Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 13:59   #5181
Ma kreteni! Samo kompliciraju život ljudima. Sreća da imam dobrog poštara koji je platio iz svog džepa i ostavio paket jer nikog nije bilo doma, inače bih morala na poštu plaćat 5 kn za svaku zvizdariju.
No nije mi jasno zašto selektivno naplaćuju? Prošli tjedan mi je stigla knjiga s ebaya pa ništa nisam trebala platiti.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 12:24   #5182
ovisi kako je posiljka deklarirana, ako je kao mali paket, placa se, ako je kao pismo, ne placa se
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 13:21   #5183
Da li bi netko naručivao s Boohoo stranice? Iznad 40 funti je besplatna poštarina, ja imam 20 funti
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:02   #5184
Jel dostavlja Zalando u Hrvatsku???
pana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 12:29   #5185
Moze li mi netko preporuciti neki evropski webshop sa naocalama za sunce?
Thx!
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 14:03   #5186
Quote:
romy_2703 kaže: Pogledaj post
Da li bi netko naručivao s Boohoo stranice? Iznad 40 funti je besplatna poštarina, ja imam 20 funti
Sta su i oni digli za besplatnu? Prije je bilo ja mislim 20-25 eura
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:24   #5187
cure, nije mi bas jasan ovaj sheinside :/
reg san se i na checkoutu stavila kod za prvu kupnju 30%, mada kolko vidin i oni daju trenutno isto toliko,ali ugl. to se nista nije primijenilo na totalu,a stoji da je applied uspjesno :/

mislin stoji retail price: ...
subtotal price ...

a iznad retail stoji discount '30%.

bzvz.

plus onaj dolar neko osiguranje.

kako vama bude s tim kodovima?gdje bude vidljivo?


edit:

cini mi se da san nasla odgovor, kod se primjenjuje na originalne cijene -.-
no sad me brine ensto drugo,makla san jedan item i iznos je ispod 30$, i sad mi pod shipping nudi standardni koje dodje 15$ i onaj expresni.
i to je to,nema vise onog free.

svasta.
mos mislit da cu tolko platit shipping.

a negdi san ode procitala da nema carine i shipping free.
NOT.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.

Zadnje uređivanje lorena-ny : 08.02.2015. at 17:20.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 09:55   #5188
davno sam narucivala sa sheinside, nije bilo shippinga a iznos nije bio velik, mozda se nesto u meduvremenu promijenilo
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 09:41   #5189
Quote:
pana kaže: Pogledaj post
Jel dostavlja Zalando u Hrvatsku???
ne dostavlja baš sam jedan dan to tražila..čak se ni nemože platiti svojom karticom iz Hr pa naručiti na nečiju adresu u državu kamo dostavljaju (tipa Austrija, Švicarska...) nego baš mora biti ista država za dostavu i platno sredstvo sad neznam jedino dal bi paypalom prošla narudžba.
__________________
Klikni na link
leona5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 10:30   #5190
Quote:
leona5 kaže: Pogledaj post
ne dostavlja baš sam jedan dan to tražila..čak se ni nemože platiti svojom karticom iz Hr pa naručiti na nečiju adresu u državu kamo dostavljaju (tipa Austrija, Švicarska...) nego baš mora biti ista država za dostavu i platno sredstvo sad neznam jedino dal bi paypalom prošla narudžba.

Ja sam sa svojom karticom naručila kod brata u Njemačku samo sam u svojim podacima (o platitelju) upisala svoje ime i prezime i njegovu adresu i prošlo je. Plaćala sam Visom
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 09:41   #5191
.

evo i to se dogodilo.do sada sam naručivala i nikada nisam morsla platiti 5kn, danas je poštar donio malu koverticu, unutra su bile male naušnice-cirkončići i morala sam platiti 5kn.ustvari ja nebi primila nego je mama izašla i nije znala šta je to pa je platila.Mislim da polako uvode tih 5kn svuda.Pa to je smiješno.ajde veliki ili veći paketi koje je stvarno poštaru nezgodno nositi, ima onih i na biciklu ali male kovertice naplačivati.Pa ja više neznam, šta se još neće naplačivati.Još koju godinicu pa će i kisik naplačivati.Glavno da kada ja šaljem prioritetno i kad pošiljka zapne ko zna gdje onda nikome ništa.Nema nepravodobno uručene pošiljke ni ništa.Onda nema nikakve odgovornosti, a ja platila prioritetno koje je trebalo stići u određenom roku.baš sam revoltirana.baš me zanima dal toga ima vani.
marijanče444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 10:02   #5192
Moj savjet svima. Odbijte platiti tih 5 kuna, poštar će vam ispisati žuti papirić, otići ćete na poštu i gle čuda, tamo se ne mora platiti tih pet kuna. Takva situacija je bila kod mene. Sad planiram upozoriti poštara da automatski ostavlja takve pakete na pošti jer nisam luda da mu plaćam za paketiće vrijednosti 10 kuna još dodatnih 5.
Što je najluđe, zavisi o tome kakvu oznaku paketić ima. Npr. naručila sa vitacost stranice, kutija nije ogromna, ali ono, zauzme poštaru pola motora, vrijednosti 150ak kuna. I naravno, za njega ništa ne platim. Stiže od kineza, majčica u relativno malom paketu, veličine daleko manje od onog sa vitacosta, vrijednosti 30kn, bum, 5 kn. E pa nema više, neće pošta vidjet više tih mojih 5 kuna.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 10:17   #5193
.

