Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 16:18   #1
po prvi puta ljubomorna

evo,i ja konačno došla na svoje sa ljubomorom.nisam ljubomorna osoba,ali zadnjih 2 tj ne mogu si pomoći...
muž se na novo zaposlio i radi sa dvije mlade cure.jedna od njih se OČITO zapalila za njega (pred mojim očima mu se uvaljivala,naravno ne znajući da sam ja njegova žena).problem je taj što je cura fakat zgodna,a on s njome provodi par sati dnevno.on kuži da sam malo ljubomorna,pa još i zeza malo...
znam da me ne bi prevario nikad i svaki put kada osjeti da sam ljubomorna je nježan i 1000 put mi kaže da me voli i takve stvari..
samo što si ja ne mogu pomoći,svašta mi je na pameti.ne to da bi me mogao prevariti,nego glupe misli da se i ona njemu možda sviđa,da mašta o njoj i takve stvari...kad malo kasni,odmah mi pada na pamet da je s njome i da se zabavljaju kad ga ja čekam itd...ne mogu si pomoći ponekad...

kako se vi nosite sa ljubomorom??
neznam kako se riješiti toga,sada skoro pa prvi puta u životu imam problem s time...
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:26   #2
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
evo,i ja konačno došla na svoje sa ljubomorom.nisam ljubomorna osoba,ali zadnjih 2 tj ne mogu si pomoći...
muž se na novo zaposlio i radi sa dvije mlade cure.jedna od njih se OČITO zapalila za njega (pred mojim očima mu se uvaljivala,naravno ne znajući da sam ja njegova žena).problem je taj što je cura fakat zgodna,a on s njome provodi par sati dnevno.on kuži da sam malo ljubomorna,pa još i zeza malo...
znam da me ne bi prevario nikad i svaki put kada osjeti da sam ljubomorna je nježan i 1000 put mi kaže da me voli i takve stvari..
samo što si ja ne mogu pomoći,svašta mi je na pameti.ne to da bi me mogao prevariti,nego glupe misli da se i ona njemu možda sviđa,da mašta o njoj i takve stvari...kad malo kasni,odmah mi pada na pamet da je s njome i da se zabavljaju kad ga ja čekam itd...ne mogu si pomoći ponekad...

kako se vi nosite sa ljubomorom??
neznam kako se riješiti toga,sada skoro pa prvi puta u životu imam problem s time...
a joj...
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:27   #3
A šta si ti napravila kada se ona pred tobom uvaljivala tvome mužu'??
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:32   #4
nezgodna situacija.... ne znam što reći, ali vjerujem da izjeda razmišljanje! iz pouzdanih razloga znam da to muškarcu imponira kad mu je žena ljubomorna( ne mislim ono patološki)... daj to curi do znanja da je on SRETNO OŽENJEN.... ne znam...
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:36   #5
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
evo,i ja konačno došla na svoje sa ljubomorom.nisam ljubomorna osoba,ali zadnjih 2 tj ne mogu si pomoći...
muž se na novo zaposlio i radi sa dvije mlade cure.jedna od njih se OČITO zapalila za njega (pred mojim očima mu se uvaljivala,naravno ne znajući da sam ja njegova žena).problem je taj što je cura fakat zgodna,a on s njome provodi par sati dnevno.on kuži da sam malo ljubomorna,pa još i zeza malo...
znam da me ne bi prevario nikad i svaki put kada osjeti da sam ljubomorna je nježan i 1000 put mi kaže da me voli i takve stvari..
samo što si ja ne mogu pomoći,svašta mi je na pameti.ne to da bi me mogao prevariti,nego glupe misli da se i ona njemu možda sviđa,da mašta o njoj i takve stvari...kad malo kasni,odmah mi pada na pamet da je s njome i da se zabavljaju kad ga ja čekam itd...ne mogu si pomoći ponekad...

