Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 18:19   #781
bok!
može li mi netko preporučiti krojačicu u zagrebu ili okolici koja bi mi mogla sašiti ovakvu vjenčanicu? naravno, za prihvatljivu cijenu.
https://img1.etsystatic.com/000/0/59....301337331.jpg

Zadnje uređivanje makyca : 25.01.2015. at 19:07. Reason: slika veća od 640x480 px
diogen33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:20   #782
Uskoro sam djeveruša na jednom vjenčanju pa sam dobila materijal od kojeg bih si trebala dati napraviti svečaniju haljinu. Nikad nisam ništa dala šivati pa nemam pojma kome mi je najsigurnije otići (vidim tu spominjete neku krojačicu iz Remeta??). Problem je i što nisam sasvim sigurna kakvu haljinu želim
Zasad mi se nešto ovako mota po glavi iako bih rado još nekih prijedloga (posebno za gornji dio jer nisam baš 'punija' u tom dijelu )




I naravno da sad ne mogu naći izbor br.1 al nema veze... Zanima me koliku cijenu mogu očekivati za nešto ovome slično (znači dugačka i široka, materijal je težak tako da želim lijep pad i "valove", a gore bi vjerojatno nešto kompliciranije od ovog, možda čak i dodatak nekog drugog materijala ili kamenčića...). I naravno da želim da bude identično onome što se dogovorimo, to ne trebam ni spominjati :P
Ugl, pliz pliz pliz dijelite imena i brojeve jer me ovo već ubija, a nemam baš ni puno vremena. Hvalaaaa!
Lutessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 16:02   #783
Ima li netko dobru i povoljnu krojačicu za sasvim nezahtjevne stvari, tipa skraćivanje traperica, u centru Zagreba?
Hvala
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 10:42   #784
Quote:
ruzica0303 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
molim info da li ima netko od vas tu da bi mogao sašiti ovakvu ISTU haljinicu za djevojcicu od 4 godine?






Mora biti gotova do kraja mjeseca i zanima me okvirna cijena..
LP
Quote:
sunshine2468 kaže: Pogledaj post
Trebam dati sivati dvije jednostavne haljine bas poput ove http://www.zara.com/hr/en/woman/dres...2&viewMode=two, kupit cu takav materijal pa ne znam kome bih dala sivati, a da bude ok i kvalitetno, a ne preskupo opet. Koliko otprilike dode takvo sto? Moze preporuka za neku krojacicu s kojom ste imali ok iskustva (sto se tice cijene i kvalitete usluge? U obzir mi dolaze Zagreb i Split. Hvala
Quote:
Lutessa kaže: Pogledaj post
Uskoro sam djeveruša na jednom vjenčanju pa sam dobila materijal od kojeg bih si trebala dati napraviti svečaniju haljinu. Nikad nisam ništa dala šivati pa nemam pojma kome mi je najsigurnije otići (vidim tu spominjete neku krojačicu iz Remeta??). Problem je i što nisam sasvim sigurna kakvu haljinu želim
Zasad mi se nešto ovako mota po glavi iako bih rado još nekih prijedloga (posebno za gornji dio jer nisam baš 'punija' u tom dijelu )




I naravno da sad ne mogu naći izbor br.1 al nema veze... Zanima me koliku cijenu mogu očekivati za nešto ovome slično (znači dugačka i široka, materijal je težak tako da želim lijep pad i "valove", a gore bi vjerojatno nešto kompliciranije od ovog, možda čak i dodatak nekog drugog materijala ili kamenčića...). I naravno da želim da bude identično onome što se dogovorimo, to ne trebam ni spominjati :P
Ugl, pliz pliz pliz dijelite imena i brojeve jer me ovo već ubija, a nemam baš ni puno vremena. Hvalaaaa!
preporuka šnajderica na Remetama (šaljem kontakt na PP)...imate već moje preporuke a i preporuke cura tu na forumu...izvrsna je...meni je i vjenčanicu šila...dakle otvorena za dogovore, sugestije, realna i ne komplicira...iskreno će savjetovati jes to je za tebe ne ovo ti nije i isto tako te uputiti koji/gdje materijal treba kupiti za to što želite šiti-u smislu cost/benefita...ne napuhava cijene a vrlo kvalitetno šije...
šijem kod nje godinama ako se ne varam od 2008 i kako sam već rekla šila je i meni i prijateljici vjenčanicu a drugoj prijateljici prekrajala vjenačnicu iz "fancy salona"...haljine koje mi je šila ne brojim više...uglavnom ako trebate kontakt javite mi se u PP.
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 18:57   #785
Premjestite me ako sam na krivoj temi!
Pitanje- gdje mogu dat popraviti, zasiti zimsku pernatu jaknu od jako tankog, kao svilenog materijala?
Pas mi ju je potrgao :-)
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 20:04   #786
Slučajno naletih, nisam ni znao za ovu temu. Na knežiji ima (tj., bilo je prošle godine) udruga Kamensko. Tete iz Kamenskog šivaju i doslovno rade čuda. Slučajno sam saznao za njih kada sam na nekoj emisiji čuo da im je Predsjednik Josipović poklonio strojeve. Onda sam izmislio sulude hlače i odnio kod njih. Predobro Sad smišljam neku bolesnu košulju, i stvarno znaju sve živo napraviti.

