Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 00:23   #41
Znaci ne isplati mi se s malesnice ici skroz do tamo?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:33   #42
Diesel outlet

ja se duuuboko ispričavam svima ako je ova tema već bila,

ali zanima me di ima u
zagrebu dieselov outlet dućan, kak se dođe so njega...
dal je neko nedavno bio tam i dal mi se uopće isplati ić jer sam malo punija pa ne znam dal će bit brojeva...
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:38   #43
ima negdje topic već
u dubravi ideš maksimirskom i pređeš okretište ono tam i sam pičiš ravno i nakon par sto metara s lijeve strane ti je to
ne znam kak da ti drugačije objasnim
prije pitarela ak gledaš s maksimirske
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:40   #44
https://www.forum.hr/showthread.php?t=193061
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:26   #45
Diesel haljina

Prije par godina jedna poznanica je imala fenomenalnu traper haljinu iz diesel-a. Haljina je od svijetloplavog trapera s otvorenim leđima i veže se oko vrata. Nemam ni sliku te haljine niti znam jel postoji šansa da je igdje nađem. Ta haljina mora da je negdje od prije 3 godine. Pa Vas pitam ako itko zna gdje bi mogla to potražiti, ili neka od vas ju ima doma i prodala bi ju- ja bi bogatsvo dala za nju! Pliz help, tx 2 all!
Summery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 13:19   #46
diesel outlet u dubravi ... možda
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 13:40   #47
čisto sumnjam da tamo ima, oni drže prošlosezonsku robu, a ova haljina je stara 3 sezone... probaj na eBayu...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 14:07   #48
tx, cure! Sve sam na ebayu već pretražila i nema ništa! A u Dubravi ziher nema kao što si i rekla ipak je to od prije 3 godine.
Summery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 14:17   #49
..pa ponuda na ebayu se stalno mijenja, iz dana u dan, pošto aukcije uglavnom traju 7-10 dana (ako nisu Buy-it-now)
Savjetujem ti da svako malo virkaš tamo, možda ti se posreći
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 11:32   #50
Quote:
Summery kaže: Pogledaj post
Prije par godina jedna poznanica je imala fenomenalnu traper haljinu iz diesel-a. Haljina je od svijetloplavog trapera s otvorenim leđima i veže se oko vrata. Nemam ni sliku te haljine niti znam jel postoji šansa da je igdje nađem. Ta haljina mora da je negdje od prije 3 godine. Pa Vas pitam ako itko zna gdje bi mogla to potražiti, ili neka od vas ju ima doma i prodala bi ju- ja bi bogatsvo dala za nju! Pliz help, tx 2 all!
Mislim da ja imam tu haljinu. Dužina do koljena ledja gola, a i sprijeda je duboki izrez koji ispod grudi ima neku vezicu. Ako hoces mogu ti je slikat pa da ti neka krojacica napravi jer je meni previse draga da bi je se odrekla.
Usput dosla sam do nje i prije 4-5 god tako da sam je skoro doslovno skinila s prijateljice i otkupila.
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 13:36   #51
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
Mislim da ja imam tu haljinu. Dužina do koljena ledja gola, a i sprijeda je duboki izrez koji ispod grudi ima neku vezicu. Ako hoces mogu ti je slikat pa da ti neka krojacica napravi jer je meni previse draga da bi je se odrekla.
Usput dosla sam do nje i prije 4-5 god tako da sam je skoro doslovno skinila s prijateljice i otkupila.
Hvala na pomoći, ali mislim da ipak nije ta haljina, jer ova naprijed uopće nema nikakav izrez, skroz je zatvorena i oko vrata se veže, nema nikakve vezice ispod sisa. Svejedno tx! Svaki dan trazim na e-bayu pa mozda mi se jednom posreci
Summery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 14:39   #52
To bas za zg pitas? jer u italiji ti ima dieselov outlet, zona veneto, jako jako povoljne cijene o kojima ovdje mozes samo sanjati..tako da ti se isplati i put do italije, jos uvije si na dobitku
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 16:18   #53
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
To bas za zg pitas? jer u italiji ti ima dieselov outlet, zona veneto, jako jako povoljne cijene o kojima ovdje mozes samo sanjati..tako da ti se isplati i put do italije, jos uvije si na dobitku
blizu venecije?kako doci tamo?imam frendicu u trstu,pa bio mozda i mogla
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 19:32   #54
Ko zna adrese outlet dućana u Splitu? ne samo diesel, i ostalo...
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:29   #55
Diesel

Unaprijed se ispricavam ako se negdje vec spominjalo o dieselovim proizvodima.Interesira me mogu li se online naruciti isti.
__________________
La vita è bella
cindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 13:19   #56
najveći broj im je 31....tako da ništa od dieselica za neke...a ti poviše mene si debil...
vOlIm PeSeKe is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.08.2007., 16:25   #57
a di ima traperica broj 32 uopće u Zagrebu?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 19:06   #58
Za početa, brojevi su ponekad varijabilni, ovisi od marke i modela traperica....
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 17:52   #59
Diesel obuca u Osijeku

Svidjele su mi se jedne super čizmice Diesel u Jegerstaru, ali nema mog broja, gdje još mogu kupiti Diesel obuću u Osijeku, hvala...
gavranvrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 18:18   #60
nigdje
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.