Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 15:58   #1
Udarac u mišić

Pozdrav društvo, sinoć sam imao utakmicu na kojoj sam dobio udarac u kvadriceps točnije vastus medialis. To mi je bila stajna noga tako da je mišić bio pod opterećenjem, barem 70-80%. Udarac se desio minutu prije poluvremena, pa kad sam otišao i sjeo i malo se ohladio osjetio sam da se bol povećava, iako kad sam primio udarac osjetio sam oštru bol. Primao sam udarce u mišić i prije, imao sam čak i napuknuće vastus lateralis na 2 mjesta 13mm i 19mm i ovo sad nije takva bol kao što je tad bila, udarac je dosta na nezgodnijem mjestu. Kad sam imao ove dvije rupture nije me bolilo ništa kad pređem rukom preko mišića nit su se vidjele otekline, a sad npr ima i oteklina a i boli na pritisak između "čašice" koljena i kraja mišića. Sinoć sam dohodao 4-5 km do stana, i ono bolilo je, ali sam mogao hodati, stavio led sinoć u par navrata, mislio da će pomoći a imam nekako osjećaj da me više boli sad nego sinoć. Uglavnom da pojasnim gdje sam dobio udarac, jer nije bio po "sred" mišića nego skroz na njegovom kraju.. evo fotka..
http://i44.tinypic.com/aypll0.jpg (ovo što sam zaokružio crveno tu sam dobio udarac)

pitanje je da li mislite da je došlo do neke ozbiljnije rupture mišića ili neke blage? pokušao sam savinuti nogu, čak ne mogu saviti nogu da bude onako pod "pravim kutom" jer me počne boliti to mjesto udraca.
moke'e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.