Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 13:09   #21
Ja se čudim Rebecci Jones, pa što je ovo? Jel zaboravila kako je izgledala originalna Catalina Tu mi izgleda ko za ulogu crvene kraljice iz Alise u zemlji čudesa
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 13:16   #22

To sam baš ja htijela skomentirati. Jones mi pari ko da treba glumiti parodiju na Mariju Rubio. K-A-T-A-S-T-R-O-F-A.
Zanima me kako će funkcionirati Levy i Garcia.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 13:48   #23
Meni stvarno, ali stvarno nije jasno kako oni misle da netko u 2010. može pušiti foru o babi s povezom na oku.

"Cuna de lobos" snimljena je 1986./87. pa ne čudi njezina popularnost, s razlogom je u svoje vrijeme bila hit. Al' danas, nakon toliko prožvakanih telenovela, oni misle uvaliti ovakvo nešto. Bože pomozi.

No projekt će biti ziher gledan. Možda ne neki veliki hit, ali će biti gledan zbog Levya i Danne. Da nije njih dvoje uspio uvući u ovo, Mejia bi se slobodno mogao pozdravit.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:09   #24
Znači serija se ipak snima?Čuo sam da je serija bila otkazana pa mi sad nije jasno . Onda se neće snimati telenovela el triunfo del amor ili je to odgođeno?

Dana je lijepa,ali mi ne paše uz levya a i ne sviđa mi se njena gluma


@matt: ako je mrtva baba na tavanu dobro prošla kako ne bi i baba s povezom na oku
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:10   #25







http://www.youtube.com/watch?v=s8Nt8Ay5s80


I sad bi ona kao trebala kao strašiti ljude... Ja kad je vidim dobijem napadaj smijeha. Muko moja.

Zadnje uređivanje PollyS : 05.07.2010. at 14:18.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 15:29   #26
Mislim da je sasvim nepotrebno raditi nove verzije nekih telenovela, koje su bile uspješne u određenoj dekadi 20. stoljeća. Naravno, ima iznimaka, kao npr. Sortilegio, koja se mogla modernizirati, ali neke telenovele kao CDL nose na neki način duh svoga vremena i vjerujem kako je s razlogom priča doživjela ekranizaciju baš 1986. a ne prije, niti kasnije.
Osim toga, ako usporedimo original i novu verziju, nemreš a da ne vidiš ogromnu razliku, prije svega u glumcima. Pola Rebecce Jones zauzimaju njene sise, Levy mi nikako nije za takvu ulogu, kao ni Amaya, Dana i Domi mogu nekako proći. Ali tako je to kad biraš glumce samo da bi dobio gledanost

Ja bih za Catalinu uzeo Iselu Vegu, ne ovako, u tamno i možda čak bez poveza



Zatim njih dvoje, ovakav look kakav imaju



I njih dvoje, također ovako malo darkerski

ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:31   #27
i sta je bilo s ovim projektom??
MateSt123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:39   #28
Pretpostavljam otkazan.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:49   #29
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam otkazan.
Ah, baš mi je žao.
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:57   #30
Nisu otkazali, samo su ga odgodili za 2011.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 20:33   #31
Meni su William i Danna bas lijep par
Salvador Mejia
Ne svida mi se bas R.Amaya on mi je bezveze
__________________
Dosta mi je votke,tekile i ostalih opijata moja jetra to ne moze podnijeti :D
marija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 19:06   #32
Ma ja mislim da je najbolje odustati od toga, pogotovo ako nitko drugi osim Mejie za to nije interesiran. Ako zbog ničeg drugog, iz poštovanja prema gđi. Rubio.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:52   #33
Palabra de Mujer je po onom što sam gledao na Youtube, solidna telenovela, a Edith Gonzales je super. Šteta što to nije išlo umjesto Mar de amor. Tako bi imali dvije telenovele s Edith. Za Juro que te amo imam osjećaj da će doći na naše ekrane, osim ako ne naprave stvarno pauzu od Televise. Ostale su stare, pa su tako šanse ravno nuli. Ne znam, možda Los Exitosos Perez?
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:59   #34
obožavam Televisiu sviđaju mi se njihove sapunice ne baš svaka al većina da dobri su
__________________
Chivis always in my heart :)
tanja777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 17:35   #35
ja ne bih rekao da su broj 1 u svome žanru...

istina, najviše tih serija sam pogledao telvisinih, ali od njih 100 i nešto koliko sam pogledao ja ih mogu 5 nabrojati baš baš da vrijede...

a brazilskih sam gledao jako malo i skoro mi je svaka vrijedila
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 14:00   #36


Pala je i konačna odluka. Nakon snimljenog pilota, odlučeno je da se serija "Por derecho de sangre" neće snimati.




Quote:
Suspende Mejía transmisión de remake "Cuna de lobos". Con Shanik Berman

El productor Salvador Mejía, detalló que hacer la nueva versión, que llevaría el nombre de "Por derecho de sangre", les da temor, debido al gran éxito que tuvo la telenovela en su tiempo, y la cual hasta el día de hoy es recordada.

El refrito de la famosa telenovela "Cuna de Lobos" se suspende, debido a que no está a la altura del original, informó el productor Salvador Mejía.

Detalló que hacer la nueva versión, que llevaría el nombre de "Por derecho de sangre", les da temor, debido al gran éxito que tuvo la telenovela en su tiempo, y la cual hasta el día de hoy es recordada, se dio a conocer en el programa de Shanik en Fórmula.

"Le traemos mucho miedo, todavía lo estamos pensando", enfatizó el productor.

Esto luego de que hace unos días, la actriz Rebeca Jones confirmará la transmisión del proyecto, en el que ella personificaría el personaje de Catalina Creel.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 14:06   #37
Odlično.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 14:43   #38
I meni je drago. Izmasakrirao bi sigurno i to, kao i sve ostalo čega se dohvatio. Ludak.
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 15:30   #39
Ovo je Mejiji valjda jedna od pametnijih odluka u zadnje vrijeme.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 15:41   #40
Slažem se @willy, @estrella , sad će Will bit slobodan za sljedeće projekte
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.