Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2016., 23:45   #1
Spare5 zarada preko mobilne aplikacije

Dakle radi se o nečemu na što sam naletio prije par dana.

Ovdje nije potrebno dovoditi referale da bi se zaradilo.

Radi se o zanimljivim i uglavnom jednostavnim zadacima koji su predviđeni da se uglavnom rade na mobitelu.

Može se raditi i na računalu - većina zadataka, samo pojedini su napravljeni ili da se radi samo na računalu ili samo na mobitelu.

Aplikacija se zove Spare5. Ja imam Iphone ali pretpostavljam da ima i za android, a ako ne možete raditi onda na računalu.

Potrebno je znanje stranog jezika, ja sam unio engleski ali možete izabrati i neki drugi, npr njemački i dr.

Većinom su zadaci jednostavni i zanimljivi. Imate prethodno provjeru znanja jezika kao i predtaskove.

Zadaci su iz područja mode, sporta, filma, ima čak i geometrijskih :-)

Ima i audio taskova.

Imaju i referal program:jednokratno sponzor dobije 2 $ a novi član 1 $. ( nakon što novi član zaradi vlastitim radom 10 $ )

S time da je ograničeno na max 30 $ zarade na taj način.

Isplate su na PayPal na tjednoj bazi, petkom. Gleda se zarada od srijede do srijede. Ja sam za 2 dana skupio oko 8 $. Minimalna isplata je 1 $.

Link neću ostavljati jer mi nije toliko bitno jer zarade imam i sa 0 referala, ali ako netko želi da uzme bonus pošaljem link preko PM.

Eto ako netko ima pitanja stojim na raspolaganju.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 02:14   #2
Ok, ovo zvuči ok.

Nakon 3minute imam 22 centi i ide ok ta zarada.

Ali postoji nešto što me malo brine.
Ako želimo isplatu preko paypala moramo im dati adresu, jel tako?

Zašto se jedino kod njih moram ulogiravati u svoj Paypal račun preko njihove stranice? Inače je uvijek dovoljno samo upisati paypal adresu i gotovo. Ali ovdje moram upisivati i svoju šifru preko sučelja koji mi oni ponude (to radim samo direktno preko Paypala).

Znači ja njima ostavljam svoju Paypal šifru na korištenje.

BTW na taj način se kradu kartice i bankovni računi kada im praktički sve odate pa ako netko zna nešto više nek napiše. Meni je to malo smrdljivo iskreno.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 09:55   #3
E da sorry to sam zaboravio napomenuti.

Ja sam za svaki slučaj odmah smjesta promjenio šifru.

A nisam ionako trenutno imao ništa na saldu i kartici povezanoj s PayPalom.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 14:56   #4
Smile

Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Dakle radi se o nečemu na što sam naletio prije par dana.

Ovdje nije potrebno dovoditi referale da bi se zaradilo.

Radi se o zanimljivim i uglavnom jednostavnim zadacima koji su predviđeni da se uglavnom rade na mobitelu.

Može se raditi i na računalu - većina zadataka, samo pojedini su napravljeni ili da se radi samo na računalu ili samo na mobitelu.

Aplikacija se zove Spare5. Ja imam Iphone ali pretpostavljam da ima i za android, a ako ne možete raditi onda na računalu.

Potrebno je znanje stranog jezika, ja sam unio engleski ali možete izabrati i neki drugi, npr njemački i dr.

Većinom su zadaci jednostavni i zanimljivi. Imate prethodno provjeru znanja jezika kao i predtaskove.

Zadaci su iz područja mode, sporta, filma, ima čak i geometrijskih :-)

Ima i audio taskova.

Imaju i referal program:jednokratno sponzor dobije 2 $ a novi član 1 $. ( nakon što novi član zaradi vlastitim radom 10 $ )

S time da je ograničeno na max 30 $ zarade na taj način.

Isplate su na PayPal na tjednoj bazi, petkom. Gleda se zarada od srijede do srijede. Ja sam za 2 dana skupio oko 8 $. Minimalna isplata je 1 $.

Link neću ostavljati jer mi nije toliko bitno jer zarade imam i sa 0 referala, ali ako netko želi da uzme bonus pošaljem link preko PM.

Eto ako netko ima pitanja stojim na raspolaganju.
Zelim da pitam dali ovo Spare5 jos uvek postoi i dali i koliko se moze zaraditi. Ako moze odgovor zaista sam zainteresovana . Unapred hvala
milevska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:35   #5
Da radi još uvijek iako nisam zadnja 2 tjedna imao isplate bavio sam se nekim drugim stvarima ali planiram se uskoro opet aktivirati.

Što se tiče PayPala i meni je to bilo sumnjivo ali sam se ulogirao preko njih i kasnije promjenio šifru sigurnosti radi. Preporučujem to svakome.

Samo jedanput to treba napraviti i više ne traže nikakav pristup, niti rade ikakve probleme kada se promjeni šifra.

Naravno preporučujem da u tom trenutku nemate ništa na PayPalu niti na kartici povezanoj s PayPalom ( ja sam imao cca 10 $ i nije bilo nikakvih skidanja ).

Ako netko želi ref link i time ostvariti dodatni bonus neka se javi preko poruka.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:33   #6
Molim te recimi kako da radim Spare5 na mobilni telefon? Dali je potrebno da instaliram spare i kako. Pozx
milevska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 20:32   #7
Spare5 koliko do sada znam aplikacija ima samo za iphone.

Inače promjenili su vlasnika ali za sada sve radi kao prije.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.