Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2015., 22:35   #581
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
stavi koju sliku prije i poslije na temu da vidimo promjenu.
da! stavi! jer ja nikad nikad nikad nisam vidjela takve promjene u 3 mjeseca,
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 22:13   #582
Nemam nažalost sliku jer se nisam slikala na početku, nisam očekivala tako dobre rezultate, samo sam jedan dan krenula s vježbom i počela paziti što jedem (bez onog izgovora, budem od sutra/ponedjeljka). Možda ovih dana iskopam neku stariju sliku od prošlog ljeta pa stavim usporedbu.

Al sam samu sebe iznenadila, jer sam se prije uvjeravala/tješila da se neki jednostavno (genetski?) ne mogu utegnuti i skinuti kile.
Sad znam, da je zapravo sve stvar volje, treba odlučiti i držati se toga, bez popuštanja i bez iznimki. I promjeniti se za trajno, tada je lakše, kada se pomiriš da to tako mora biti od sada pa nadalje, onda nema odustajanja.

Rado ću pomoći sa savjetima ako nekoga zanima nešto oko treninga ili prehrane. Cheat day puno pomaže, lakše se kontrolirati dok prolaziš kraj pekare ako znaš da će uskoro doći taj dan kada si to smiješ priuštiti.
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 01:50   #583
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Cheat day puno pomaže, lakše se kontrolirati dok prolaziš kraj pekare ako znaš da će uskoro doći taj dan kada si to smiješ priuštiti.
Ili kad se ionako hraniš redovito i u vrijeme prolaska si sita, a znaš kad je sljedeći obrok, pa ti pekara ne predstavlja ništa


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 10:21   #584
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Oke, ako imaš takvu kičmu, pod hitno fizioterapeutu.
ne trebam jer sam bila i sa kicmom je sve ok u tom smislu

Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Jer ima em jače noge, em veće dupe?
Moš se nadmetat oko poze, slikanja, ovoga, onoga, ali treba sa slike je picin dim spram Yume. Pogotovo Yume danas, jer je ova slika stara par godina.
a jebiga ti uspoređujes sad zenu koja vjezba najmanje 5 godina
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:29   #585
Lol, pa nisam ju ja izvukla.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:16   #586
https://instagram.com/p/3_fbZ6kVlA/?taken-by=squatspo

Ovako mene zanima kako postići ovo ? Koje vježbe su potrebne i dali je nužan odlazak u teretanu? Ja sam više tip osobe za biti sama doma u miru,tako da mi je veća opcija radit sve doma ...

I zanima me nakon koliko se mogu vidjet rezultati?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:20   #587
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
https://instagram.com/p/3_fbZ6kVlA/?taken-by=squatspo

Ovako mene zanima kako postići ovo ? Koje vježbe su potrebne i dali je nužan odlazak u teretanu? Ja sam više tip osobe za biti sama doma u miru,tako da mi je veća opcija radit sve doma ...

I zanima me nakon koliko se mogu vidjet rezultati?
cucnjevi sa sipkom...rezultati se mogu vidjet za mjesec dana ukoliko dobro treniras i jedes
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 21:28   #588
Onda moram instalirat neku šipku doma
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:32   #589
ne moraš instalirati.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 23:07   #590
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Onda moram instalirat neku šipku doma
najbolje ti je ic u teretanu jer tamo imas sve sta ti treba.tamo ces najbolje oblikovat straznjicu.ostavi se ovih kucnih vjezbica bez utega nece ti to puno pomoc
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 05:33   #591
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
https://instagram.com/p/3_fbZ6kVlA/?taken-by=squatspo

Ovako mene zanima kako postići ovo ? Koje vježbe su potrebne i dali je nužan odlazak u teretanu? Ja sam više tip osobe za biti sama doma u miru,tako da mi je veća opcija radit sve doma ...

I zanima me nakon koliko se mogu vidjet rezultati?
Započni s ovim https://www.t-nation.com/training/di...the-glute-myth
vježbama doma barem 2 puta tjedno i još uz to ukoliko možeš standard teretana.Znači radi se o raznoraznim glute bridgevima,bird dogovima,hip thrusterima,abductionima koji najbolje kontrahiraju dupe....
Kad odskrolaš par stranica započinju vježbe,iako bi preporučio čitanje cijelog teksta za edukaciju.


Ukoliko se odlučiš i na teretanu što bi ti iznimno preporučio jer treba trenirat cijelo tijelo benefita je bezbroj i svi su više manje prožvakani na ovom podforumu započni s nekim starting strenght treningom prvih par mjeseci uz dodatak još pokoje vježbe koja targetira područja koja želiš ( ne toliko zbog rezultata tih dodatnih vježba jer ukoliko odradiš big 3 kako treba do otkaza i uz postupno povećavanje opterećenja kako napreduješ kroz treninge nećeš ni moć već zbog same činjenice jer si početnica i otprilike mogu naslutit o čemu ćeš razmišljat ).
Dodatne vježbe koje možeš ubacit su raznorazne varijacije leg presseveva,box squatova,iskoraka,nožnih ekstenzija i fleksija(zadnje dvije su izolacijske vježbe koje pogađaju kvadriceps,odnosno zadnju ložu) itd ..
Svaku vježbu neka ti pokaže formu osoba koja radi tamo,ali si je i prouči sama barem gledanjem klipića sa yt.
Prilikom izvođenja slijede iduća pravila:
širi stav nogu-više ćeš pogodit unutrarnji dio nogu-unutarnji dio kvadricepsa i aduktore,uži stav -vanjski dio kvadricepsa
dublji pokret ( manji kut između natkoljenice i potkoljenice ) znači bolja aktivacija gluteusa i lože
prilikom izvođenja pokreta pokušaj stisnut dupe u trenutku najveće tenzije (u dubokom iskoraku bi preporučio i lagano izbacit "u stranu")
izdah prilikom najvećeg napora,udah pri povratku u početnu poziciju
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:25   #592
thnx nixxx
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:32   #593
Hvala Možda i odem na kraju... Za ovu guzu se treba potrudit
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:36   #594
ne zanemari vjezbe za lice
juro dens is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:53   #595
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
https://instagram.com/p/3_fbZ6kVlA/?taken-by=squatspo

