Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 21:00   #4141
Guild Wars 2
World of Warships
WoW po potrebi
SWTOR
Star trek online
Planetside 2 po potrebi
jebeninick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:00   #4142
BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien - zaraznooo, hard diff. i nakon fejlanja 50 puta u nizu na težim nivoima i dalje vuče na igranje. Ako želite biti glutton for punishment ovo je igra za vas . Kontuzija palca zagarantirana .
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:29   #4143
Doom 2016
Myus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 02:19   #4144
The surge sam nedavno uzeo pod ruke. Zabavno za sad.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 20:22   #4145
Old Time Hockey - budući da na steamu a i općenito na PC-u postoji kronični nedostatak hokejaških igara čovjek se hvata za ono što se nudi. I zapravo nije ni loše unatoč osrednjim ocjenama. Bush league fore, od mlaćenja šakama i hokejaškim palicama do tendencije da se do pobjede dođe tako da se namlati određeni broj igrača suprotne momčadi ta da nakon toga ne mogu nastaviti utakmicu. Ako namlatiš igrača suprotne momčadi bez da primiš udarac on maltene gubi sve skillove do kraja utakmice itd. Za jednu recimo budget igru igra ima koliku toliku dubinu. Od season mode-a gdje dobiješ najslabiju momčad lige bez upgradeova gdje je igračima više stalo do lokanja pive i udisanja dima cigareta nego do samog natjecanja, osim ako je natjecanje tko će nakon utakmice trebati više transfuzije krvi. I u manirama filma Slap shot guraš momčad od apsolutnog rusvaja do konačnog vrhunca i slave. Gamepad je btw must have, jer igra ne podržava tipkovnicu. Što se gameplaya tiče također pohvale što se tiče kontrola, od ala sega style-a gdje dvije tipke rade maltene sve pa do kompleksnih naprednih kontrola gdje su jedva sve tipke na kontoleru dovoljne. Svakako preporučam fanovima hokeja, šteta da igra nema online multiplayer ali ima coop tako da je i to nešto.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:00   #4146
Paladins
Spellforge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:01   #4147
Baldur's gate 2 enhanced edition
Neverwinter nights
Pillars of eternity
Divinity: Original Sin 2
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:52   #4148
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Paladins
I kako napreduje ranked 2.0? Ja sam u gold 1 trenutno.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:41   #4149
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
I kako napreduje ranked 2.0? Ja sam u gold 1 trenutno.
Nikak, neda mi se čekat queue 5-10 minuta, pa radije igram Casual.
Spellforge is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 15:57   #4150
Company of Heroes i Splinter Cell: Conviction.
Denzel Hayes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 16:25   #4151
IWD2
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:48   #4152
last of us, ps4 remaster

zatim u planu dying light
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:42   #4153
Elite: Dangerous, nemrem stat'
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:37   #4154
Left4Dead2...they just keep coming
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:38   #4155
Sherlock Holmes The Devil's Daughter/Batman Arkham Knight - bome solidan Šerlok, bolje nego sam očekivao, jest brainless fun bez potrebe za aktivacijom sive supstance ko u recimo Testamentu, no grafički izgleda odlično, gušt je šetati Londonom u jesen :P. Glazbena podloga top notch, samo eto malo prelagano.
Šašmiš čovjek odličan, riješen story mode i svi DLC-evi, onaj s Barbarom je daleko najbolji, lemati Jokera je uvijek plus . Sad se baktati s Riddleovim izazovima nekih 20 sati po gradu, pa na AR izazove i onda story mode+. Za 5 E koliko sam dao za igru s uključenim season passom ovo mi je steal godine. Minimalno se da izvuči 100 sati gameplay-a a da igra ne postane zamorna .
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:01   #4156
D:OS2
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:37   #4157
Portal Stories: Mel




Nije meni Portala nikad dosta, nikad dosta
https://www.youtube.com/watch?v=bB_KhpennuM
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 08:59   #4158
sims 3, 4 je sranje.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 10:53   #4159
heroes of the storm
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:31   #4160
Hmm..elder scrolls skyrim V legendary edition(planiram skinut mozda neke modove za bolje izglede ccharactera i slicno),assassins creed eziovu triologiju,assassins creed, assassins creed unity, league of legends, world of warcraft wrath of the lich king(skidala sam sa wamanea, na icecrown serveru sam),farcry 2, far cry primal, beyond two souls, battlefield 2, battlefield 4, witcher 2 i 3, dragon age inquisition, cod2, cod4, gta san andreas, gta 4, blade and soul, god of war <3 i iscekujem elder scrolls VI hehe
MissMetallica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.