Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 15:39   #61
imam ja jednog legu što je još davnih dana zbog toga otišao kod doktora i doktorica ga kod specijaliste na kožno poslala i tamo dobije neke tablete, mislim roaccutane il tak nešto i sve mu prodje, al baš sve u roku 30 dana
__________________
TURBOFOLK JE KAD SE SRETNU TEHNOLOGIJA I SELJAK !!!
19 K 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 16:25   #62
Quote:
19 K 88 kaže: Pogledaj post
imam ja jednog legu što je još davnih dana zbog toga otišao kod doktora i doktorica ga kod specijaliste na kožno poslala i tamo dobije neke tablete, mislim roaccutane il tak nešto i sve mu prodje, al baš sve u roku 30 dana
da, al neće ti baš svako prepisat te tablete. šta ak neko nema tolko puno tih sranja (prišteva) ?
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:04   #63
Quote:
sve_naopako kaže: Pogledaj post
da, al neće ti baš svako prepisat te tablete. šta ak neko nema tolko puno tih sranja (prišteva) ?
pa ako imaš malo onda ideš u lijekarnu po neki alkohola, ja sam koristio klindamicin kada su mi poizbijali prištići oko tetovaže, to oni u ljekarni sami prave i mogu reči da je pomoglo
__________________
TURBOFOLK JE KAD SE SRETNU TEHNOLOGIJA I SELJAK !!!
19 K 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 20:34   #64
Quote:
odiss kaže: Pogledaj post
e ima jedna SUUUUUUUUUUUUUUPER metoda. smirgl papira uzmes i pocmes trljat tim po faci sve jace i jace i kad prokrvari cjela faca cekas da zaraste i to ti je to nea pristica. stvarno pomaze al nisam nikad probo jer ih ni neam.
ok onak...neki seljaci ko ti ne shvacaju probleme koje drugi ljudi imaju....bili mali ili velki problemi neki ce uvijek htjet pomoci, a ne se forsat ko ti ovdje! ni ja nemam pristica, imam super kozu, ali kaj da se s time hvalim okolo i rugam onima koji imaju?!?!?!?! pa daj ohladi malo....