kako se vi nosite sa ljubomorom??
neznam kako se riješiti toga,sada skoro pa prvi puta u životu imam problem s time...
a cuj nikad ne reci nikad
Ali normalno je da si ljubomorna medjutim morat ces mu vjerovati da te nece prevariti s njima. Nema ti se smisla izjedati previse jer ces unistiti i sebe a i njega s time. Ali jedna mala doza ljubomore je u ovom slucaju sasvim ok i nije neobicna. Bila bih i ja na tvom mjestu
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:36   #6
on ju je prekinuo jer nije znao što reći,bilo mu je neugodno i upoznao je sa mnom kao i sve ostale koji rade s njime...pa neću valjda pizdit radi nekog uvaljivanja odmah pred njihovim šefom,pa ću ljudi mislit da mu je žena ljubomorni manijak...samo smo se njegova mama i ja pogledale,kao i moja frendica i pravili se da se ništa nije dogodilo...
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:39   #7
Quote:
kjava kaže: Pogledaj post
nezgodna situacija.... ne znam što reći
Eh, da je bilo sreće pa da si ovdje okončala post.

Quote:
iz pouzdanih razloga znam da to muškarcu imponira kad mu je žena ljubomorna
Smiluj mi se pa podijeli sa mnom te pouzdane razloge.

Quote:
daj to curi do znanja da je on SRETNO OŽENJEN....
Zašto stati na tome? Nek joj razbije nos. Pretpostavljam da ostatak svog života mora provesti pronalaženjem i likvidacijom apsolutno svake mlađe i čvršće koja se usudi prići njenom mužu na manje od kilometra.

Quote:
ne znam...
Fakat.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:46   #8
Quote:
autan kaže: Pogledaj post
a cuj nikad ne reci nikad
s ovime se slažem...baš kako je moja frendica rekla-nikom ne piše na čelu...svašta se može okrenuti u muškoj glavi
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:47   #9
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
neznam kako se riješiti toga,sada skoro pa prvi puta u životu imam problem s time...
Lako moguće da je "friško dijete" ostavilo poneki kilogram "friškoj mami". Lako moguće i da je "friško dijete" nametnulo "friškoj mami" ritam i sadržaj života koji joj povremeno proizvodi osjećaj naglog starenja, zapuštenosti, izdvojenosti iz "pravog" života...

To sigurno nisu okolnosti u kojima je zgodno sresti zgodnu, čvrstu, utegnutu mladicu u blizini muža.

Priča je, u osnovi, vrlo jednostavna: sve ovisi o tome hoćeš li ti svoju ljubomoru doživljavati kao neku vrstu tvoga prava, kao nešto normalno, kao (ajme ) "dokaz ljubavi", ili pak kao problem s kojim se moraš izboriti.

Kreneš li s tom ljubomorom "prema van", na kraju će te prevariti s nekom bitno debljom i bitno ružnijom i bitno starijom - koja će mu biti blistava i lijepa i mlada.

Svijet je prepun mladih i čvrstih cura. Međutim, sve dok je njemu s tobom najljepše, ti ćeš mu biti najljepša.

Disclaimer za dvoznamenkaste: ovo nije zagovaranje idiotskih erotskih plesova, donošenja doručka u krevet, dočekivanja s novom frizurom i romantičnom večerom iznenađenja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:47   #10
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
s ovime se slažem...baš kako je moja frendica rekla-nikom ne piše na čelu...svašta se može okrenuti u muškoj glavi
ali nema ti se smisla s time opterecivati
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:48   #11
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Disclaimer za dvoznamenkaste: ovo nije zagovaranje idiotskih erotskih plesova, donošenja doručka u krevet, dočekivanja s novom frizurom i romantičnom večerom iznenađenja.
A ja baš pročitala da si joj savjetovao "rad na vezi".
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:57   #12
Ma pokleknuti će on
Prije ili kasnije će niža glava "proraditi".
__________________
samo za taj osjećaj
ekvivalentna77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:57   #13
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Lako moguće da je "friško dijete" ostavilo poneki kilogram "friškoj mami". Lako moguće i da je "friško dijete" nametnulo "friškoj mami" ritam i sadržaj života koji joj povremeno proizvodi osjećaj naglog starenja, zapuštenosti, izdvojenosti iz "pravog" života...

To sigurno nisu okolnosti u kojima je zgodno sresti zgodnu, čvrstu, utegnutu mladicu u blizini muža.

