Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 14:31   #641
jel ima netko informaciju o Agencija EX-ALTO
Danas je članak u 24 sata
http://www.24sata.hr/news/dozivite-i...as-ceka-518620

kakve su plaće, uvjeti rada...??
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:14   #642
Prijateljica mi je radila u animacijama te ću ovim putem probati navesti sve dobre i loše strane (na vama je da odlučite)

Ona je brzo odustala od animacija , jer kao što je jedan dečko već pisao, ona nije znala što je tamo čeka. Na selekcijama su im pokazali par videa i ukamuflirali sve to kao jedan posao iz snova (što se naravno svima svidjelo) tako da su svi iz te sale izašli ultra happy nadajući se da će biti odabrani.

Kada je došla na destinaciju sve je bilo drugačije. Smještaj je bio grozan (bilo ih je više od 5 u sobi sa nehigijenskim uvjetima i prljavom vodom ali su doručka i ručak imali u hotelu (znači ili ćete imati dobar smještaj i lošu hranu ili loš smještaj i dobru hranu)

Što se tiće jezika: s njom su bili i oni koji pričaju 5 jezika i oni koji pričaju samo engleski (iako sve animacijske tvrtke tvrde da su jezici najbitniji)

Prednost imaju ljudi koji se s nečim bave: ako nešto trenirate ili radite s djecom sigurno će te dobiti ovaj posao

Plaća je bila oko 4.000kn. Kada budete potpisivali ugovor budite dobro oprezni . Njoj je u ugovoru stajalo da je prijavljena na osnovicu od 2.500kn neto a ostatak su joj pravdali kroz prekovremene, blagdane, putne troškove itd. (ja na to ne bih pristala - ali na vama je). U ugovoru je imala i par stavki koje se tiću samog hotela u kojem radi (gdje joj se zabranjuje par stvari). Savjet - dobro pročitajte ugovor prije nego što potpišete!!

Moja prijateljica je odustalo jer ju je sve to fizički premorilo. Radi se u dvije smjene: 8 sati + 2 sata prije posla + 2 sata posli posla. U 4.mj. i 5.mj većinom primaju dječje animatore gdje svi moraju biti maskote. Biti maskota je nešto najgore. U tim kostimima je užasno vruće, znade se biti i po dva sata u njima, skupi se puno znoja a nitko ih ne pere. Kada je ona bila tamo nikada nije vidjela čistačicu da je došla oprati njihove kostime

Zabranjeno ti je u slobodno vrijeme družiti se sa gostima hotela, kretati se oko hotela, ili ne daj Bože piti kavu u tom hotelu. Uvijek moraš biti veseo i nasmijan (iako ima dana kada ti nije ni do smijeha ni do zafrkancije) ali to se na tebi ne smije vidjeti - osmjeh od uha do uha

Nitko ne traži od vas da budete profesionalci u nekoj od aktivnosti. Bit je da zabavite ljude, tj. da ih animirate
nzadranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 09:54   #643
[QUOTE=snasa88;61918465]Moram demantirati prethodne postove vezano za LOVE CARPE DIEM.
Ovo temeljim na vlastitom iskustvu.

Prvo smještaj. Ne ovisi o agenciji, nego od hotela/kampa u kojem se radi.

Draga moja i krivu si. Hotel PONUDI smještaj a na AGENCIJI je dal ce to prihvatiti ili ne.
Istina je da se u Petrcanima spava u kontejneru sa propalim podom gdje 10-15cura spava u JEDNOJ sobi na MADRACIMA. A u drugoj sobi 5-6deckiju. Tuširati se ide u 100metara udaljenu halu koja ima improvizirati tuš i NIŠTA NIJE OSVJETLJENO. A i sama znaš do kojih doba se navečer radi.

Dalje, plaća je UVIJEK do 15., ako pada na vikend, onda prvi idući radni dan. Nisam doživjela da je nekome uplaćeno manje ili da se mora moljakati za uplatu ili da ode na krivi račun.

To što ti nisi doživjela ne mora značit da drugi nisu. Logicno. A ja jesam. I doživjela sam da su me za kriv I datum prijavili pa sam s burzom i stručnim osposobljavanjem imala problema jer su me prijavili da sam MJESEC DANA KASNIJE RADILA nego što stvarno jesam.

Treće, selidba na druge destinacije. Istina, postoji, ALI samo ako voditelj zaključi da se ta osoba ne uklapa u tim.

Nije istina da je to samo ALI ako se osoba ne uklapa u tim nego i AKO se tako voditelju hoće.

To što ti pišeš post o svome iskustvu nemora značit da su druga netočna.
I mi pišemo o svojim iskustvima koja su takva kakva jedu.

