Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 23:20   #41
slažem se s tobom... ja sam tam uglavnom s firmom pa iako vidim cijene ne percipiram to na ovaj način na koji si ti prezentirao...

jedino nisam znala da su u Apetitima tak pristojne cijene - sve sam se bojala tam otić jer mi se to uvijek čini skupo
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 23:30   #42
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom... ja sam tam uglavnom s firmom pa iako vidim cijene ne percipiram to na ovaj način na koji si ti prezentirao...

jedino nisam znala da su u Apetitima tak pristojne cijene - sve sam se bojala tam otić jer mi se to uvijek čini skupo
Naravno, možeš tamo i bitno lošije proći, ali ne moraš. tamo je raspon cijena bitno veći; ipak je to sasvim drugi profil restorana. Ali, eto naši obiteljski ručkovi tamo (nažalost ne prečesti) nisu bivali skuplji od ovog kaubojskog.

Pritom, ne želim reći da je to loš restoran.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 00:14   #43
hm, već vidim gdje bum kumicu odvela na ručkić drugi tjedan - nismo dugo nigdje fino jele
imaš kakvu preporuku od klope? ne u Fortu naravno
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 00:23   #44
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
hm, već vidim gdje bum kumicu odvela na ručkić drugi tjedan - nismo dugo nigdje fino jele
imaš kakvu preporuku od klope? ne u Fortu naravno
Hmmm... nisam dugo bio. Da se probam sjetiti... Otišao bih u onaj u Jurjevskoj, ambijent je ljepši. (uvijek zaboravljam koji je koji od ta dva po imenu.) Izbjegni šampanjac na čaše jer je preskup. Probaj nešto s njihovom palentom u koju umiješaju nekakav sir... ne sjećam se koji, ali je božanstveno. I sjećam se nekakvih raviola punjenih nadjevom za krvavice i onda friganih da budu hrskavi... joj, sad mi se probudio apetit, shodno imenu.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 00:25   #45
Quote:
Ebach Veley kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Jel' bio tko u gore navedenom restoranu?
Kakva je klopa i kakve su cijene?
Isplati li se ili je napuhano?

Hvala!
nisam još jela tamo ali volim doć da mogu sjediti u " sedlu " i piti kavicu!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 14:57   #46
recimo da sam i ja nekad bila usko vezana za F.A.S.H. ali ga smatram daleko od velebnog zdanja, a pogotovo ne za ostat bez teksta.
daj mi samo molim te objasni što te tolik oduševljava tamo?
Power_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:05   #47
totem je spektakularan odn. oduzima dah kad ga vidiš

moja jedina zamjerka je šta konobari nemaju one kape ala "dejvid kroket" ono sa repovima

ubiće me moduratorice
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 20:29   #48
Je, velebna koliba među tvorničkim halama. Priča o mesu je super, samo meso nije loše, al nije ni blizu spektakularnog, odležavalo ili ne. Uglavnom se prodaje marketing, gerila marketing u slučaju ovog topika.

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 01:23   #49
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Hmmm... nisam dugo bio. Da se probam sjetiti... Otišao bih u onaj u Jurjevskoj, ambijent je ljepši. (uvijek zaboravljam koji je koji od ta dva po imenu.) Izbjegni šampanjac na čaše jer je preskup. Probaj nešto s njihovom palentom u koju umiješaju nekakav sir... ne sjećam se koji, ali je božanstveno. I sjećam se nekakvih raviola punjenih nadjevom za krvavice i onda friganih da budu hrskavi... joj, sad mi se probudio apetit, shodno imenu.
apetit je u jurjevskoj

hvala za preporuke
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 01:24   #50
zakaj se dvije iste teme ne spoje?
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 01:53   #51
Bio sam siguran da su spojene...

:zavjera:

Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 02:18   #52
totalna zavjera

bitno da se meni stignu kartoni djelit zbog izražavanja emocija smajlićima
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 03:15   #53
Sunce, more, vino... i moderatorima je ljeto
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:58   #54
Dečko i ja bili prvi put, totalno se razočarali i odlučili ne više ić. Meso je bilo prosječno, niš posebno, a konobar dosadan za poludit, sbakih 20 sekundi dolazi sa pitanjem "dragi moji jel sve u redu?" kad bi uspjela prožvakat zalogaj bez da me prekida bilo bi..

