Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2007., 15:23   #201
Quote:
username not in use kaže: Pogledaj post
Ok, progooglat ću prek vikenda i probat .
Nego, sam još jedno pitanje, do sada sam brzo hodala na tašte, a sad mislim malo vozati bicikl ujutro. Može li se taj HIIT raditi i tako? Npr. lagano vozim 30 s, a 30 s brzo ( najmanja brzina, pa više okrećem pedale )?
Da, dobro je ujutro na taste. Ja na bajku radim visoki intenzitet u najvecoj brzini (brzina do nekih 38-42 km/h), pa ne znam kak ce to izgledati u najmanjoj. Radije prebaci u neku brzinu gdje ces moci normalno pedalirati, tj. u onoj na kojoj mozes postici najvecu brzinu na bajku.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 20:47   #202
jel valja šta onaj dvd s renatom sopek za vježbanje?
kanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 04:13   #203
Quote:
kanna kaže: Pogledaj post
jel valja šta onaj dvd s renatom sopek za vježbanje?
Ja sam ga danas isprobala. Mislim da valja, možda čak da je bolji od Cindy.
Ali ja mislim odustat od kućnog vježbanja i krenut u teretanu. Jedino doma orbitrek vozit kad mi dođe.
__________________
I didn't want to hurt you but you're pretty when you cry
I didn't want to fuck you but you're pretty when you're mine
I didn't really love you but I'm pretty when I lie
Liqueur Originale is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 12:09   #204
Bok ljudi!Privukao me je ovaj topic posto vec danima bolje reci mjesecima pripremam za vjezbanje kod kuce na orbitreku.Kad sam tek kupila orbitrek,bila sam ajmo reci disciplinirana,ali sada sam uzas lijena i nikako da pocnem to vjezbanje!Kako ste se vi uspjeli pokrenuti i "ufurati" u vjezbanje?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 13:44   #205
Pre 6 meseci sam kupila sebi orbitrek, u pocetku sam vezbala 20 min. dnevno, pa pola sata, sad svakog dana vezbam 1 sat na njemu. fenomenalan je, preznojim se ljudski i izbacim sva sranja iz sebe!
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 10:49   #206
doma uglavnom vježbam pilates - skinula s neta winsdor pilates se zove, bar mislim...
a i minimalno sat vremena dnevno provedem plešući sa hula hoopom.
to mi je najmilija vježba i daje fenomenalne rezultate. ne samo na fizičkom planu
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 18:13   #207
.

Zadnje uređivanje username not in use : 01.08.2007. at 18:40. Reason: ispravak
username not in use is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 19:42   #208
ja nemam samodiscipline pa mi se vježbanje kod kuće ne isplati jer uvijek je nešto-ili mi se ne da ili ću poslije i tak..Orbitrek imam i u početku sam vježbala na njemu al sad rijetko. Zato idem na aerobik-to imam kao obavezu i tamo tih sat vremena zbilja vježbam
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 11:38   #209
Quote:
TyCLT kaže: Pogledaj post
Jesi mozda isla vec na yogu negdje? Jesi li upoznata sa vjezbama i radis li ih ispravno? Meni je sada ok yogirati kod kuce nakon sto sam isla na satove yoge. Ako nisi nikad isla na yogu, bit ce ti tesko pravilno slijediti bilo koji DVD/video jer se ne mozes vidjeti i postaviti tijelo u pravilni polozaj tj. nitko ti ne moze pomoci (isto kao sto se vjezbe s utezima moraju pravilno raditi da ne bi doslo do povreda, i da bi imala poptuni efekat).

