Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2008., 01:29   #41
Slazem se sa Sasom80. Meni je Jadera baš dobar primjer fer odnosa između ponude, kvalitete i cijene. Fini riblji bistro, kad hoćeš pojesti nešto riblje a ne želiš bankrotirati. I sviđa mi se što prostor nije pun mreža i školjkaša kako obično nakite konobe
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 18:28   #42
ah što volim kad se ljudi slažu sa mnom
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 12:23   #43
meni je galija bolja od jadere
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 10:58   #44
Treba li se u Jadere naručiti, s obzirom da je mali restoran?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 11:02   #45
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
Treba li se u Jadere naručiti, s obzirom da je mali restoran?
Pa mislim da ne, rijetko kad je baš puno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:51   #46
Ja ti se, po novome, svigdje naručujem. Nije neki veliki napor, a strašno se iznerviram kad se nakanim negdje, pa kad dođem nema mjesta
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 19:20   #47
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Dajte recite kako je u Blatu?
meni je dobro. nije sad to neki veliki spektakl, ali sve štima... za gablece i te varijante..
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:12   #48
Najbolji riblji u Zg, meni osobno, BALTAZAR na Kaptolu...
Gazda zna šta radi, ima jedan od najboljih restorana u Stonu...
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe
Irenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 15:57   #49
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Ponavljam pitanje:ima negdje dobar izbor rijecne ribe,pogotvo mislim na smuda i stuku?
Možda Yaxx? Nisam bio ali sam čitao da se furaju na francusku kuhinju s dosta riječne ribe
http://www.yaxx.hr/
Joža pl. Purgerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:57   #50
Quote:
Baljo kaže: Pogledaj post
hm .. ima li netko svjez izvjestaj iz Mimice? .. cuo sam da su se jako pokvarili i da se vec predugo furaju na "dobar glas"
Je, istina je. Pokvarili su se, ako su ikad i bili dobri. Meni je prije uvijek bilo bolje otići u Kostanjac, Palmotićeva, lignje su bile 20 kn, ribice 10 kn. Ukusno, obilne porcije, jeftino vino, neko dubrovačko i jeftina piva. Loša strana je što se tamo skupljaju lokalni cugeri i novinari te poštari pa izgleda kao pravi pajzl, ali stražnja prostorija je ionako za sjesti i jesti pa se brzo zaborave spodobe na ulazu.
Šteta kaj su otišli u stečaj pa zatvorili, zato se kod Mimice sad bahate, nema konkurencije.
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 23:05   #51
Quote:
Joža pl. Purgerski kaže: Pogledaj post
Možda Yaxx? Nisam bio ali sam čitao da se furaju na francusku kuhinju s dosta riječne ribe
http://www.yaxx.hr/
E hvala stari,stvarno mi se jede smud,i otici cu tamo prvom prilikom...Nema bolje ribe
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 10:41   #52
Ja sam najfinijeg smuđa jele u dvorcu Bežanec koji, nažalost više ne radi. Bio je u umaku od više vrsta papra...jako fino
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 23:57   #53
Jel netko bio u ribljem restoranu Bonaca? Nije mi važna cijena, nego da je dobro spremljena hrana, moram kumove odvesti na večeru pa mi je bitno da je dobro, a koliko platim, platim. Taj sam restač vidjela na njihovoj web adresi i čini mi se dobar.
Anka manka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:29   #54
Quote:
Anka manka kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u ribljem restoranu Bonaca? Nije mi važna cijena, nego da je dobro spremljena hrana, moram kumove odvesti na večeru pa mi je bitno da je dobro, a koliko platim, platim. Taj sam restač vidjela na njihovoj web adresi i čini mi se dobar.
Odvedi ih u Korkyru u Adžijinoj i ne boj se!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:05   #55
kazes korkyra super. sta preporucujes? jesu li skampi skampi, a ne kozice? to me uvijek muci.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:26   #56
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
kazes korkyra super. sta preporucujes? jesu li skampi skampi, a ne kozice? to me uvijek muci.
Restoran funkcionira na sistemu dnevne ponude:kuha se ono što su svježe nabavili taj dan.
Prijevara ne postoji : što je svježe toga ima - ostalo neeemaaaa...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:29   #57
http://www.korkyra.hr/hpredjela.php

a jel uopce funkcionira jelovnik? ako ne, jesu li cijene slicne ili? fala
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:53   #58
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
http://www.korkyra.hr/hpredjela.php

a jel uopce funkcionira jelovnik? ako ne, jesu li cijene slicne ili? fala
Jelovnik funkcionira u onom dijelu koji ne ovisi o svježoj ribi i plodovima mora.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 17:52   #59
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
kazes korkyra super. sta preporucujes? jesu li skampi skampi, a ne kozice? to me uvijek muci.
Ja bijah prošle godine na crnom rižotu, odličan, sušeni pomidori, riba dimljena, ma predobro. Nadam se da su i ove godine takvi ili bolji. Nisam bio jer sam istraživao nove konobe i one restače na moru.
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 12:12   #60
Korkyra.



Nahvalili ju na Forumu, nahvalili ju... ono
Bili jucer, papali pohane srdele i blitvu s krumpirom.

Narucili mi i paski sir kao predjelo, ali nikad nije stigao - srdele su bile na stolu za 5 min. Okeeeeej...

Srdele vec filetirane i fine, tako da je to bilo OK. Nazalost, blitva s krumpirom je bila ocajna. Nisam jela nikad goru blitvu - totalna neocijedjena splacina sa cudnim okusom - ah.

Litra vode kosta 20 kn.

Positivno: lijepo uredjen prostor, dobra lokacija, mjesta za parking u blizini, fino spremljene srdele.
Negativno: zaboravljivi i smuseni konobar, najgora blitva ikad, radijatori postoje, ali ne rade, cijene neopravdano visoke, dvoje djece pusteno s lanca...

Flis - ode 230 kn za objed. I to kakav
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.