Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 17:43   #41
Ovo me podsjetilo na jedan reljef na oltaru iz stare murse, Gdje pan drpa nimfu mozda je to stovorenje bas taj pan. samo je malo ostario sudeći po opisu
Pacifista is offline  
Old 23.05.2012., 21:40   #42
danas opet bio u šumi sa Hartiganom ali ništa, nema ništa, samo priroda i tišina
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 24.05.2012., 16:46   #43
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
sto se tice vilenjaka meni je djed prico da ih je znao vidat ko djete,a moj djed nije bio covijek koji bi se salio sa takvim stvarima. cak smo jednom u dvoristu uslikali nesto za sto smo se svi slozili da kolko ludo bilo najvise lici na vilu.( htjeli smo uslikat cudnu svjetlost u dvoristu)
Meni su te priče genijalne.
A generacije naših roditelja i starije su ih pune.

Jako mi je drago kada vidim da netko pokušava sve te priče i mitove okupiti na jednom mjestu, to su stvari koje definitvno želim na svojim policama s knjigama.
Ruralna is offline  
Old 24.05.2012., 20:03   #44
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
jer ja nakon što sam pročitala tu knjigu nisam znala da li priželjkujem takvo iskustvo ili ga se plašim.

PS: harame, ne trolaj
uuups... dakle autor teme traži teretanu u malom selu Sesvetama pored Gospića ?

i ima psa Hartigana ?

Zadnje uređivanje haram : 24.05.2012. at 20:15.
haram is offline  
Old 24.05.2012., 23:47   #45
Zašto ne?

I ja svojim ljubimcima dajem svakakva imena.

Ne moraš uvijek biti takav partybreaker
Begemotica is offline  
Old 24.05.2012., 23:55   #46
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
neznam, ja sam se prepao, sad uopće ne idem u šumu, samo čekam da mi počnu predavanjaa u zg da se maknem odande, znam samo da idem u šumu 10 godina od svojih 20 i nikad nisam vidio ništa slično, znam da nije čovjek iako je izgledao poput jednoga...
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
uuups... dakle autor teme traži teretanu u malom selu Sesvetama pored Gospića ?

i ima psa Hartigana ?
Pa rekao je već da ide u Zg. Pitanje je da li vodi i Hartigana.
schnitzl is offline  
Old 26.05.2012., 01:04   #47
Quote:
schnitzl kaže: Pogledaj post
Pa rekao je već da ide u Zg. Pitanje je da li vodi i Hartigana.
Studiram u Zagrebu, neznam što je tu čudno, u Sesvetama imam rođake pa sam kod njih da ne plačam stanarinu, a psu sam dao ime po liku iz filma Sin City i nažalost on ostaje doma
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 26.05.2012., 02:20   #48
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
Studiram u Zagrebu, neznam što je tu čudno, u Sesvetama imam rođake pa sam kod njih da ne plačam stanarinu, a psu sam dao ime po liku iz filma Sin City i nažalost on ostaje doma
Ti to dolazis u moj kvart?

Bit ce uskoro sportski centar

A ima i puno šume
evoVIII is offline  
Old 26.05.2012., 06:08   #49
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči skroz nevjerojatno i fantastično. Znači li to da postoje, žive na Zemlji, i druga mitološka bića poput patuljaka i vilenjaka?

Ovo iskustvo s čovjekom iz šume uljepšalo mi je dan, ipak negdje postoji nešto osim ove naše civilizacije..

Sigurno da postoje. Sve što ste čuli u pričama i bajkama, sve je to hodalo ovom Zemljom ili još hoda.
Patuljci kao ljudska pasmina je izumrla prije 200-tinjak godina.
Bili su veliki max do 0,5m, živili su pod zemljom, hranili su se povrćem-veliki dio današnjeg povrtlarskog znanja možemo njima zahvaliti!
Vile i vilenjaci su dvosjekli mač! Mogu biti demonske prijevare ili u iznimnim slučajevima ljudske duše koje nisu htjele da napuste Zemlju a Bog im je to dopustio. Oni su u biti duhovi sa djelimičnom sposobnosti materijalizacije. Najbolje ih se kloniti!
Vukodlaci, vampiri....oho ho tu bu se moglo napričati svašta.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 26.05.2012., 11:30   #50
Quote:
evoVIII kaže: Pogledaj post
Ti to dolazis u moj kvart?