Ako te zanima imas hrpetinu toga na youtube..kao npr.

http://www.youtube.com/watch?v=LoaH7...elated&search=

Ajd bok!
upoznata sam s nekim vježbama, al kako netko reče , neda mi se pratit upute na engleskom ... ...thanks
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 23:39   #210
Quote:
sleeping satellite kaže: Pogledaj post
Ako ja recimo vrtim orbitrek 6 dana u tjednu po 45 min, zatim 15 ak min radim vježbe za trbuh, stražnjicu itd., moram li recimo nakon dva tjedna povećati trajanje na sat vremena ( za orbitrek ), raditi tako tjedan dana, pa onda opet vratiti na 45min?
Mene zanima kako se pisiliš vrtiti orbitrek 45 min?? Je em što umrem od dosade nakon par minuta, umrem i od umora.. A voljela bih si vratiti nazad svoju staru kondiciju jer baš sam bila 'izdržljiva' i mogla sam se puno dulje baviti nekom aktivnošću bez da se toliko umaram..i onda budala sve to zapustim..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 23:40   #211
Upravo sam sad primjetila da je ova tema zamrla prije 100 godina..ups..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 02:02   #212
Schockrae,da ne postojiš trebalo bi te izmisliti. Jako cool pišeš,možeš se i tim baviti.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 10:37   #213
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako se pisiliš vrtiti orbitrek 45 min?? Je em što umrem od dosade nakon par minuta, umrem i od umora.. A voljela bih si vratiti nazad svoju staru kondiciju jer baš sam bila 'izdržljiva' i mogla sam se puno dulje baviti nekom aktivnošću bez da se toliko umaram..i onda budala sve to zapustim..
ipod u usi i nekako ide.. ili snimi omiljenu seriju pa gledaj
mene glazba izgura cijeli sat
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:51   #214
drago mi je da se topicozivio...ja imam puuuuuuuno kg viska i zelim nesto konacno uciniti...doma imam orbitrek i maksimalno sam na njemu mogla biti, a da vrtim je 15 minuta
za trcanje nemam vremena, mogla bih se natjerati doma vjezbati i to kombinirati sa orbitrekom(iako, umrla bih da vjebam 45 minuta....puno prije tih 45)..i zdrava prehrana iako mi je to tesko jer imam muza i dvoje djece a svi su strasno zahtjevni sto se jela tice i ne padaju bas na zdravu prehranu...help, help, help...gdje je onaj decko?
jel mu se jos moze obratiti za pomoc?
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:27   #215
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ipod u usi i nekako ide.. ili snimi omiljenu seriju pa gledaj
mene glazba izgura cijeli sat

ne znam jel bi mi pomoglo da netko stoji iza mene i maše bičem..ipod je ništa..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:30   #216
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
ne znam jel bi mi pomoglo da netko stoji iza mene i maše bičem..ipod je ništa..
fali ti motivacija.. mene voznja na orbitreku veseli, cak se i unaprijed veselim sto cu voziti, ono bas mi je gust
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:50   #217
joj blago tebi, meni tako brzo dosadi, i nemam više baš ni kondicije pa se umaram..

Kad sve moje legice misle valjda da predobro izgledaju pa niti jedna neće na aerobik, koze..
Na aerobiku mi ne bude tako dosadno, a samoj mi se ne ide..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:54   #218
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Na aerobiku mi ne bude tako dosadno, a samoj mi se ne ide..
isprike, isprike

i ja na skoro sve aktivnosti idem sama... mislim, sto ti znaci da prijateljica vjezba dva metra od tebe? samo bi jedna drugoj odvlacile paznju
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:57   #219
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
fali ti motivacija.. mene voznja na orbitreku veseli, cak se i unaprijed veselim sto cu voziti, ono bas mi je gust
Ja sam sebi nabavila pilates loptu za po doma prije godinu dana. kao, prisilit ću se istezat svaku večer. Jedino što radim na toj lopti jest da skakućem. I unaprijed se tome veselim. Stisneš loptu među nogama i cijeli stan znam preletit, a imam bogu fala, hodnika po stanu koliko hoćeš. I mogu radit krugove. zakon. Ne treba mi ni ajpod. A delirij je totalno dječji. Pogotovo sad kako sam naučila upotrebljavat tabane pa više ne slijećem s lopte. znam odskočit toliko visoko da npr., vidim koliko suđa imam u sudopeeru.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:58   #220
imam neku motivaciju kad vidim da se ne mučim sama..
Ma znam da su isprike, zato se sad tjeram (zadnjih tjedan dana), da svaki dan minimalno 10-ak minuta odskačem na orbitreku..

Samo što svi pričaju kako im se guza popravila od orbitreka..ja na njemu uopće ne osjetim guzu, samo ove mišiće iznad koljena na nogama..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.