Ja potaknuta svojim iskustvom carpe diem nikad poslije nikome nisam niti necu preporučiti jer mi se želudac okreće na spomen te firme i dotičnih ljudi iz uprave s kojima sam bila u kontaktu.
Fuj


Postoji mogućnosti napretka, pa čak i odlazak na egzotične destinacije - Tajland, Maldivi, Vietnam i sl.

Ako ti misliš da je odlazak na Tajland napredak-samo izvoli, odi i vidi kakav je to napredak. To nebi nikom poželjela. A placa je ravno 500kn veća nego kad radiš u HR.
Sramota [QUOTE]
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:51   #644
Tvrtka URAGAN otvara natječaj za zapošljavanje u turističkoj animaciji sezona 2018. za rad u Italiji i Hrvatskoj.
Prednost pri odabiru imaju:
- turistički animatori
- odgojitelji
- fitness treneri
- voditelji timova
- osobe koje pričaju strane jezike (njemački i talijanski prednost)
Trenutne audicije:
18.1.2018. Rijeka u prostorijama HZZ Rijeka, Bulevar oslobođenja 14 od 09:00 sati
19.1.2018. Zagreb u HZZ prostorijama CISOK-a ,Kneza Višeslava 7 od 09:00 sati.
Prijave možete slati na e-mail adresu [email protected]
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na broj +385 95 177 22 27

Zeryx is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 09:09   #645
Trazim osobu sa iskustvom turistickog animatora u 2017.-oj ,trazim "friške"informacije (nebitno koja animacijska agencija) . Prosle godine sam odustala od jedne agencije.. trazim Nekog ko ima friske info(placa,uvjeti, sta se radi na audiciji,jezici ,smjestaj, hrana..itd) znaci HITNOO!!!
DariaH19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 00:43   #646
sto vise citam o ovom to mi vise lici na robovanje
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 12:04   #647
Pozdrav, zna li tko koje agencije traze animatora za dolazecu sezonu?
Leeny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2020., 18:46   #648
Quote:
tonka kaže: Pogledaj post
jel ima netko informaciju o Agencija EX-ALTO
Danas je članak u 24 sata
http://www.24sata.hr/news/dozivite-i...as-ceka-518620

kakve su plaće, uvjeti rada...??
da, radila za njih par godina (sezona). Sve skupa su dobri, preporucila bi.
Neke info koje moras znat kod prijave:
animatori su im uglavnom 17-24 godine, pocetna placa cca 4000 kn, pa raste svake godine. Pokriveni su smjestaj i hrana u potpunosti, ali ne i putni troskovi.
S obzirom da je ekipa tako mlada, radna atmosfera zna biti toksicna, pogotovo ako voditelj nije dobar, odnosno ne postavi dobre temelje u timu na pocetku sezone, ali nista strasno ako se znas nositi sa ljudima i imas visok prag tolerancije na ljudsku glupost.
Ugl. nije za svakoga ni posao i rad u timu animatora.

Posao je ugl sportska animacija i rad sa djecom. Radis tipa 2 sata ujutros, 2 sata popodne i 2 sata navecer. ostalo si free. Kao i jedan dan u tjednu (najcesce subota).

Meni je bilo top ovakvno radno vrijeme! Stignes se i okupat i zabavit i obici okolo mjesta u kojem radis i naucis puno.
puntimanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2021., 22:00   #649
Pozdrav svima! Ima li itko ikakvih informacija, iskustava s agencijom Alegria? Vidim po netu da traže animatore. Nemam iskustva u tom poslu, no nastavničke sam struke, sportski tip i mogu komunicirati na engleskom i njemačkom, pa ne znam ima li smisla prijavljivati se. Znam da posao nije lagan, nijedan posao s ljudima nije lak, no kako sam u poziciji da ne radim, ovo bih mogao pokušati.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2022., 01:29   #650
Pozz svima,

moje iskustvo za Samarcandu u Zatonu je poprilično loše...radi se cijeli dan, konstantan je pritisak od strane "menadzera" (i 1 kaze jedno, drugi drugo i skroz su neusklađeni)... hvala Bogu, pa smo bili pravi tim i tu sam osjetio kolegijalnost i osvjestio važnost timskog rada. Cijelo ljeto nismo smjeli pivu popit i vladala je ta neka strogoća, rad do kasno u noć, pa opet od ranog jutra... jedina svjetla točka su ljudi/ kolege iz raznih branši od kojih se može svašta naučiti i švedski stol... Ove godine vidim da je Carpe diem objavio oglas za Makarsku (jako bih je volio posjetit) , pa ako netko ima svježe info, ljubazno vas molim da ih podijelite sa mnom.

Unaprijed hvalaaa
lux8a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2022., 11:44   #651
Ili rad u Valamaru u Makarskoj...
lux8a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.