stoji u "pričuvi"..

Koma mi je ona stara, Jusufova mater, sva mi je nekakva strašna..ima neki zeznuti pogled, mogli bi i od nje očekivati svašta..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 17:31   #25
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Da, Hava je lik koji igra "igru", ne doživljavam ju još kao negativca, iako nije "med i mlijeko" hoće li tu sad biti transformacije ili ne.. radnja se još nije iskristalizirala, odnosno ta "ljubavna priča" nema onog nečeg po čemu se odmah nasluti e ovo dvoje će biti zajedno, kao da sve nekako stoji u "pričuvi"..

Koma mi je ona stara, Jusufova mater, sva mi je nekakva strašna..ima neki zeznuti pogled, mogli bi i od nje očekivati svašta..
Kaže se da je u ljubavi i ratu sve dozvoljeno, e pa ja mislim da ipak nije sve. A kod nje igre kreču bez ljubavi. Poslije ona dođe ali ostaje gorak okus prevare i igrica. Jer pitanje je da li bi on nju htio da zna za sve to.


Tako se i meni čini, kvočka nad piličima.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 00:13   #26
evo pogledala 16 ep i sad ne znam što bi mislila
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 00:56   #27
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
evo pogledala 16 ep i sad ne znam što bi mislila

Ja nisam još. Šta je bilo?????
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 01:35   #28
Hava je okrenula nebo i zemlju dok nije zavela Jusufa. Kad je shvatila da je i Toprak zaljubljena u njega , odbija njegovu prosidbu. Scene su mrak. Dvi sestre obe zaljubljene u istog muškarca. Čak mogu reči da mi je žao Have iako navijam za Toprak.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:47   #29
Aysegul Gunay u seriji sluškinja u kući od Jusufa tetka od Have i Toprak






mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:54   #30
Selma Kutlug




Ipek Erdem Jusufova sestra







mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:12   #31
Yilmaz Calair u seriji Jit, rođak od Have i Toprak






Tugra Kaftancioglu zaručnik od Munever

mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 13:36   #32
Evo još jedan kanal za gledanje od GaravaiPlava
http://youtu.be/NeRtTNzHc5Q
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 16:14   #33
evo za one koji vole Havu i Jusufa
http://youtu.be/wcOK-yQMPE0

Muzika iz serije
http://youtu.be/wcOK-yQMPE0

http://youtu.be/P9Wo5Cxzo-4


http://youtu.be/P9Wo5Cxzo-4
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 16:36   #34
Quote:
MarkoSM kaže: Pogledaj post
Ova serija mi je vrlo zanimljiva jer se kasnije radnja ukršta sa jednom drugom serijom koja se emitovala kod nas na Pinku - Polje lala. Tu je glavnu ulogu ispočetka tumačila Emina Jahović, ali kada njen lik u seriji pogine, glavni glumac Činar (Tolgahan Sayisman) se ženi sa Toprak koju upoznaje na veridbi svog prijatelja Jusufa i njene sestre Have. Taj brak je u početku fiktivni jer Činar želi da se udalji od Ješim (Laline sestre) a Toprak od Jusufa, ali se kasnije zaljubljuju jedno u drugo. Serija se kod nas danas završila, tj. prva sezona. Druga sezona se trenutno emituje u Turskoj i pitanje je da li će Pink da je otkupi pošto nije zabeležila baš veliku gledanost.
sviđa mi se Toprak pa sam mislila malo ćirnit Polje lala ali vidim samo da je ima na ćirilici a ja sam tu slaba
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 21:46   #35
nakon Asi druga najbolja turska serija
ali izgleda da se slabo ko sa mnom slaže, Asi je na forumu bila dosta više prepričavana, opjevana, spojlana
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:48   #36
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
nakon Asi druga najbolja turska serija
ali izgleda da se slabo ko sa mnom slaže, Asi je na forumu bila dosta više prepričavana, opjevana, spojlana

da, ali dosta je i novih serija koje se prikazuju,
kad pogledaju druge možda će i ovu
problem je i u tome što ne hvatamo svi OBN prva ja, pa čekamo da netko postavi ili gledamo turski, pohvatam ja ali mi ipak fali malo
a tako me zanima kako će završiti

ako se oslonimo na Polje lala onda ipak Hava ostaje s Jusufom a
Toprak s Činarom ili će nas turci kraj staviti tragićan
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:01   #37
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Hava je okrenula nebo i zemlju dok nije zavela Jusufa. Kad je shvatila da je i Toprak zaljubljena u njega , odbija njegovu prosidbu. Scene su mrak. Dvi sestre obe zaljubljene u istog muškarca. Čak mogu reči da mi je žao Have iako navijam za Toprak.
eto, zato su naši trebali naći drugačiji prijevod, jer originlan naziv serije je "yer gök aşk" što znači "zemlja nebo ljubav" a ti si to baš lijepo rekla "Hava je okrenula nebo i zemlju dok nije zavela Jusufa". A i sam ambijent Kapadokye je u opisan u originalnoma nazivu, jer tamošnja "zemnlja i nebo" su nekako posebni