Priča je, u osnovi, vrlo jednostavna: sve ovisi o tome hoćeš li ti svoju ljubomoru doživljavati kao neku vrstu tvoga prava, kao nešto normalno, kao (ajme ) "dokaz ljubavi", ili pak kao problem s kojim se moraš izboriti.

Kreneš li s tom ljubomorom "prema van", na kraju će te prevariti s nekom bitno debljom i bitno ružnijom i bitno starijom - koja će mu biti blistava i lijepa i mlada.

Svijet je prepun mladih i čvrstih cura. Međutim, sve dok je njemu s tobom najljepše, ti ćeš mu biti najljepša.

Disclaimer za dvoznamenkaste: ovo nije zagovaranje idiotskih erotskih plesova, donošenja doručka u krevet, dočekivanja s novom frizurom i romantičnom večerom iznenađenja.
evo,znala sam da će neki muškarac imati pametne riječi...
pa da je ostao koji kilogram koji me jako muči,jer sam i ja bila savršeno zategnuta,kao i da nisam navečer kada on dođe doma više našminkana,nego u piđami spremna za spavanje...
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:20   #14
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
A ja baš pročitala da si joj savjetovao "rad na vezi".
A ti se svrstavaš u dvoznamenkaste?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:49   #15
Mala doza ljubomore je u svakom braku ili vezi čisto ok,sve dok to ne počne narušavati vaše odnose.Mislim da je stvar tvoje nesigurnosti.To je tako ili smo takvi ili nismo..Sve je stvar kako si složiš u glavi.Neki vole izazivati partnera eto da vide dal im je partner/ica ljubomorno-jer to im je kao neki dokaz ljubavi.neki to rade jer im imponira da se zgodna cura/tip uvaljuje,raste mu ego,porastao/la je u očima frendova i sl..Samo ti i tvoj muž znate koliko je ljubav među vama jaka,i samo ti znaš dal je ta ljubomora samo proizvod tvoje nesigurnosti ili nešto ipak veće.Po ovome što si napisala još nije ništa alarmantno,ali ako opet počne se uvaljivati tvome mužu a zna da je oženjen,upoznao te s njome.....eh sama odluči.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:49   #16
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
A šta si ti napravila kada se ona pred tobom uvaljivala tvome mužu'??
A što je ona trebala napraviti?
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:05   #17
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
A što je ona trebala napraviti?
Ma pusti. Slabić ženski obični. Nije joj ni šamarčinu odvalila.

Dajte, ljudi, malo bolje pogledajte. Piše "Vjenčani list", a ne "Vlasnički list".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:14   #18
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A ti se svrstavaš u dvoznamenkaste?
Barem po broju godina, ak niš drugo Na kaj si mislio pod dvoznamenkaste?

Ako mužek na ruci ima prsten, to valjda znači da je oženjen.
Kako će mlada kolegica na to reagirati, i hoće li uopće, to zna samo ona.
A kako će muž na to reagirati, zna samo postavljačica teme. Ako ga poznaje.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:24   #19
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post


Disclaimer za dvoznamenkaste: ovo nije zagovaranje idiotskih erotskih plesova, donošenja doručka u krevet, dočekivanja s novom frizurom i romantičnom večerom iznenađenja.
Ne znam da li sam dvoznamenkasta ali ne vidim ništa loše u predloženim stvarima, naravno ako nisu rađene usiljeno i isključivo u pokušaju nekakvog "spašavanja" veze što ih čini patetičnim i jadnim. Inače su lijepa iznenađenja za partnera (zanemarimo sad to što bi moj erotski ples vjerojatno izazvao jedino pucanje od smijeha)
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:29   #20
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Barem po broju godina, ak niš drugo Na kaj si mislio pod dvoznamenkaste?

Ako mužek na ruci ima prsten, to valjda znači da je oženjen.
Kako će mlada kolegica na to reagirati, i hoće li uopće, to zna samo ona.
A kako će muž na to reagirati, zna samo postavljačica teme. Ako ga poznaje.
Ocito jesi.

Skuzajte, morala sam.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.