Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 11:15   #21
dobro,a koje su ima mane na što treba pripaziti prilikom kupnje,mislim da če moj izbor biti 530 skoro sam 100% siguran.pa stoga ako zna neko na koje mane treba pripaziti kod tog modela.Jer znam da recimo kod 525 ima problem sa usisnom granom.jel taj problem isto i kod 530 ili se to sredilo tim modelom?Postoji li koja fora za provjeru kilometraže osim odlaskom na bmw-ov servis?
zdenis83 is offline  
Old 07.04.2010., 17:08   #22
A6 po meni bolji i kako čujem po iskustvima, ja bi A6 kada skupim lovu kupujem ga
Type22 is offline  
Old 07.04.2010., 20:15   #23
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
dobro,a koje su ima mane na što treba pripaziti prilikom kupnje,mislim da če moj izbor biti 530 skoro sam 100% siguran.pa stoga ako zna neko na koje mane treba pripaziti kod tog modela.Jer znam da recimo kod 525 ima problem sa usisnom granom.jel taj problem isto i kod 530 ili se to sredilo tim modelom?Postoji li koja fora za provjeru kilometraže osim odlaskom na bmw-ov servis?
kaj se tiče grane krivo si čuo 525 nema taj problem, nego 530 pa si provjeri.
525 ima plastična krilca na grani a 530 limena koja hoče opasti među klipove, al kolko sam čuo obavezna izmjena svakih 100tkm preventivno i vozi cca 4000tkn
rico hr is offline  
Old 08.04.2010., 12:32   #24
Ovako care..ako več razmišljaš o kupnji BMW-a e-60,pripazi na usisnu granu,ispušnu granu i remenicu radilice..valja pripazit na to mada se ne događa svakodnevno..!!
Šta se Audia tiče hm..izvana pre jednostavan izgled,..interijer i funkcije unutra nešto pratkičnije za posluživajnje.Al da ti i iskreno kažem nisam ljubitelj Audia pa se nisam u detalje interesiro za njega.
Mane i prednosti...a gledaj kod BMW-a imaš lanac što je sigurnije i lakše za održavanje,a kod Audi treba izdvojit priličnu svotu za izmijenu zupčastog remena.Što se potrošne robe ( rezervin dijelova) tiče Audi ti je malo skuplji.
Za provijeru BMW-a,odeš u BMW servis i dobiješ podatke direkt iz Munchena.
A gledaj auti su ti u istome rangu,al ja svoj e-60 nikad nebi mjenjao za Audi A6.I da u BMW-u češ se sigurno udobnjie vozit nego u Audiju..dokazano..

Dobrodošao u BMW club Hrvatska
M-power 85 is offline  
Old 28.04.2010., 23:11   #25
eto samo da se pohvalim,ipak sam uzeo BMW 530,nadam se da neću požaliti....vozim ga 10-tak dana i za sad sad oduševljen.....218 KS uz potrošnju od nekih prosječnih 7.5L...a auto letiiiiiiii....
zdenis83 is offline  
Old 28.04.2010., 23:35   #26
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
eto samo da se pohvalim,ipak sam uzeo BMW 530,nadam se da neću požaliti....vozim ga 10-tak dana i za sad sad oduševljen.....218 KS uz potrošnju od nekih prosječnih 7.5L...a auto letiiiiiiii....
aj mi reci gdje se i kako ti vozis za tih 7L?
Joško is offline  
Old 28.04.2010., 23:54   #27
[QUOTE=M-power 85;25994949]Ovako care..ako več razmišljaš o kupnji BMW-a e-60,pripazi na usisnu granu,ispušnu granu i remenicu radilice..valja pripazit na to mada se ne događa svakodnevno..!!
Šta se Audia tiče hm..izvana pre jednostavan izgled,..interijer i funkcije unutra nešto pratkičnije za posluživajnje.Al da ti i iskreno kažem nisam ljubitelj Audia pa se nisam u detalje interesiro za njega.
Mane i prednosti...a gledaj kod BMW-a imaš lanac što je sigurnije i lakše za održavanje,a kod Audi treba izdvojit priličnu svotu za izmijenu zupčastog remena.Što se potrošne robe ( rezervin dijelova) tiče Audi ti je malo skuplji.
Za provijeru BMW-a,odeš u BMW servis i dobiješ podatke direkt iz Munchena.
A gledaj auti su ti u istome rangu,al ja svoj e-60 nikad nebi mjenjao za Audi A6.I da u BMW-u češ se sigurno udobnjie vozit nego u Audiju..dokazano..

