Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 00:31   #441
bjelovar

hej ciao, zainteresirana sam za uclanjenje u fm grupu i molim da mi se javi netko iz bjelovarsko bilogorske zupanije tko radi za fm grupu ili bi me mogao bolje uputiti jer sam ja iz Bjelovara. Moj mail je
Hvala i pozdrav svima!

Zadnje uređivanje patientia : 07.02.2009. at 14:43. Reason: Email adresa obrisana jer nije dozvoljeno objavljivanje privatnih informacija
bjelovar2005 is offline  
Old 05.02.2009., 23:47   #442
Thumbs up Ajmeee meniii...

Quote:
šeširić kaže: Pogledaj post
ma dajte se već jednom uozbiljite,samo znam da kada sam se bavila avonom da baš nisu bili velikodušni sa tim stvarima i još moraš platiti apsolutno sve a koristi nikakve,a to što se tiče da se ne naručuje telefonski mislim da je to sasvim u redu pa kamo bi došli sa svm tim ljudima preko telefona
Ajme meni šeširiću...pa ti sve nešto naopako i obrnuto...sve si nešto radila-radio, pa ti se nešto ne isplati...ništ koristi a sve si jadna...zamisli...morala platiti. Tko bi rekao...a ja da se uozbiljim?????? Lupaš kontru konstantno na apsolutno sve što napišem. Zar nismo ovdije da podijelimo iskustva i komentare?????? Mislim srećo da nisi shvatila-shvatio bit svega ovoga. Toliki žalci...poput osice, pokušaj razmisliti o drugom nicku...sve to može biti pogubno za tvoj posao, eto hvala nebesima konačno si pronašla-pronašao nešto što ti se isplati i nije ništ koristi a ono...vidi mene zločeste sad!!! Ajde, ajde, ne smiješ sve uzimati tako zdravo za gotovo...enormno velike količine stresa nipošto nisu dobre za posao!!!!!! Sada, baš kad ti se isplati i krenulo te. Pozdravček od mene i oladi se malo, sve što napišem ne odnosi se uvijek i isključivo na tebe...nije mi jasno zašto se uvijek i uglavnom TI nađeš prozvana na neki način??? Kao što rekoh malo prije - enormno velike količine stresa nipošto nisu dobre za posao...sad, kada te krenulo. Samo tako nastavi i bez uzrujavanja, pa kamo bi stigli kada bi svi i o svemu imali identična mišljenja????
C LAY is offline  
Old 07.02.2009., 02:42   #443
Federico Mahora parfemi