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
da, ali dosta je i novih serija koje se prikazuju,
kad pogledaju druge možda će i ovu
problem je i u tome što ne hvatamo svi OBN prva ja, pa čekamo da netko postavi ili gledamo turski, pohvatam ja ali mi ipak fali malo
a tako me zanima kako će završiti

ako se oslonimo na Polje lala onda ipak Hava ostaje s Jusufom a
Toprak s Činarom ili će nas turci kraj staviti tragićan
tako ja nisam imala novu tv, ali je bio jedan kanal na youtube, vlasnica kanala je čim se serija završi postavljala seriju na youtube. ali sam je ja na morala naci i na turskom na youtube, te sam sve unaprijed pogledala. to isto radim i sa ovom serijom. sinoć sam gledala već 46-u epizodu, kod nas će to biti možda 100-ta, jer je neši parčaju, i od 2 epizode naprave 5.
i ja mislim da će na kraju Havva i Yusuf biti zajedno, nadam se da će biti tako .
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:07   #38
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
eto, zato su naši trebali naći drugačiji prijevod, jer originlan naziv serije je "yer gök aşk" što znači "zemlja nebo ljubav" a ti si to baš lijepo rekla "Hava je okrenula nebo i zemlju dok nije zavela Jusufa". A i sam ambijent Kapadokye je u opisan u originalnoma nazivu, jer tamošnja "zemnlja i nebo" su nekako posebni :)



tako ja nisam imala novu tv, ali je bio jedan kanal na youtube, vlasnica kanala je čim se serija završi postavljala seriju na youtube. ali sam je ja na morala naci i na turskom na youtube, te sam sve unaprijed pogledala. to isto radim i sa ovom serijom. sinoć sam gledala već 46-u epizodu, kod nas će to biti možda 100-ta, jer je neši parčaju, i od 2 epizode naprave 5.
i ja mislim da će na kraju Havva i Yusuf biti zajedno, nadam se da će biti tako .
Da i meni se sviđa jako je neobična. Malo podsjeća na Dalmaciju s onim kamenom , ali način gradnje kuća je vrlo zanimljiv.

To je i moj dojam iako ne volim kad se veza zasnuje na lažima, prevarama često na štetu drugih. Ali valjda će on imati snage da joj oprosti sve ludosti. Osobno puno mi je draži lik Toprah. Navijala sam za nju i Jusufa ali sad kad sam bacila oko na seriju Lale devri promijenila sam mišljenje. Ona je zaslužila sreću. Iako oni ne konzumiraju brak, mislim da je za nju bolje da nađe sreću s Činarom.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:26   #39
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
nakon Asi druga najbolja turska serija
ali izgleda da se slabo ko sa mnom slaže, Asi je na forumu bila dosta više prepričavana, opjevana, spojlana
I meni se čini, baš je šteta što nas nema još tu..(Asi je Asi)..ali je i ova poprilično zanimljiva..

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da i meni se sviđa jako je neobična. Malo podsjeća na Dalmaciju s onim kamenom , ali način gradnje kuća je vrlo zanimljiv.

To je i moj dojam iako ne volim kad se veza zasnuje na lažima, prevarama često na štetu drugih. Ali valjda će on imati snage da joj oprosti sve ludosti. Osobno puno mi je draži lik Toprah. Navijala sam za nju i Jusufa ali sad kad sam bacila oko na seriju Lale devri promijenila sam mišljenje. Ona je zaslužila sreću. Iako oni ne konzumiraju brak, mislim da je za nju bolje da nađe sreću s Činarom.
Toprak je skroz draga, al nekako Jusufu mi više odgovara Hava..Malo mi je neobično to "ukrštavanje"..znam tko je Činar, malo sam gledala "lale devri"..jel to i njegov prelaz u ovu seriju, ili šta..ma hajde vidjet ćemo šta su to turci smislil..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 00:46   #40
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
sviđa mi se Toprak pa sam mislila malo ćirnit Polje lala ali vidim samo da je ima na ćirilici a ja sam tu slaba
Jedan deo epizoda je sinhronizovan na srpski, ali Toprak se tu još ne pojavljuje. Inače, sinhronizacija je bila očajna, valjda su shvatili da su tako upropastili seriju pa su vratili titlove. Sad sam malo gledao nove epizode Lale devri na Youtube-u i koliko sam uspeo da shvatim Hava je umrla, Činar je vratio Toprak u Istanbul, ona je pokušala da se ubije ali ju je Ješim spasila i sada su njih dve sklopile dogovor da se Toprak razvede od Činara.
MarkoSM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.