Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 20:51   #1
Question Par pitanja

Pozdrav,imam par pitanja na koje bi volio saznati odgovor. Uvijek imam osjcaj da me netko gleda i da je pored ili iza mene. Tako cijeli dan,sto god radio. Takoder kad nesto radim okrenem se prema ogledalu i vidim kao sjenu kako prode po ogledalu. Sad me zanima jer to nadprirodno ili? Takoder bi se volio pocet bavit magijom pa me zanima jel moguce raditi stvari da se tipa kao carolije iz Harry Pottera :P Levitacija stvari i tome slicno.


Hvala na odgovorima i molim bez spamanja.
Laters is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 21:52   #2
Moguće je.
Iz uvodnog izlaganja dalo bi se zaključiti da posjeduješ potencijale.

Za početak trebaš naučiti Harry Pottera napamet i ponavljati tri puta dnevno; ujutro, u podne i navečer...tako svaki dan 12 mjeseci.

Nakon toga možeš da upišeš visoku školu magije u inozemstvu.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 22:10   #3
Hahaha a to sam naveo kao primjer,nisam znao kako drugacije. Potencijale. A za sto tocno?
Laters is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 23:12   #4
I ja sam se u prijedlogu držala tvog primjera

Potencijala imaš za štokoješta.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 00:43   #5
Probaj naći realno objašnjenje, od paranoje do optičkih varki. Ako nije nijedno od toga, tad ti se nekakav entitet mota po kući.
Čarolije, rituali i slično nije samo tako. Sve se vraća pa triput razmisli želiš li mađijati. Često mađijamo i nesvjesno i onda nam se obije o glavu, a kamoli da nešto svjesno ideš raditi. Prvo se dobro dobro informirati o tome što te zanima.
tragačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:43   #6
Za osijecaj da me netko gleda nema realnog objasnjena,uvijek je prisutan. Cijeli dan gdje god bio.Prisutan je vec dosta dugo. A za te sjene(roditelji su mi razvedeni pa sam svako malo kod jednog pa kod drugog) i vidim ih u obe kuce. Stvarno neznam sto je to.
Laters is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 21:54   #7
Pozdrav,molim da mi se netko tko se malo bolje razumije u magiju javi u pm. Imam par pitanja.
Laters is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:28   #8
Quote:
Laters kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam par pitanja na koje bi volio saznati odgovor. Uvijek imam osjcaj da me netko gleda i da je pored ili iza mene. Tako cijeli dan,sto god radio. Takoder kad nesto radim okrenem se prema ogledalu i vidim kao sjenu kako prode po ogledalu. Sad me zanima jer to nadprirodno ili? Takoder bi se volio pocet bavit magijom pa me zanima jel moguce raditi stvari da se tipa kao carolije iz Harry Pottera :P Levitacija stvari i tome slicno.


Hvala na odgovorima i molim bez spamanja.
To ti je samo dokaz da si okružen zaštićen svetim dušama ,, duhovima ,, koji paze da ti bude dobro .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:35   #9
Quote:
Takoder bi se volio pocet bavit magijom pa me zanima jel moguce raditi stvari da se tipa kao carolije iz Harry Pottera :P Levitacija stvari i tome slicno.
Nije moguće
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Baphomet : 20.02.2013. at 15:14.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 14:37   #10
Quote:
Laters kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam par pitanja na koje bi volio saznati odgovor. Uvijek imam osjcaj da me netko gleda i da je pored ili iza mene. Tako cijeli dan,sto god radio. Takoder kad nesto radim okrenem se prema ogledalu i vidim kao sjenu kako prode po ogledalu. Sad me zanima jer to nadprirodno ili? Takoder bi se volio pocet bavit magijom pa me zanima jel moguce raditi stvari da se tipa kao carolije iz Harry Pottera :P Levitacija stvari i tome slicno.

Hvala na odgovorima i molim bez spamanja.
http://www.treceoko.novosti.rs/code/...2&articleId=54
http://www.youtube.com/watch?v=L61RptUUEqU
http://www.youtube.com/watch?v=zWHcyWKGbAU
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.