Dobrodošao u BMW club Hrvatska [/QUOTE


Naravno da će se u BMW-u udobnije voziti, ja sam dugo godina vozio Audi i do prije godinu dana sam imao A6 3.0 tdi i bio sam zadovoljan sa njim, ali na nagovor kolega sam uzeo prošle godine E60 530 d, do sada imam 57 tkm i za sada nema nikakvih problema.
Inaće E60 me ugodno iznenadio i pošto sam naučen na Audi bila mi čudna malo unutrašnjost ispočetka, ali od sada pa nadalje mislim da ću voziti BMW, naravno vidjet ću kakva će biti situacija do 200 tkm.
Tako da sam ja osobno zadovoljniji sa BMW-om.
karlo-da is offline  
Old 29.04.2010., 00:05   #28
hm... pa to je barem jednostavno. S nijednim nemožeš fulat, jednostavno kupi onog koji ti se više sviđa.
Zujoo is offline  
Old 29.04.2010., 00:07   #29
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
hm... pa to je barem jednostavno. S nijednim nemožeš fulat, jednostavno kupi onog koji ti se više sviđa.
lik napisao da je vec uzeo bmw
Joško is offline  
Old 29.04.2010., 11:10   #30
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
eto samo da se pohvalim,ipak sam uzeo BMW 530,nadam se da neću požaliti....vozim ga 10-tak dana i za sad sad oduševljen.....218 KS uz potrošnju od nekih prosječnih 7.5L...a auto letiiiiiiii....
Nije novi, no ako može neke slike da vidimo tu zvijer, daj se malo pohvali, puno njih bi htjelo voziti takav stroj pa ne voze pa da vidimo na slici barem, bit ćemo sretni da si ti sretan sa njime i da te nikada ne ostavi na cesti
B-Link is offline  
Old 29.04.2010., 15:38   #31
Osobno mislim da bi i ja prije uzeo BMW...tako da iskrene cestitke, kilometraza se moze provjeriti i sa kljucem, jer ima u sebi neki chip koji pamti kiloetrazu i ostalo, probaj otic u autoservis Karat, za BMW pa ti lik mozda odmah moze vidjet...nadam se da je automatic

Koliko te je izasao love ako nije tajna?

Zadnje uređivanje zucker : 29.04.2010. at 15:46.
zucker is offline  
Old 29.04.2010., 17:00   #32
Wink

izbjegavaj audi vjeruj mi stalno sam na autoputu svako malo se neki zapali haha nema razmisljanja sa bmw nemores pogrijesit
badboy24 is offline  
Old 29.04.2010., 21:20   #33
Quote:
zucker kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da bi i ja prije uzeo BMW...tako da iskrene cestitke, kilometraza se moze provjeriti i sa kljucem, jer ima u sebi neki chip koji pamti kiloetrazu i ostalo, probaj otic u autoservis Karat, za BMW pa ti lik mozda odmah moze vidjet...nadam se da je automatic

Koliko te je izasao love ako nije tajna?

nisam još išao na provjeru kilomtraže,ali sam bio na servisu sa njim i na dijagnostici....dijagnostika nije pokazala nikakve posebne greške osim nekakvog problema sa grijačem goriva,negdje kod rezervoara navodno(neznam ne kuzim se u mehaniku) ne nije automatik,mada mi to nije bio prioritet....
@joško
o potrošnji mi se neda diskuturati ko ne vjeruje ne mora.......

covijek ga je cijenio 18,800eura ali sam mu dao opel astru gtc i doplatio...nesto sitno
zdenis83 is offline  
Old 29.04.2010., 21:21   #34
...ćim ga poslikam ubacit ču koju fotku..
zdenis83 is offline  
Old 30.04.2010., 08:40   #35
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
covijek ga je cijenio 18,800eura ali sam mu dao opel astru gtc i doplatio...nesto sitno
Ubi ga ova secesija, a?
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Old 30.04.2010., 21:12   #36










eto slike....sinoć sam stigao na novo radno mjesto,pa ga sad još nisam oprao,nije potpuno čist....vidi se iz priloženog

Zadnje uređivanje zdenis83 : 30.04.2010. at 21:17.
zdenis83 is offline  
Old 30.04.2010., 22:00   #37
odličan je... puno sretnih kilometara želim....
nikol@j is offline  
Old 30.04.2010., 22:21   #38
Preljep autić, jedna od barem meni najljepši serija kaj je BMW imal.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Old 01.05.2010., 19:13   #39
na kakvom si ga to parkiralištu slikao kad je svaki drugi auto bmw?!
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 01.05.2010., 19:59   #40
jako lijep auto
Joško is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.