Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2006., 17:16   #21
pa valjda znas jel imas lijepo oblikovanu glavu-okruglu otraga ili plosnatu?
ako imas plosnatu vise...onda zaboravi corns do potiljka!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 19:47   #22
imala sam samo singles. u to vrijeme sam imala kosu skoro do guze. radili su mi u zagrebu u nekom salonu u draškovićevoj (ali to je bilo prije 5 godina i ne znam jel je još tamo). uglavnom, dvije cure su mi radile, svaka jednu polovicu glave. i sve skupa je trajalo oko 5-6 sati. mislim da sam skoro popizdila i ja i one koliko je to dugo trajalo. inače mi je kosa užasno gusta i duga tada bila, a radile su skroz tanke pletenice.
kosu sam prala običnim šamponima koje inače upotrebljavam, ali je to više bilo neko lagano "utapkavanje" šampona, tako da se pletenice ne bi raspale.
trajalo je oko 2-3 mjeseca, jer kad se već pojavio veliki "izrast" onda sam ih rasplela. otpalo mi je dosta kose i pomalo je izgledala nakon toga ofucana. obavezno kad ih skineš odi kod frizera da te podršiša, i kupi si neku dobru masku za kosu tako da ti se kosa što brže oporavi.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 20:52   #23
@ afro
a nije plosnata bem mu misa a dal je lipa ne znam ali briem da je pravilna

@ castanea
znaci kad skinem je maska obavezna, dobro je znat jer masku inace uopce ne koristim i nikad nisam : sramise:
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 22:07   #24
Quote:
castanea kaže:
imala sam samo singles. u to vrijeme sam imala kosu skoro do guze. radili su mi u zagrebu u nekom salonu u draškovićevoj (ali to je bilo prije 5 godina i ne znam jel je još tamo). uglavnom, dvije cure su mi radile, svaka jednu polovicu glave. i sve skupa je trajalo oko 5-6 sati. mislim da sam skoro popizdila i ja i one koliko je to dugo trajalo. inače mi je kosa užasno gusta i duga tada bila, a radile su skroz tanke pletenice.
kosu sam prala običnim šamponima koje inače upotrebljavam, ali je to više bilo neko lagano "utapkavanje" šampona, tako da se pletenice ne bi raspale.
trajalo je oko 2-3 mjeseca, jer kad se već pojavio veliki "izrast" onda sam ih rasplela. otpalo mi je dosta kose i pomalo je izgledala nakon toga ofucana. obavezno kad ih skineš odi kod frizera da te podršiša, i kupi si neku dobru masku za kosu tako da ti se kosa što brže oporavi.
NIJE to nista..prvi puta kad sam radila braids-singles isto do riti skoro,isla sam kod jedne zene u kucu da mi napravi jer je jeftinije za bar 120$...radila je od 1 do 1 iza ponoci...bez jedne minute predaha,osim kaj mi je film stavljala u video tri puta...rekoh-nikad vise.
a da ne pricam o guzici kad sam se digla...i policiji kaj me cekala ispred vrata u zgradi kad sam dosla doma...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:38   #25
ONDA...jesi napravila friz???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:42   #26
nisam JOS
frendica nema vremena
sljedeci tjedan ce ufff...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 23:24   #27
Imala ja pletenice na glavi za godisnji,i uopce mi se kosa nije unistila. Skinula sam ih jer me ceskala glava
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 00:44   #28
Quote:
Noemi kaže:
Imala ja pletenice na glavi za godisnji

sad sam se razočarala
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 21:53   #29
@afrodita
vidim da ti znas dosta o cornrows-ima i to... (i prije sam citao kad si pisala nesto o tome), pa me zanima.....
-koliko mi kosa treba biti (najmanje) duga za cornrows (imam ravnu)?,
-i znas li (mozda slucajno ) neku friz u zadru koja bi to znala?


