Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2003., 09:56   #41
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Hvala na komplimentu. Vidiš, igrice su ti kao alkohol - ne smiješ miješati. Ja sam se naprimjer sjebo: kad miješaš Diablo II, Carmagedon II, Quake II, Papu Ivana Pavla II, Blood i Thrill Kill postoji šansa da se stvori psihički "komplicirana" osoba koja bagerom iz kojeg vrišti black metal ide na Jelačić-plac vozeći se po pločniku, a kad dođe na mjesto zločina (i kredom označi gdje će se koji leš nalaziti za nekoliko minuta) u jednu ruku stavlja dvocijevku, a u drugu mač pa laganim kasom trčkara po placu i nagurava svježe odsječenu glavu vozača tramvaja pjevajući: "Love me tender... love me sweet...".

Btw, koju ti igricu igraš - Simse?
Da malo vise citas umjesto sto treniras brznu klikanja stakorom vidio bi da igram BG, Fallout i sl. (malo EU 2 i sl kad mi dodje da zavladam svijetom na brzaka )
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:11   #42
IWD (1) nije nešto. imam pun ku*** tamnica. dvojka je puno bolja. kod IWD-a sviđa mi se to kaj sam radim svoju skupinu. nema šanse da netko ostene živ.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:19   #43
ma to sa skupinama je retardirano. glupi srcher zabrije i uleti u melee.. i dobije po pičci. a tek wizard kad izvadi švicarski nožić pa ide s tim napikavat skupinu nekih jetija... a fighteri drkaju sa strane... pa se budala zaglavu u nekom dungeonu, pa onda ti njega spoji s ostatkom skupine... užas.

u diablu ljepo uletiš pa ko živ, ko mrtav. nema te ko zajebat osim tebe samog.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 16:56   #44
SELJACINE!!!!!
Zachatali ste mi topik, a da mi nitko nije odgovorio sto da radim sad kad sam zajebala quest?????
Pomoz'te dobri ljudi!!!!
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 19:35   #45
jel to onaj quest s slijepim beholderom? sad se ja ne siječam kaj ti je taj starac trebal dati, al znam da beholdera možeš ubiti sa nekim rodom. neznam gdje ga nađeš.

ak nemaš taj rod preskoći quest. ima puno drugih.

e da, jel nako zna kak riješit onaj quest kad vam čovac na groblju (kojeg ste spasili, a bio je živ zakopan) da komad crvene tkanine i vi morate naći krivca?

a onaj quest s onim paladinom na groblju?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 19:48   #46
Quote:
ma to sa skupinama je retardirano. glupi srcher zabrije i uleti u melee.. i dobije po pičci. a tek wizard kad izvadi švicarski nožić pa ide s tim napikavat skupinu nekih jetija... a fighteri drkaju sa strane... pa se budala zaglavu u nekom dungeonu, pa onda ti njega spoji s ostatkom skupine... užas.
zato se lijepo fighteri tuku napred i održavaju liniju, a ostali pucaju strijelama/magijama.

na icewind daleu 2 sam imao takvu skupinu da sam sve gazio. čisto mi je bilo prelagano igrati.

Quote:
u diablu ljepo uletiš pa ko živ, ko mrtav. nema te ko zajebat osim tebe samog.
da kad je to čisti hack&slash. dobiš 1 questa i dereš po monsterima.

kak mi je loš diablo. nox je tiput bolji.

vidim da ti se nesviđaju skupine pa ti preporućam da probaš neverwinter nights. solidna igra. početak jako loš, a dalje dobra.
nesviđaju mi se jakosne skupine monstera, jer za svaki monster dobim 5 experienca jer sam brzo došo na veliki level.

u kak sam se raspisal ko velečasni na propovjedi
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 21:43   #47
Quote:
Kiki kaže:
SELJACINE!!!!!
Zachatali ste mi topik, a da mi nitko nije odgovorio sto da radim sad kad sam zajebala quest?????
Pomoz'te dobri ljudi!!!!

E fakat se ne sjećam tog questa jer igrao sam BG2 prije godinu i pol.Probaj skinuti walktrought na netu(ali naravno pogledaj samo za taj quest,poslje ga izbriši jer se gubi čar igranja sa prohodom)
Evincar333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 02:10   #48
e Nox mi kao hack&slash totalno rula... fora prica... bitke zakon, animacije na kraju rulaju

jedna za fajtera, conjurera i wizarda... ma strasna igra
__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 13:45   #49
Ih igro 5 min i onda mi dosadilo
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2003., 17:39   #50
nisi se dovoljno uzivio u igru!

__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2003., 19:30   #51
nox mi je stvarno dobra igra.

dok sam ja igral s conjurerom, onu misiju dok treba orke potamanit. došo pred kraj, potrošio sve strijele, batina mi se raspala, pa sam morao trčati od jednog kristala do drugog i tući glavnog orka nekom jednom magijom. e... to su bila vremena
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2003., 20:57   #52
tak je i meni bilo

ja sam bacao mislim neku zutu magiju... one waspove ili tako nesto
__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 10:39   #53
Kako to idete kokat orke bez opreme?? Pa sta vi nis ne planirate?? Sem toga kad orke koknete drpite njihove stvari i raspali po ostalima
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 15:08   #54
Quote:
Kako to idete kokat orke bez opreme?? Pa sta vi nis ne planirate?? Sem toga kad orke koknete drpite njihove stvari i raspali po ostalima
e, nije ti to baš tak. u noxu ti se oružje troše dok ih koristiš, pa ako ih ne popraviš (kod kovača) na kraju se raspadnu. sad se ne siječam dal kaj dobijem dok ubim kojeg orka. znam da sam od glavnog dobil šurikene koje nisam mogo koristiti.

Quote:
ja sam bacao mislim neku zutu magiju... one waspove ili tako nesto
i ja isto mislim da su bili vaspovi (dvije žute muhe ).
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 21:57   #55
da... zute muhe
__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 08:56   #56
Aha znaci nedaju mrtvi orkici nis?? Iju.

Neznam u svakom slucaju mi je dojam ostao kao jako los diablo. (nesto ko diablo 2 hoce reci )
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 21:54   #57
Meni baldur uzasno steka otkad sam stavio win xp. jel stvar u drivarima ili sta? Ako imate kakva pitanja za questove, nemojte se sramit. Igru sam proso 3 puta
Socrates is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 00:04   #58
Meni je igrica blokirala na 3 cd-u. U onom gusarskom mjestu prije strongholda. A tako mi je lijepo islo
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 00:27   #59
Quote:
Socrates kaže:
Igru sam proso 3 puta
a ja 2 i 9/10. ovu 1/10 imam još par sati do kraja, al mi se nije dalo dovršiti. prešla me volja.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 11:07   #60
Quote:
Socrates kaže:
Igru sam proso 3 puta
Hmrph. Amater.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.