Onda smo bili i drugi put, bili smo pozvani pa nismo mogli birat restoran a nismo htjeli zanovjetat..drugi put još gore, u onom kalifornijskom krumpiru je bilo zemlje, meso opet prosjek konobar "dragi moji" opet dosadan, jedino su ovaj put kolači bili odlični, ali zbog njih se ne bi vratili. ne bi preporučili taj restoran.
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 16:45   #55
neka dobra vremena

morao sam se registrirati kad sam pročitao komentare.
Prije 2-3 godine bio sam često tamo, sa prijateljima i firmom, na domjencima od hypo, repro i roto i sl. te sam tom prilikom upoznao i glavnog kuhara Grga, koji je izvrsno pripremao domjenke i hranu. nikada nisam imao zamjerke. organizaciju je vodila neka cura (zd-registracija auta, ali mislim da je iz zg), koja je to besprijekorno odrađivala -sve bez graške- bilo za nas 8 ili 150 svaki put isto ljubazna i na usluzi, nikad je nisam pitao kako se zove.Hrana je bila odlična......(više od 30 posjeta)
Zadnji put sam bio prije godinu dana (osim nedavno, ali otome kasnije), Grge nije bilo, hrana za nijansu lošija, rezervirali stol za 12 osoba, dočekao nas stol nerezerviran zabačen, daleko od svega, čošak restorana. Prije bih se predstavio onoj curi na organizaciji, znala je za nas, uvijek isti stol, usluga vrhunska. A tada jedina pohvala konobarima koji su se trudili i crvenili jer nije bilo pola hrane sa menua, hrana bez ukusa i sl. Na nase prigovore pojavila se nekakva zenska osoba koja nema sto raditi u ugostiteljstvu a kamoli sa ljudima razgovarati.....i da ne duljim to je bio kraj za mene i moje društvo koje voli dobro jesti i piti.
Nedavno sam otišao tamo sa nekim poslovnim partnerima na ručak. Sve je nekako izbljedilo,malo ljudi, hrana puno lošija (iako jestiva i još uvijek bolja nego na puno mjesta) srce mi se steglo koliko sam volio taj restoran i preporučivao ga prijateljima.
Molim Vas (znam da je vlasnička struktura restorana na blogu) vratite Nam Grgu (ili nekog kulinarskog virtuoza kao on), platite konobare koliko traže da ta usluga bude bolja (čitao da ih ne plačaju dobro), vratite onu curu koja je organiziravala domjenke i rezervacije -jer bez takvih osoba u restoranu nikad vise početni sjaj! Mi volimo FASH. Vratite mu kvalitetu!!!!!!!!
pehiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 04:20   #56
Oni su se stvarno jako pogoršali. U početku je bilo super, ali već neko vrijeme su na putu prema dolje.

Steak koji nije pečen onako kako je gost tražio (nije li to jedna od bitnijih stvari kod steaka?), pola stvari s menija nema za naručiti (t-bone steak npr., a ne neke perverzije koje se rijetko naručuju), porcije sve manje, cijene sve veće, usluga katastrofa
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 22:27   #57
Čitam ove komentare i moram napisati moje mišljenje. Bila sam 3-4 puta u FA, zadnji put pred desetak dana. Cijene su u odnosu na prijašnje iskustvo povećane po mojoj procjeni bar 30%. Prije je to bio ne-baš-jeftin restoran, ali ok, možeš si priuštit tu i tamo. Sad je to stvarno skuplji restoran, što bi čak i bilo ok da te cijene prati kvaliteta (npr. naručili krvavo, a dobili dobro pečeno - što je kod steakeova velika razlika). Nema steakeova za manje od 150 kn, plus prilog, sala, piće itd. Ljudi koji su bili sa mnom isto razočarani. Uglavnom, ja više tamo nemam namjeru ići ako se nešto drastično ne popravi.
coolerica ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 09:29   #58
Dobar čobanac u Zagrebu ???

Pozdrav ljudi

Već odavno tražim gdje bi se mogao naći dobar slavonski čobanac u Zagrebu al onaj pravi ljuti? Molim pomoć
Kuljic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 10:44   #59
mišn imposible
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 10:49   #60
a znam da je ravno nemogućem ali se ipak nadam da netko zna! Please
Kuljic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.