Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2013., 19:58   #61
Napredno znanje iz informatike? ma daj, ako znaš upaliti komp i otvorit word, već si hakerica. Još kad znaš isprintati to što si napisala, huh, nema bistrije glavice od tebe. Ozbiljno Meni kao mlađoj osobi na sudu bude smiješno kad se druge žene ne znaju služiti mailom ili nemaju pojma o nekim osnovnim stvarima tipa ctrl+alt+delete i slično. Ono za što ti treba znanje iz informatike jest da znaš pisati u wordu, sejvati stvar i isprintati, that's it.
Flash041 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 21:52   #62
Pozdrav
prjavila sam se na natječaj za administrativnog službenika zanima me dali kopije dokumenata trebaju biti ovjerene
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 19:00   #63
Zna li netko sto se tocno trazi na intervju za suskog referenta u sudskom registru? Nije naveden nijedan pravni izvor za ucenje,samo pise da ce biti odrzan intervju i na temelju njega ce se kreirati rang-lista?
eve007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 08:14   #64
Quote:
eve007 kaže: Pogledaj post
Zna li netko sto se tocno trazi na intervju za suskog referenta u sudskom registru? Nije naveden nijedan pravni izvor za ucenje,samo pise da ce biti odrzan intervju i na temelju njega ce se kreirati rang-lista?
i mene to zanima
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 00:31   #65
Ima tu neki ZK referent? Kakve su plaće i atmosfera na poslu?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 17:27   #66
ejlaaa treba mi netko tko je bio na testiranju za zemljišno knjižnog referenta, dakle sljedeci tjedan imam testiranje...ali konretno me zanima kako izgledai ispit i kakva su pitanja. hvalaaaaaaaaaa od <3
mihaeltomashev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:45   #67
Ri? Jesi dobio poziv?

Ja čitam zakone. Nadam se zaokruživanju. Veća nepoznanica mi je usmeni razgovor...?
Lijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:01   #68
Quote:
Lijaa kaže: Pogledaj post
Ri? Jesi dobio poziv?

Ja čitam zakone. Nadam se zaokruživanju. Veća nepoznanica mi je usmeni razgovor...?
eii da da u Ri, ali nisam jos nista počeo danas cu baciti pogled...za razgovr se ne brini ako prođeš pismeni na razgovoru imas samo pitanja tipa da kazes nesto o sebi i svom radnom iskustvu nis specijalno....mene najvise brine zakon o vlasnistu ne da je dosadan negooo uzas...i ima ga previse
mihaeltomashev is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 11:57   #69
Pozz. imam jedno pitanje, pošto se mijenjao Zakon o sudksim pristojbama, te ga sad donosimo mi administrativni referenti, a o prigovoru-žalbi odlučuju suci, mene zanima tko potpisuje pravomoćnost i ovršnost na to rješenje. Jesmo li mi ovlašteni izdavati pravomoćnost i ovršnost, tj. potpisivati ga.
Nikolina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 13:29   #70
Županijski i Upravni sud...ima li ovdje sudskih zapisničara?

Da li se netko javio na natječaje?
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 10:42   #71
Kako izgleda pismeni ispit za zapošljavanje na sudu, posao vozač-dostavljač?

Molim vas za malo informacija o tome kako izgleda pismeni ispit za zapošljavanje na sudu, zanimanje vozač-dostavljač.
Koliko duboko moram proučiti sudski pravilnik i eventualno ako netko može preporučiti na što se usmjeriti.
CroPutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 22:57   #72
jel se ko prijavljiva za stručno osposobljavanje na opcinskom sudu u splitu?
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:09   #73
Smile

Pozdrav ljudi :-) u utorak, točnije 19.08 imam testiranje za prekršajni sud administrativni referent - zapisnicar za strucno osposobljavanje. Pa ako je netko imao i zna nešto o tome da napiše? Hvala

Zadnje uređivanje ivisaaa007 : 13.08.2014. at 17:45.
ivisaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:26   #74
Ima kod od vas piercing na nosu???
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 13:46   #75
pozdrav! vidim da ovdje ima dosta zapisničara..zanima me, da li ima netko sa SSS (stručno osposobljavanje), točnije radno mjesto sudski zapisničar/administrativni referent?
kao osoba bez iskustva i na stručnom osposobljavanju, da li možeš nešto i naučiti, raditi kao stalni zaposlenici ''prave poslove''..ili se svodi samo na iskorištavanje ( kuhanje kava itd.) ?

hvalaaaa
iv44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 13:11   #76
Da li se mogu poslati papire za posao sudskog zapisničara za koji se traži srednja stručna sprema, a imam višu stručnu spremu? Ima li netko iskustva, da li će moje papire odbaciti?
titanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 22:42   #77
Quote:
titanya kaže: Pogledaj post
Da li se mogu poslati papire za posao sudskog zapisničara za koji se traži srednja stručna sprema, a imam višu stručnu spremu? Ima li netko iskustva, da li će moje papire odbaciti?
To ovisi ponajviše od hzz-u.
Mislim da su rekli da ako imaš višu na srednju spremu ne možeš.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 17:40   #78
Ima tko kakva novija iskustva vezano na posao sudskog zapisničara i samo testiranje?
titanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 18:53   #79
Radim par mjeseci na sudu kao zapisničar, i zanimljiv je posao, ima dosta stranaka,
nikako ne može bit dosadno.
Plaća cca. 3800 kn, nije nešto ali eto, bitno da se radi
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 12:13   #80
Jel netko radio na općinskom građanskom sudu kao zapisničar? Radi se o stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog iskustva.
geografkinjazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.