ma odbila bi ja samo je mama bila izašla van i platila bez riječi.reči cu mu i ja da više ne nosi.samo ako su paketi teži od 500 grama onda ide ležarina nekih 1.10 lipa po danu.ali moj paketić su bile male naušnice cirkončići od 5mm od 1 dolara.pa to je lakše od računa za mobitel kad natrpaju svoje prospekte unutra.svašta.ustvari nek ih nosi, a ja uopće neću izlaziti van i nek piše žutonju svaki puta.

Samo to je 5 kn početak, za neko vrijeme će podići na 8kn pa na 10 kuna.Kladim se.
I recimo da imate 5-7 paketa mjesečno ili u kratko vrijeme, nakupi se.Malo vamo, malo tamo i odoše novci.
marijanče444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 10:47   #5194
Quote:
Zeta83 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa svojom karticom naručila kod brata u Njemačku samo sam u svojim podacima (o platitelju) upisala svoje ime i prezime i njegovu adresu i prošlo je. Plaćala sam Visom
znači može se super, znam da sam prije godine dana pokušavala na sve načine platiti da naručim kod sestre u Švicarsku i nije išlo nema šanse nije mi prolazila uplata baš ću probati sada opet thanks
__________________
Klikni na link
leona5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:19   #5195
Jeli tko naručivao ovakav model suknje preko interneta, zanima me kako uistinu izgleda? Brinem se da neće lijepo padati već da ću izgledati široko u njoj http://img.romwe.com/images/romwe.co...7655383139.jpg
__________________
FASHION-TO-GO

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 11.02.2015. at 14:25. Reason: prevelika slika
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 03:32   #5196
Meni se sve manje kupuje preko neta, vecina stranica povecala postarine a one koje su imale free su stavile na odredjene iznose, ok ako kupujes na veliko i u granicama Eu, ali recimo Sheinside je prije tjedan dana promjenio i uveo postarinu, obzirom na carinu za Hr rijetko ce netko ici na rizik da placa duplo ako ga ocarine.
Koliko vidim samo blogerima kojima salju salju na nacin da ih ne zakaci carina zbog iznosa.
Neki dan sam htjela uzeti jednu jaknu s sheinsidea : dobila sam 30% na prvu kupovinu i nekih 100 bodova na kolu srece: kada sam htjela to upisati u polja odredjena za to -nisam mogla, odnosno bodove nisam mogla- a popoust od 30% je vec bio kao unesen i polje je bilo sivo- nisam mogla nista mjenjati.
Nastavila sam kupovinu i kod placanja sam vidjela da mi nikakv popust ne postoji. Javila sam se njima na chat- i oni su mi rekli da mi nije nista snizeno i bodovi nisu prihvaceni, na kraju sam ih trazila da mi poniste narudzbu jer nikako nisu prolazili popust i bodovi, a ovako je jakna kostala 210 kn- sto znaci carina i dupli trosak
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 07:24   #5197
Sheinside ti je i prije imao postarinu, samo sto oni jako cesto imaju kao neku akciju, pa mozda nisi dosad primijetila. Ali da, u pravu si. Npr. na Asosu su bas konkretno povecali iznos iznad kojeg se ne placa postarina i to bi mi cak bilo i okej da im je usluga kako treba, ali oni u zadnje vrijeme jako brljaju. Mislila sam da ce se to promijeniti nakon uvodjenja postarine, ali nista, prelose.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 07:37   #5198
Ne odredjuje postar na sto se placa. Ako je na posiljci oznaceno small package, posta naplacuje te troskove. A sad ako se nekome odbija posiljka i gubi vrijeme da ide na postu zbog 5 kn... to je druga stvar.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
hukers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 17:41   #5199
Quote:
leona5 kaže: Pogledaj post
znači može se super, znam da sam prije godine dana pokušavala na sve načine platiti da naručim kod sestre u Švicarsku i nije išlo nema šanse nije mi prolazila uplata baš ću probati sada opet thanks
Ja naručivala sa uk i de, slala u te zemlje i plaćala s paypalom bez ikakvih problema...
mupsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 17:01   #5200
Esprit webshop prihvaca visu, mastercard i paypal. Nemaju dostavu u Hrvatsku, no ja sam narucio na poznanikovu adresu u Sloveniji u koju dostavljaju i probao platiti svojom karticu koju su odbili jer je hrvatska. Prolazi li u tom slucaju paypal ili neko drugo rjesenje? Znam da bih mogao njemu dati lovu, ali zelim to sam platiti ako jeikako moguce
ying69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.