Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2011., 11:08   #6281
Koja vam je Afroditina krema protiv celulita najbolja?
Ovdje su sve njihove : http://www.kozmetika-afrodita.com/hr...itaya-novo.php

Ja sam uvijek koristila Cerkopiju, kakve su ove nove dvije (pitaya i Garcinija)!? Ok nisu baš nove, ali novije
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 11:51   #6282
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Koja vam je Afroditina krema protiv celulita najbolja?
Ovdje su sve njihove : http://www.kozmetika-afrodita.com/hr...itaya-novo.php

Ja sam uvijek koristila Cerkopiju, kakve su ove nove dvije (pitaya i Garcinija)!? Ok nisu baš nove, ali novije
Ja sam koristila pitayu i malo hladi dok staviš, sad budem probala guaranu-zelena tuba al moram priznat da mi nisu niš bolje od eveline-zelena, sad nju koristim i isto me super hladi a puno je jeftinija od afroditinih, tak da su mi sve tu negde...
nata2907 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:47   #6283
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila pitayu i malo hladi dok staviš, sad budem probala guaranu-zelena tuba al moram priznat da mi nisu niš bolje od eveline-zelena, sad nju koristim i isto me super hladi a puno je jeftinija od afroditinih, tak da su mi sve tu negde...
A da li Pitaya smanjuje i vidljivost strija ?
Vidiš li razliku (ako ih imaš)...ja sam dobila samo na guzi od zadnje 2 trudnoće...
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:21   #6284
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
A da li Pitaya smanjuje i vidljivost strija ?
Vidiš li razliku (ako ih imaš)...ja sam dobila samo na guzi od zadnje 2 trudnoće...
E, to ne mogu reć al sam primjetila da sam izgubila 2-3 cm u bokovima i guzi i da mi je koža zategnutija i glatka,ko da je malo manje celulita al samo malo
nata2907 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:32   #6285
Ove srijede je 30 % u Kozmu na anticelulitne proizvode! Koja je najbolja iz njihove ponude?
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:09   #6286
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
E, to ne mogu reć al sam primjetila da sam izgubila 2-3 cm u bokovima i guzi i da mi je koža zategnutija i glatka,ko da je malo manje celulita al samo malo
Kroz koje vremensko razdoblje?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 18:47   #6287
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Kroz koje vremensko razdoblje?
Zapravo sam se počela mazat svaku večer recimo od N.godine pa sve do sad, al s tim da sam smanjila klopu i da svaku večer vozim bajk tak da je sve skupa pomoglo a ne samo kremice.
nata2907 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 21:54   #6288
Ja ove godine ne mislim previše mudrovat, probat ću to Nikel bršljanovo ulje, eventualno kombinirat s nekom Nivea mazalicom, pa šta bude. Čula sam da je ovo ok, netko probao?

__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 07:52   #6289
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Zapravo sam se počela mazat svaku večer recimo od N.godine pa sve do sad, al s tim da sam smanjila klopu i da svaku večer vozim bajk tak da je sve skupa pomoglo a ne samo kremice.
E da, i ja mislim da prije od svega toga, kremice ne mogu pomoć ako se leži doma i jede

Jel bila koja od vas na anticelulitnim masažama? Iskustva?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:04   #6290
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Odi na stranicu pa si pogledaj http://www.nanogrupa.hr/nanogrupa_nano_trainer.html, ja imam taj nano trainer i zadovoljna sam, mozda je malo nespretan za držat al ok, ima ih u većim trgovačkim centrima al pošto ih kod mene doma nema ja sam ih nazvala direkt i naručila i još sam poštarinu platila gore 40 kn..Isplati se
i ja ga imam, malo čudo je to...samo treba imati volje..:-)
Severina kaže da je pobijedila celulit, a da ona podijeli savijet ženama?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:11   #6291
bila u kozmu (30% popust na anticelulitne mazalice) i uzela eveline slim extreme 3D serum i kremu protiv celulita i od classic forte anticelulitni gel za tusiranje s piling efektom... sve skupa 60 kn...

dosta su hvalili eveline pa et da probam...
MrsBlackCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:20   #6292
ja se zadnja dva tjedna mažem crvenom eveline, svaki dan svaku nogu po 15ak min
celulit mi je za 80% vidljiviji, izgleda pregrozno
ali valjda je to dobro, pa ću nastaviti
ako do ljeta budem i dalje ovako izgledala, ne idem na more
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 18:45   #6293
ja danas kupila ovo u dm-u, pa cemo vidjeti


imam i njihov piling sa onom cetkicom, koji mi je ok, pa planiram kombinovati sa ovim zavojima.
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:13   #6294
Quote:
MrsBlackCat kaže: Pogledaj post
bila u kozmu (30% popust na anticelulitne mazalice) i uzela eveline slim extreme 3D serum i kremu protiv celulita i od classic forte anticelulitni gel za tusiranje s piling efektom... sve skupa 60 kn...

dosta su hvalili eveline pa et da probam...

I ja isto, uzela neke dvije (crvena i bijela), zajedno 50ak kn pa ćemo vidjeti, a i svi su ih nahvalili!
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 10:00   #6295
ja sam pronašta nešto što bi bilo dobro podjeliti sa vama 15 % popusta na nikel mazalice i mislim da roc ima isto nekaj za celulit..
http://www.novamed.hr/novosti.html
trimcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 14:56   #6296
ovo mi se čini ok... a čim je popust u pitanju, još je i bolje
http://www.farmacia.hr/vichy-cellude...0-popusta.html
Loola Glad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 15:14   #6297
Quote:
Loola Glad kaže: Pogledaj post
ovo mi se čini ok... a čim je popust u pitanju, još je i bolje
http://www.farmacia.hr/vichy-cellude...0-popusta.html
o suuuper, ja imam vichy celludestock i mažem 3 tjedna guzu i noge i vide se rezultati, dosta manje se vidi celulit i koža mi je jaaaako mekana i glatka
lolita_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 17:11   #6298
Curke vidjela sam da spominjete nikel brsljanovo ulje, al 100kn je ipak malo previse
Kupila sam u ozaljskoj 11-aromatica brsljanovo ulje 100ml- 43kn
Meni je super
Evo link
http://www.aromatica.hr/hr/proizvodi.aspx?c=1100&s=1679
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 23:36   #6299
Jel koristi koja trenutno Vichy aquadestock?? Meni se ta krema runi pri masiranju, nikad s nijednom mi se tak nekaj nije dešavalo.. pa ne kuzim jel to takva krema (ubiti nije kremasta struktura nego gelasta!) ili ovaj moj primjerak nes ne valja Ako netko koristi, napisite jel vam se desava isto
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:42   #6300
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Jel koristi koja trenutno Vichy aquadestock?? Meni se ta krema runi pri masiranju, nikad s nijednom mi se tak nekaj nije dešavalo.. pa ne kuzim jel to takva krema (ubiti nije kremasta struktura nego gelasta!) ili ovaj moj primjerak nes ne valja Ako netko koristi, napisite jel vam se desava isto
ja koristim vichy celludestock i isto mi se runi pri masiranju ali ne odmah nego kad se već skoro do kraja upije. zato kad se namažem malo umasiram, pričekam da se do kraja upije (par minuta) i gotovo, a s masažerom se posebno masiram i onda koristim obično baby ulje.
lolita_RI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.