inace... [IMG][/IMG] htio bi ovakve....
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 22:15   #30
NE MORA BITI duga..ali je problem kaj je ravna.
ravna pa kratka se jako tesko plete a da ostane lijepo ispletena.inace da si crnac,dovoljno ti je da je dva cm i manje cak ali posto je "kinky" onak kak ispetes ostaje danima.za zadar nemam pojma jer sam jako jako daleko od zadra.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 22:31   #31
Rite.. tnx. Znao sam da je problem to sto je ravna!!
I problem je sto san u zadru!! Tu ove frizerke vjrovatno ni ne znaju! Dobro, znaju, ali ne vjerujem da su bas iskusne.. nisam ih bas puno vidio u zadru sa cornrowsima.
A znas li koliko duga bi mi trebala biti ovako RAVNA!? samo otprilike!
if u kno - tnx
 
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 00:15   #32
Quote:
iluminata kaže:
sad sam se razočarala
evo nemam ih vise al moje su bile lijepe, riblje kosti da mi kosa ne smeta.

jel bolje



Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:00   #33
Quote:
Noemi kaže:
evo nemam ih vise al moje su bile lijepe, riblje kosti da mi kosa ne smeta.

jel bolje




bolje ima pravde

meni to nikad nije bilo lijepo
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:44   #34
Nisam ni ja, pa mi pase

ma komfor prije svega, barem na ljetovanju. Spletes i zaboravis na kosu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 16:15   #35
Quote:
UR.I. kaže:
Rite.. tnx. Znao sam da je problem to sto je ravna!!
I problem je sto san u zadru!! Tu ove frizerke vjrovatno ni ne znaju! Dobro, znaju, ali ne vjerujem da su bas iskusne.. nisam ih bas puno vidio u zadru sa cornrowsima.
A znas li koliko duga bi mi trebala biti ovako RAVNA!? samo otprilike!
if u kno - tnx
pa cuj,za ravnu vrijed i pravilo-sto duza-to bolje...ali ajde da je oko 4 cm.i jos jedna jako bitna stvar je da onaj ko ti plete upotrebi puno gela za kosu.dakle svaki pramen koji ti plete,stavi gel gore..to onda da cvrstinu,cak i ako imas kratku kosu..ali ne strsi zbog toga jer je ravna...sto se nerijetko dogada.
nisam ni ja u zg kad sam bila,vidla puno cornrowsa..dapace,ni jednoga tipa nisam vidla sa time...tak da neznam kak to tam rade i kolko...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 13:02   #36
Pa mislim da imam oko 4 cm.. ....samo, da li se prepustiti ovim frizerkama?

U 12. misecu cu vjerovatno ici u New York pa tamo sigurno bolje znaju

Tnx again
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 16:39   #37
cuj tu su maheri za braids...kad to sve crnje furaju...samo kaj ces po to morati u ghetto-tamo su ti "nazovi"hair braiding salons manje vise...i da ti odma kazem da je nehigijena na visini...al ispleli ti budu najbolje od svih!
da ides u cali-tam je bar uredno sve...
jebiga,pretrpis zmazanocu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 17:56   #38
isla sam danas ujtro na braidanje...i napravila sam duge braids ali poseban stil...samo sa strane je cornrowano onak par redova svega a ostalo je singles ali sve ide prema gore-kao recimo kad bi svu kosu zacesljala prema ostraga (kak su na jednom oscaru svi furali prije god,dve...)ali ovo je sa braids tako-izgleda super...pa znas,kad sam u dva bloka dobila doslovno 5 ponuda... ma ne,fakat izgleda super...i da sve je ista boja ko moja kosa inace-bordo crveno(ali onak jako bordo)..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 18:08   #39
Quote:
AFRODITA69 kaže:
isla sam danas ujtro na braidanje...i napravila sam duge braids ali poseban stil...samo sa strane je cornrowano onak par redova svega a ostalo je singles ali sve ide prema gore-kao recimo kad bi svu kosu zacesljala prema ostraga (kak su na jednom oscaru svi furali prije god,dve...)ali ovo je sa braids tako-izgleda super...pa znas,kad sam u dva bloka dobila doslovno 5 ponuda... ma ne,fakat izgleda super...i da sve je ista boja ko moja kosa inace-bordo crveno(ali onak jako bordo)..
hocemo sliku
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 18:16   #40
a gde da se poslikam sad?pa na poslu sam...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.