draga *Vitonka* sudocrem je super... ne na cijelo lice nego na ona mjesta na kojim imas pristice... znaci uzemes malo na prst i kao da natufkaš to mjesto..mrvicu razmažeš...
ali preko noci namazi i odi spavat tako namazana i sigurno ce ti do jutra biti malo bolje, ali moras par dana ponavljati....dok ti ne prode skroz...
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:00   #65
Hvalla bogu ja nemam to ali znam par likova iz razreda koji imaju prave tumore pristeva po faci!
__________________
The leading horse is White...The second horse is Red...The third one is Black...The last one is Green..
systatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:05   #66
nema pomoći za prištiće
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:47   #67
a bože........mažite se kremom...cistite lice.........i perite se...........
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:02   #68
pa pomjesas kvasac(u prahu sa vodom) te namazes na podrucju pristeva i tako ostavis 20 min. nakon toga dobro umij lice sa toplom vodom
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:28   #69
ja imam neku aloa vera kremu...pa mazem lol...
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:56   #70
ovako.....
ja isto imam prišteva po licu (barem sam imao, nadam se da se neće vratit), i prije sam koristio klindamicin koji nije ništa pomagao, a ovo ljeto su mi se pojavili odjednom ogromni prištevi posvuda, više ih nema (iako se još liječim), moj savjet: otiđi kod dermatologa, meni je pomoglo, dao mi je kreme i masti, upute kako ih koristit, i za misec dana nestane.......
bobby brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:03   #71
iman i ja jedan recept: pricekaj nekih 6-7 godina da izides iz puberteta pa se vise nece pojavljivat
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 00:44   #72
Najbolje ih je sve potiskat malo boli nikome nije škodilo meni su se svi smijali kako mi stara tiska prišteve ja danas nemam ni ožiljka ni prišta dok ovi koji su to mazali s kremama i sličnim sranjima ih imaju još , a imaju i one velike bjele koji samo što ne puknu sami od sebe i to imaju na čelu brrrrr.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 19:22   #73
Quote:
gogi96 kaže: Pogledaj post
iman i ja jedan recept: pricekaj nekih 6-7 godina da izides iz puberteta pa se vise nece pojavljivat
Ne mora biti,neki imaju akne i nakon puberteta ,ovisi koji je razlog,ja se nadam da će mi biti stanje bolje nakon puberteta
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 19:25   #74
Quote:
>Ladybug< kaže: Pogledaj post
a bože........mažite se kremom...cistite lice.........i perite se...........
jesi nas prosvjetlila,mnogi koji imaju problema da ne kažem svi redovito čiste lice,mažu kremama isprobavaju treba vremena i volje dok se ne nade nešto što odgovara pojedinom licu,a često ni kreme ne pomažu nažalost .Ali kod običnih prištića potrebno je manje vremena da ih se riješi ,mogu pomoći i neki preparati iz dm-a
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:28   #75
Nikako...
Ed_182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 19:48   #76
Slušaj ovo..
Još na početku godine ja sam se isto mučila sa prištićima. Doduše, nisu bile akne nego komedoni, al recept za rješavanje je isti u ovom dijelu.
Isprobavala sam sve moguće kremice i sapune za ispiranje lica... Sve što se pojavljivalo na tržištu. Potrošila sam stotine, ako ne i tisuće kuna na ta sva sranja. I trajalo je to par godina, a meni je stanje na licu ostalo nepromjenjeno.
Otišla sam privatnoj dermatologici.. Ona mi je preporučila neku gel-kremu al nije mi baš puno pomogla. Nakon par mjeseci shvatila sam da nema koristi od nje.
Otišla sam drugoj dermatologici u bolnici. Ova jedva da me pregledala. Samo mi je napisala recept za neku smrdljivu otopinu i rekla da joj se javim na jesen da mi napiše recept za tablete. Ajme..
I tak sam se opet malo sama natezala s tim 2-3 mjeseca sve dok mi jedna frendica nije preporučila jednu treću dermatologicu. (valjda je ta još jedina ostala u mom gradu) Otišla sam k njoj. I žena me stvarno iznenadila. Bio je negdje 4. mjesec. Ona mi je rekla da će biti presretna ako se riješim prištića do ljeta na što sam ja zinula jer ih se već par godina pokušavam riješiti. I tako je i bilo. Riješila sam ih se za možda malo više od 2. mjeseca.
Evo, prenjet ću ti nešto što me naučila.
Prvo mi je po stoti put objasnila kako nastaju prištići. Al nije mi bilo dosadno slušati jer je žena bila stvarno simpatična, znala se našaliti i sve mi je objasnila do najsitnijeg detalja. Možda bude se nekima učinilo čudno al razotkrila mi je velike mitove i stvarno je dokazala da ne laže u slijedećim tvrdnjama:
1. mogu ti reći da kozmetičare zaboraviš. Oni uklanjaju posljedice a ne uzroke. I za par dana ti se prištići opet pojave. Samo bacaš lovu bezveze.
2. Ako se zaista želiš riješiti prištića idi dermatologu. On će ti najbolje znati što ti pomaže. Istina, trebaš naći pravog, što zna biti poprilično teško.. But, keep tryin'.
3. Ono što su dvije dermatologice prije pogriješile: Dale su mi gel za ispiranje lica. Ova treća mi ga je zabranila! Rekla je da to isušuje kožu i onda se ona brani tako da se počinje još više mastiti. A ta mast onda začepljuje pore i dolazi do upale - odnosno stvaranja prištića. I također: preporučile su mi tablete protiv prištića. Treća dermatologica mi je rekla da su te tablete samo protiv akni (koje ja nemam) i da se koriste samo u najgorim slučajevima jer mogu uništiti jetru (iako postoje neke blaže verzije koje ne škode jetri, no, one mi nisu te preporučile). Dvije dermatologice prije su mi ih htjele odmah uvaliti (što je tužno, jer smatram da bi netko tko se naziva doktorom trebao imati malo više znanja od njih).
4. Zadnja dermatologica mi je dala dvije kreme: jednu za dan, drugu za noć. Kreme su na bazi voćnih kiselina i meni stvarno pomažu. Nekoliko puta smo mjenjale terapiju (ovisno o reakciji kože - pojačavale smo je i smanjivale, prilagođavale vremenu, itd.) i kombinacija je ispala dobitna.
Svakome pomaže nešto drugo. Ovisi o tipu prištića i tipu kože. Teško je to sam odrediti pa je dobro potražiti pomoć nekoga tko se RAZUMIJE u to što se događa s tvojim licem.
Moje lice je sad čisto i imam najviše 2-3 prištića. Još koristim kreme jer nisam gotova sa terapijom. Al jaaako sam zadovoljna rezultatom.

Uff, jesam se raspisala. Nadam se da će bar pomoći vama koji imate problema s licem jer znam kako je meni bilo. Užasno sam se osjećala i samopouzdanje mi je bilo gotovo ravno nuli. Sad se sve popravilo, puno više izlazim i u sretnoj sam vezi.
Pozdrav svima koji su imali živaca ovo čitati!
TaTu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 21:59   #77
hvala tatu. bude pomoglo i meni kad mi se jednom bude dalo otic do dermatologa.

meni trenutacno onak dosta pomace obicni pjenasti gel za umivanje lica, sto me cudi jer mi prije takve stvari nisu uopce pomagale..mozda je caka u tome sto je ovaj drek dosao duplo vise neg ostali, nekih 50 kuna, od nivee visage. probajte, sta da kazem. kod mene fantasticni rezultati (naravno cijeli proces ode u k**** ak dirate pristice)
__________________
I live for the weekend, I live for the hardstyle baby!
sarič is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 22:46   #78
kupite ulje cajevca. nakapajte par kapi u sve kozmeticke proizvode koje trosite, npr tonik, kremu, gel za tusiranje...
ide 20 kapi na 100 ml.
oprez ne smije se stavljati direktno na kozu, samo pomijesano s necim.
takoder mozete stavit i u sampon i masku za kosu, regenerator jer pomaze kod masne ili suhe kose, posebno ak imate masno vlasiste, a suhu kosu.
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:24   #79
TaTu, jel mogu znat koje ti je kreme dala ta 3. dermatologica?
missfoxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 19:41   #80
benzoyt, bioderma - krema, bioderma - neka ljetna verzija u spreju sa zaštitnim faktorom.. A trenutno koristim klinoxid i effaclar.. Ako ti to šta znači..
TaTu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.