Bit ce uskoro sportski centar

A ima i puno šume
, ma već sam našao neku teretanu. mislim da se zove Topfit ili sl., a šume nisam vidio...
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 26.05.2012., 12:44   #51
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Sigurno da postoje. Sve što ste čuli u pričama i bajkama, sve je to hodalo ovom Zemljom ili još hoda.
Patuljci kao ljudska pasmina je izumrla prije 200-tinjak godina.
Bili su veliki max do 0,5m, živili su pod zemljom, hranili su se povrćem-veliki dio današnjeg povrtlarskog znanja možemo njima zahvaliti!
Vile i vilenjaci su dvosjekli mač! Mogu biti demonske prijevare ili u iznimnim slučajevima ljudske duše koje nisu htjele da napuste Zemlju a Bog im je to dopustio. Oni su u biti duhovi sa djelimičnom sposobnosti materijalizacije. Najbolje ih se kloniti!
Vukodlaci, vampiri....oho ho tu bu se moglo napričati svašta.
ohoho,ne viči previše da ne probudiš Juru Granda
Pepy the Killer is offline  
Old 26.05.2012., 13:10   #52
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Sigurno da postoje. Sve što ste čuli u pričama i bajkama, sve je to hodalo ovom Zemljom ili još hoda.
Patuljci kao ljudska pasmina je izumrla prije 200-tinjak godina.
Bili su veliki max do 0,5m, živili su pod zemljom, hranili su se povrćem-veliki dio današnjeg povrtlarskog znanja možemo njima zahvaliti!
Vile i vilenjaci su dvosjekli mač! Mogu biti demonske prijevare ili u iznimnim slučajevima ljudske duše koje nisu htjele da napuste Zemlju a Bog im je to dopustio. Oni su u biti duhovi sa djelimičnom sposobnosti materijalizacije. Najbolje ih se kloniti!
Vukodlaci, vampiri....oho ho tu bu se moglo napričati svašta.
Ovo su ljepe novosti. vidiš vidiš mogao bih ja češće bauljat po šumama
tu oko papuka i krndije ih ima puno.
pa možda naletim na kakvu vilu,nimfu ili nimfomanku
da me omađija
Pacifista is offline  
Old 26.05.2012., 13:57   #53
Quote:
Pepy the Killer kaže: Pogledaj post
ohoho,ne viči previše da ne probudiš Juru Granda
Kasno pališ
Jure Grando is offline  
Old 27.05.2012., 08:36   #54
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Sigurno da postoje. Sve što ste čuli u pričama i bajkama, sve je to hodalo ovom Zemljom ili još hoda.
Patuljci kao ljudska pasmina je izumrla prije 200-tinjak godina.
Bili su veliki max do 0,5m, živili su pod zemljom, hranili su se povrćem-veliki dio današnjeg povrtlarskog znanja možemo njima zahvaliti!
hmm, zato se kipovi patuljaka drže u vrtovima?

Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Vile i vilenjaci su dvosjekli mač! Mogu biti demonske prijevare ili u iznimnim slučajevima ljudske duše koje nisu htjele da napuste Zemlju a Bog im je to dopustio. Oni su u biti duhovi sa djelimičnom sposobnosti materijalizacije. Najbolje ih se kloniti!
Čekaj, kako vile i vilenjaci mogu biti zli? Zar nisu oni posebna rasa, posebna duhovna bića koja žive neovisno od ljudi? Koja egzistiraju na nekoj drugoj razini i u svojoj duhovnoj biti su čista bića..
Ovako ispada da ovim planetom hoda samo zlo i naopako, demoni i izgubljene duše.. a ni čovjek nije daleko od njih po tim karakteristikama
fleur amour is offline  
Old 27.05.2012., 08:39   #55
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Ovo su ljepe novosti. vidiš vidiš mogao bih ja češće bauljat po šumama
tu oko papuka i krndije ih ima puno.
pa možda naletim na kakvu vilu,nimfu ili nimfomanku
da me omađija
eventualno na nimfomanku..

druga bića, ako uopće još postoje, klone se ljudi, i nikad ih nećeš vidjeti..
fleur amour is offline  
Old 27.05.2012., 08:42   #56
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
, ma već sam našao neku teretanu. mislim da se zove Topfit ili sl., a šume nisam vidio...
Za šumu, morat ćeš do Medvednice , to ti je najbliže..
Tamo ćeš sresti srnu ili zeca ako imaš sreće..
fleur amour is offline  
Old 27.05.2012., 12:59   #57
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
....
A što je radila beštija kod Otočca u ovo doba godine. Ja sam ih u ovo vrijeme obično viđao dosta visoko na Velebitu gdje love(čekaju) i hrane se.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 27.05.2012., 13:38   #58
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
A što je radila beštija kod Otočca u ovo doba godine. Ja sam ih u ovo vrijeme obično viđao dosta visoko na Velebitu gdje love(čekaju) i hrane se.
Pa što ja znam, evo već idem par dana u šumu i nema ga, prvo me bilo strah a sad bih ga htio ponovno vidjeti a možda čak i uslikati
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 27.05.2012., 18:09   #59
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
, ma već sam našao neku teretanu. mislim da se zove Topfit ili sl., a šume nisam vidio...
je, topfit

kako nema šume, pa tu dole gdje su škole kod potoka sve šuma do ko zna kud
evoVIII is offline  
Old 27.05.2012., 20:52   #60
Quote:
evoVIII kaže: Pogledaj post
je, topfit

kako nema šume, pa tu dole gdje su škole kod potoka sve šuma do ko zna kud
ma nisam imao vremena sve obići, ali budem, trenutno znam samo gdje je kašinska i kolodvor
__________________
ž
Oogway is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.