Razmislite, nemojte da bacate pare na te parfeme, oni jesu kvalitetni, ali bocica od 30ml kosta 12,5 evra za te pare mozete da kupite original od 30ml.
-mimma is offline  
Old 07.02.2009., 02:43   #444
Testeri originala vam kostaju 30 evra 100ml, sto se daleko vise isplati.
-mimma is offline  
Old 07.02.2009., 12:45   #445
Quote:
-mimma kaže: Pogledaj post
Testeri originala vam kostaju 30 evra 100ml, sto se daleko vise isplati.
da, ali ne znaš ni koja je razlika.. originali su "eau de toilette", a FM stavlja koncentraciju koja odgovara klasi "eau de parfum". tako da ne možeš trpati u isti koš
lkomarci is offline  
Old 07.02.2009., 12:46   #446
to ti je prosječno 10% više koncentrata parfema
lkomarci is offline  
Old 09.02.2009., 15:11   #447
hm...mozda ne bi trebalo toliko naglašavati te postotke esencija koliko to obično fm promotori čine..mene osobno, a vjerujem i najveći postotak ostalih, baš boli briga koliko nečega ima u nečemu..smatram da je potencijalnim kupcima jedino bitno dal parfem miriši jednako kao i onaj u dućanu i da taj miris ne nestane u roku 15 sekundi..To što recimo fm parfem ima veći postotak esencije od "origigi" parfema mozda osigurava neka druga svojsrtva parfemu, ali ne osigurava ono najbitnije-istovjetnost originalu..
scheje is offline  
Old 10.02.2009., 08:40   #448
Quote:
scheje kaže: Pogledaj post
hm...mozda ne bi trebalo toliko naglašavati te postotke esencija koliko to obično fm promotori čine..mene osobno, a vjerujem i najveći postotak ostalih, baš boli briga koliko nečega ima u nečemu..smatram da je potencijalnim kupcima jedino bitno dal parfem miriši jednako kao i onaj u dućanu i da taj miris ne nestane u roku 15 sekundi..To što recimo fm parfem ima veći postotak esencije od "origigi" parfema mozda osigurava neka druga svojsrtva parfemu, ali ne osigurava ono najbitnije-istovjetnost originalu..
Ja nikada...ali baš nikada ne spominjem kupcima koliki je postotak esencije u parfemu...jer se slažem da to ljude najmanje zanima kad kupuju parfem. Ja im jednostavno ponudim testere i ako su zadovoljni s proizvodom, super a ako ne...pa nitko nikoga ni na što ne tjera.... Stoga..mislim da tu nebi trebalo biti problema. A na moje zadovoljstvo....do sada se nitko nije žalio
Galadrijel is offline  
Old 11.02.2009., 11:05   #449
e bas me zanima..koliko vi forumasi koji ste u fm-u mjesecno ostvarujete bodova i pasivne zarade?ako nije tajna
scheje is offline  
Old 11.02.2009., 14:32   #450
Quote:
scheje kaže: Pogledaj post
e bas me zanima..koliko vi forumasi koji ste u fm-u mjesecno ostvarujete bodova i pasivne zarade?ako nije tajna
A zašto te to zanima? Jel i ti radiš za FM ili bi se možda uključio-la? Moja preporuka...ako se time ne baviš....probaj...pa ćeš vidjeti
Galadrijel is offline  
Old 11.02.2009., 16:11   #451
bavim se, bavim..onako...rekreativno..pa me zanima kako stoje kolegice/kolege
scheje is offline  
Old 26.02.2009., 13:44   #452
Da li je netko probao Boss Women?! Nekako me strah uzeti jer je već i sami original dosta jak, a pošto su FM nešta intenzivniji, ne bih se htjela ugušiti sa dotičnim... Pošto nema mog omiljenog Elle, neka mi netko preporuči nešta šta je već probao.. Ne mislim na distributere, njima se ziher sve već pomiješalo u nozdrvama, heheehh
-meryelen- is offline  
Old 01.03.2009., 22:27   #453
usporedila sam te testere fm s originalima koje sam imala kod kuće, nekih desetak... ne da sam se razočarala, nego nisu ni slični originalima, baš sam si htjela izabrati jedan ali nakon ovog....
__________________
Legally Blonde
lois_lane is offline  
Old 04.03.2009., 09:11   #454
Quote:
lois_lane kaže: Pogledaj post
usporedila sam te testere fm s originalima koje sam imala kod kuće, nekih desetak... ne da sam se razočarala, nego nisu ni slični originalima, baš sam si htjela izabrati jedan ali nakon ovog....
Ja moram priznati da si ti jedina osoba za koju sam čula da joj parfemi nisu dobri....
Ja sam isto testirala testere sa svojim parfemima a imala sam ih jako puno (govorim o originalima) i svi su mi bili savršeno isti....to je i prevagnulo da se počnem baviti ovim poslom jer parfeme volim ali ih sad dobijem za puno, puno manje novca... .
No kako nismo svi isti, cijenim tuđe mišljenje...tebi se ne sviđaju ok
Galadrijel is offline  
Old 09.03.2009., 13:43   #455
razmišljam kupiti neki parfemčić od FM ali malo sam morm priznat bojažljiva...ima li koga da me razuvjeri
DobriDuhCasper is offline  
Old 09.03.2009., 14:16   #456
Thread zakljucan zbog opetovanog reklamiranja
patientia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.