__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 13:59   #787
Pozdrav svima Molim preporuku za krojačicu u Puli. Potrebna mi je za šivanje 2 malo zahtjevnije haljine za 7. mjesec.
kikso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:35   #788
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Slučajno naletih, nisam ni znao za ovu temu. Na knežiji ima (tj., bilo je prošle godine) udruga Kamensko. Tete iz Kamenskog šivaju i doslovno rade čuda. Slučajno sam saznao za njih kada sam na nekoj emisiji čuo da im je Predsjednik Josipović poklonio strojeve. Onda sam izmislio sulude hlače i odnio kod njih. Predobro Sad smišljam neku bolesnu košulju, i stvarno znaju sve živo napraviti.

one su na onom "drugom" ulazu u kneziju?
znaci prvi ulaz je kad dolazis sa savske, prelazis u selsku.. skreces u horvacansku a ovo je iduci?

kako se krecu cijene? onako, otprilike?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:47   #789
Molim maluivanu da mi se javi u inbox!!!
__________________
And if the homework brings you down
Then we'll throw it on the fire
And take the car downtown
Agentica Orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:08   #790
A ja tražim savršenu krojačicu s područja istočnog dijela Zagreba (Maksimir i okolica). Nisam razmažena, išla bih i dalje, ali nemam auto ni vremena
Danielac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 12:26   #791
Cure..evo da javim...moja mama šiva po mjeri...
Šiva apsolutno sve..
Užasno pedantna, meni je kroz život udovoljavala ludim idejama, koje se nisu mogle kupiti.
Ako ste zainteresirani javite mi se, radi broja...
E, da ona je na Trešnjevci.
ivii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:04   #792
Trazim krojacicu koja bi sašila zimski kaput, zg, potez centar-kvatric i bliza okolica
hvala

ps. zna li netko kako se okvirno krecu cijene za to? te koliko bi cca kostao materijal za kaput do koljena?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 10:10   #793
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Trazim krojacicu koja bi sašila zimski kaput, zg, potez centar-kvatric i bliza okolica
hvala

ps. zna li netko kako se okvirno krecu cijene za to? te koliko bi cca kostao materijal za kaput do koljena?
Pozdrav,

ja ti znam gdje mozes kupiti materijal za kaput... i za puno drugih stvari. Super mali ducan sa prirodnim materijalima u Importane galeriji. Prodavacice ti savjetuju za kolicinu i vrstu materijala. Odusevljena sam. Imam i neku krojacicu na Voltinom, šila mi je jaknicu, majicu, suknju. Dala sam joj sad i haljinicu da sasije...jedino joj zamjeram sto je spora jako Razmisljam naci jos jednu krojacicu jer mi uskoro trebaju jos dvije haljinice. Ovo proljece sam 3x kuma ali kakvim tempom idem sa ovom bojim se da necu stici.
__________________
"...ja ću uvijek biti ja, luckasta i dijete u duši. Uvijek ću od svega praviti zezanciju, nositi osmijeh na licu koliko god bilo teško jer znam, uvijek može biti gore. Takva sam, vjerujem u bolje sutra. Znam da će doći. I zato me nemoj mijenjati. Voli me ovakvu kakva jesam!"

Zadnje uređivanje GoldClass : 22.03.2015. at 11:21.
GoldClass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 11:41   #794
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Ima li netko dobru i povoljnu krojačicu za sasvim nezahtjevne stvari, tipa skraćivanje traperica, u centru Zagreba?
Hvala
Imaš u Importaneu na glavnom. Super rade i jeftini su za takve stvari.
DiGioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 14:34   #795
Ima li netko preporuku za krojačicu u Osijeku?

Biti ću kuma u svatovima pa bih trebala šiti jednu dugu haljinu..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 15:46   #796
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Trazim krojacicu koja bi sašila zimski kaput, zg, potez centar-kvatric i bliza okolica
hvala

ps. zna li netko kako se okvirno krecu cijene za to? te koliko bi cca kostao materijal za kaput do koljena?
ja sam imala materijal (stof) i mene je trazila 700 kn
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 21:01   #797
Ima li netko preporuku za krojačicu u Splitu?
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 10:52   #798
Pozdrav! Dala sam jednog krojacici na Kvatricu da mi promjeni podstavu na haljini i zena mi to racunala 160 kn. Jel vam to zvuci malo previse ili sam ja u zabludi?
Hvala.
nathalie823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:40   #799
Trebam preporuku za krojača/krojačicu u Zagrebu za kraćenje hlača na muškom odijelu i za kraćenje rukava od košulje. Radi se o svadbenom odijelu i košulji i trebalo bi biti ap cap. Ima netko prijedlog? Hvala.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:53   #800
Quote:
DiGioia kaže: Pogledaj post
Imaš u Importaneu na glavnom. Super rade i jeftini su za takve stvari.
nosila sam kod njih dosta toga za skratiti, popraviti... cijene su super i uvijek sam bila zadovoljna. čak je moja mama dala neku haljinu dosta zahtjevnu skratiti (postava, čipka, svila) i super su to napravile.
cleanexpress u nekim svojim poslovnicama također pruža usluge krojačkih popravaka. također imam ok iskustva.
PiXi€ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.