Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2013., 22:12   #1
Vruća stopala i dlanovi

Unaprijed se izvinjavam ako postoji već ovakva tema - pretražila sam forum tražeći sličnu temu, no nisam našla.

Imam problem od rođenja: danju su mi dlanovi i stopala normalne temperature, međutim, noću su toliko topli da ponekad ne mogu da zaspim dok ih ne rashladim hladnom vodom. Ne mogu da spavam sa pokrivenim nogama ni u čarapama.

Ljekara sam pitala usput za ovaj problem, kada sam mu otišla nekim drugim povodom. Smatra da to nije ništa zabrinjavajuće i da bih u moru onih koji imaju tegobe zbog loše cirkulacije trebala biti sretna.

Tražeći po internetu, naišla sam na ljude sa istim problemom, ali različitim dijagnozama: fibromijalgija (nemam simptome), eritromelalgija (takođe se ne uklapam u obrazac), sindrom nemirnih nogu (jako je teško ocijeniti, obzirom da puno pješačim, i sjedim na poslu. mislim da imam klasični zamor nogu) te dijabetes (šećer u granicama normale). Znojim se manje nego što je uobičajeno, no ipak dovoljno (ako ne u toku dana, onda u toku vježbanja sigurno da).

Ima li neko sličan problem, kako ste ga riješili, koja je postavljena dijagnoza?
Hvala unaprijed.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.