Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2010., 16:33   #41
Quote:
silly_one kaže: Pogledaj post
totalno nevezano za išta, ali tebe (tren.irka) sam vidjela kad si komentirala nešto na izazovima, čini mi se da si se registrirala samo da bi xavi komentirala, i htjela sam te pitat jesi ti irka sa blog.hr-a koju sam daaavno čitala, al je forum nešto zablokirao. i sad po blogu u potpisu vidim da si to ti tako mi je drago da sam opet naišla na tebe, kao što mi je bilo drago da sam i na passover naišla ovdje jer sam vaše blogove obožavala u vrijeme kad sam i ja blogala
da! bok! gospodar samoce?
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:57   #42
Quote:
Lesya kaže: Pogledaj post
baš i je

meni je ovo super.
frizura
zaljubila sam se.


@ tren.irka - vidim na blogu da si poklanjala gomilu ploča. Samo želim da kažem da mislim da si jako dobar čovek
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:01   #43
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Evo nešto i od mene..


Sve mi je apsolutno predivno (iako sam kvotala samo 2 slike) odmah bi im pokrala robu.

Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se blog od te žene kao i ovo što sad ima na sebi.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:13   #44
Quote:
kyk@15 kaže: Pogledaj post

ja volim kad netko ovak brije
iako, maknula bi joj te štucne i bacila ih u osamdesete di i pripadaju. i cini mi se da je jakna (sako?) bitchin, ja to ocu!

Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
@ tren.irka - vidim na blogu da si poklanjala gomilu ploča. Samo želim da kažem da mislim da si jako dobar čovek
da, ne mogu si pomoc
ps. jel te nesto zanima? mislim da je ostala koja ploca
__________________
konrad
tren.irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 20:36   #45
Quote:
tren.irka kaže: Pogledaj post
da, ne mogu si pomoc
ps. jel te nesto zanima? mislim da je ostala koja ploca
Hvala na ponudi, ali moram se pohvaliti da većinu toga imam A i lakše mi ovde kupiti polovnu ploču za neke male pare nego plaćati poštarinu za pošiljku iz Hrvatske

Što se tiče one plave Sandre koju sam stavila, mislim da ona vodi život kakav bih ja vodila da nisam u Srbiji. Ona radi posao koji bih ja mogla da radim sa svojim faksom, volimo sličnu muziku i lepe krpice, čitamo iste knjige, volimo pivo i stalno nešto lepo jedemo. Al jebiga. Ona je u Švedskoj i to je zapečatilo stvar.
Meni se njena odluka da se preseli iz Stokholma u Njujork zato što više ne može da podnese hladnu zimu i to što je uspela u toj svojoj nameri i sad je čeka posao tamo, čini kao puki SF.
Iskreno, jedva čekam da se preseli u Njujork, pa da čitamo njena izveštavanja iz Amerike i postove u kojima ide na kafu sa Keiko i Glamourai. Da, dosadno mi je.

Sve u svemu, hoću gore. Makar kako hladno bilo
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 20:44   #46




__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.10.2010., 20:55   #47
Ova druga je ko J Lo pre 10 godina. (ako zanemariš friz)
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 21:00   #48
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Što se tiče one plave Sandre koju sam stavila
link, link
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 21:05   #49
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
link, link
Nadam se da ce Rozmeri nece ljutiti
http://rodeo.net/niotillfem/
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 01:08   #50
Quote:
tren.irka kaže: Pogledaj post
da! bok! gospodar samoce?
daaaaa bok bok irka!
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:53   #51
mozda sam malo offtopic ali ako moze pomoc, sjecam se jednom looka sa pofrkanim trapericama i gore neznam sta je bilo a dole cipele na petu onako grube i kao "socks" neke onako tipo muske carape i sad trazim taj look i nikako, jel zna mozda neko koja je to blogerica bila? ili nesto slicno makar?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:38   #52


odlicna mi je tu sivo i crno u kombinaciji i predobra jakna
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.10.2010., 15:34   #53
betty

meni najdraza
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 15:45   #54
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
betty

meni najdraza
i meni je jedna od najdrazih i bas je lijepa zenska

Zadnje uređivanje ma.nx : 25.10.2010. at 15:50.
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:11   #55
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Hvala na ponudi, ali moram se pohvaliti da većinu toga imam A i lakše mi ovde kupiti polovnu ploču za neke male pare nego plaćati poštarinu za pošiljku iz Hrvatske

Što se tiče one plave Sandre koju sam stavila, mislim da ona vodi život kakav bih ja vodila da nisam u Srbiji. Ona radi posao koji bih ja mogla da radim sa svojim faksom, volimo sličnu muziku i lepe krpice, čitamo iste knjige, volimo pivo i stalno nešto lepo jedemo. Al jebiga. Ona je u Švedskoj i to je zapečatilo stvar.
Meni se njena odluka da se preseli iz Stokholma u Njujork zato što više ne može da podnese hladnu zimu i to što je uspela u toj svojoj nameri i sad je čeka posao tamo, čini kao puki SF.
Iskreno, jedva čekam da se preseli u Njujork, pa da čitamo njena izveštavanja iz Amerike i postove u kojima ide na kafu sa Keiko i Glamourai. Da, dosadno mi je.

Sve u svemu, hoću gore. Makar kako hladno bilo
hahahaha i ja bi živila život kroz sandrine naočale. ali taj ny obrat me šokirao - pa daj, pa ne možeš to napraviti. mislim- švedska i ludvig haloooo
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:21   #56
Quote:
*tamara* kaže: Pogledaj post
hahahaha i ja bi živila život kroz sandrine naočale. ali taj ny obrat me šokirao - pa daj, pa ne možeš to napraviti. mislim- švedska i ludvig haloooo
Pa Ludvig tamo malo malo pa radi nešto (kao neki studentski poslovi). Bar sam ja to tako shvatila preko ovog groznog google prevoda. Ne brinem se ja za njih
Al lep joj e taj Ludvig. Poprilično.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:29   #57
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Pa Ludvig tamo malo malo pa radi nešto (kao neki studentski poslovi). Bar sam ja to tako shvatila preko ovog groznog google prevoda. Ne brinem se ja za njih
Al lep joj e taj Ludvig. Poprilično.
predivan je još samo malo off-a: uz sve to sandra je i politički ispravna. ma di ćeš boljeg bloga!
*tamara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 21:32   #58


U to ime:

__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 03:32   #59
Lijepa je i ja volim njen blog ali izluđuju me ove slike koje su namjerno ukrivo stavljene : opsesivno kompulzivni poremećaj:
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:28   #60
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Lijepa je i ja volim njen blog ali izluđuju me ove slike koje su namjerno ukrivo stavljene : opsesivno kompulzivni poremećaj:
totalno X
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.