Ovako mene zanima kako postići ovo ? Koje vježbe su potrebne i dali je nužan odlazak u teretanu? Ja sam više tip osobe za biti sama doma u miru,tako da mi je veća opcija radit sve doma ...

I zanima me nakon koliko se mogu vidjet rezultati?
http://www.musclemag.com/article/add...-your-ass-5983

Ovdje su ti specificne vjezbe koje pokrivaju gluteuse. Neke od ovih vjezbi pokrivene su i u ovom clanku sa t-nationa koji je netko postao gore.

Uz ovo svakako preporucam da upises teretanu te da naucis pravilnu formu cucnjeva i mrtvih dizanja ( mozes i sama al bolje da ti to netko od trenera u teretani dobro objasni i nadzire te dok ne izvjezbas pravilan pokret).

Gadjaj gluteus razlicitim vjezbama i iz razlicitih kuteva a cucnjevi i mrtva dizanja ce ti pomoci da utegnes i toniras cijelo tijelo.

Mani se vjezbanja doma jer neces vidjeti nikakve benefite vjezbajuci 3-4 vjezbe samo sa vlastitom tezinom a pitanje je i kakva ce bit forma tih vjezbi. Zato najbolje u teeretanu da ti to netko pokaze.
Nema lijepog i oblikovanog tijela bez nekog vida treninga sa opterecenjima.

Ne zavaravaj se, da bi dobila ovakav rezultat kao sto je na slici potrebno je puno trenirati i proliti puno znoja u teretani, ti treninzi nisu nimalo laki. Takodjer je izuzetno bitno kakva ce biti tvoja prehrana.
TopQuality is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:36   #596
Kako povećati guzicu?

Evo mene zanima koje su najbolje vježbe za povećati guzicu. Čitala sam svašta o iskoracima, čučnjevima i ostalim vježbama za guzu, ali ono što mene muči je to što sam po građi dosta jaka i strah me da ću previše "nabildati" noge iskoracima, čučnjevima itd.
Pa, da li se to može izbjeći ili po pravilu ide jedno s drugim?
I samo da napomenem, želim stvarno veliku guzu
sasanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:51   #597
ima jedna fantastična vježba koja bilda samo gluteuse.
ovako je malo teže za objasniti. radi se o spravi u teretani koja se koristi za razne vježbe. imaš kaiš koji zavežeš oko gležnja, zakačiš ga za utege koje namjestiš na željenu težinu (15-25 kg). staneš ravno, okrenuta prema spravi gdje se pridržavaš rukama i polako podižeš prema natrag nogu za koju je vezan otpor, poput one baletne poze. noga na kojoj stojiš je neznatno skvrčena u koljenu. pet serija po 15 dizanja po nozi dva put tjedno i prvi rezultati su vidljivi za manje od mjesec dana.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:14   #598
Meni je osobno dobro ovo http://www.ljepota.ba/slike/vijesti/Untitled-6011.jpg s tim da na kraju treba stisnuti dupe i malo zadrzati Mislim da je to butt blaster s tim da ima razlicitih varijacija na spravu. Osobno radim na ovakvu kao gore sa slike s tim da je ovo krivo gore napravljena vježba
Ili kad radim mrtvo dizanje, ali odem malo više u čučanj s tim da tu treba paziti na ravna leđa.
Osim ovih sto je autorica navela
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:49   #599
Hip thrust i glute bridge, uz stalno povecavanje opterecenja.
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:53   #600
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
ima jedna fantastična vježba koja bilda samo gluteuse.
ovako je malo teže za objasniti. radi se o spravi u teretani koja se koristi za razne vježbe. imaš kaiš koji zavežeš oko gležnja, zakačiš ga za utege koje namjestiš na željenu težinu (15-25 kg). staneš ravno, okrenuta prema spravi gdje se pridržavaš rukama i polako podižeš prema natrag nogu za koju je vezan otpor, poput one baletne poze. noga na kojoj stojiš je neznatno skvrčena u koljenu. pet serija po 15 dizanja po nozi dva put tjedno i prvi rezultati su vidljivi za manje od mjesec dana.
Hmm, a za vježbanje doma, uzmem one trake za vježbanje, zavežem ih oko gležnjeva, pridržavam se za nešto i dižem nogu unazad, jel bi to bilo otprilike to??

Uf prvi rezultati za manje od mjesec dana?? Pa to je fantastično!
sasanova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.