Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 11:37   #5741
Znači ako si u partyu sa nekim i on dobije S na tom champ i ti dobiješ chest, tebi se ne računa za njegov champ, nego za tvoj champ na kojem si ti igrao?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 20:35   #5742
https://twitter.com/cnbesc/status/827550188344659968

nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 21:21   #5743
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Znači ako si u partyu sa nekim i on dobije S na tom champ i ti dobiješ chest, tebi se ne računa za njegov champ, nego za tvoj champ na kojem si ti igrao?
Tako je
Titburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:33   #5744
Meni je taj lol dopizdio vise svaka cast ko ga jos igra ,pogotovo kad dignes neku "normalniju" diviziju i vidis da bronze=diamond

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:40   #5745
a nije bas tak, sad sam d3 i igrao sam protiv master/challengera isto i odmah je drugacija igra i moras se koncentrirati stvarno na game ili gubis. jedino sta me muci je sta su svi meta sheeps i ako ne banas nekog op champ, mora se to pickat svaki game i onda najebes.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:19   #5746
Quote:
User1337 kaže: Pogledaj post
Meni je taj lol dopizdio vise svaka cast ko ga jos igra ,pogotovo kad dignes neku "normalniju" diviziju i vidis da bronze=diamond

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
ma lol je super dobije 1 euro za svaki gejm na live strimu kad me pozovu a odprilike ima 5-6 partija ako neračunam one po noći i za svaki level championa 3 eura pa nikad prije nije bilo tako super zarađivati jedino trebaš doći na gejm kad se prijaviš al zato se prijaviš na one koji ti odgovaraju gotovo za vikend znam zaraditi i 10eura ako neračunam levele lol je ZAKON !!!!!
Luka888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:45   #5747
koja je najbolja stranica za kupovat account? (osim ebay-a)
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:08   #5748
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
koja je najbolja stranica za kupovat account? (osim ebay-a)
Imam ti ja accove 30 lvl ... nisu igrani zadnju sezonu. Ako zelis mozemo se dogovorit.. uglavnom oko 30-40 championa accovi

Poslano sa mog Galaxy J3
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 10:16   #5749
Quote:
kos24 kaže: Pogledaj post
Imam ti ja accove 30 lvl ... nisu igrani zadnju sezonu. Ako zelis mozemo se dogovorit.. uglavnom oko 30-40 championa accovi

Poslano sa mog Galaxy J3
na ebayu sam vdio acc-e s 50k ip za 20dollara, šta je ok cijena.
zato pitam još za neke stranice.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:49   #5750
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
na ebayu sam vdio acc-e s 50k ip za 20dollara, šta je ok cijena.
zato pitam još za neke stranice.
Ako hoces dobis acc za 80 kn od mene.

Poslano sa mog Galaxy J3
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:46   #5751
kos24, nastavite to preko pm-a.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:06   #5752
za accounte najbolje ti je da kupis prek PlayerAuctions stranice. tam sam ja svojih par rijesio i nikad problema... cak par kupio jeftino i preprodao. :P


... on topic.. vratio se nakon duuuugo vremena... i ova ADC meta je najgora ikada... a ja bi napokon ADC mainao -.-
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 08:59   #5753
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
za accounte najbolje ti je da kupis prek PlayerAuctions stranice. tam sam ja svojih par rijesio i nikad problema... cak par kupio jeftino i preprodao. :P


... on topic.. vratio se nakon duuuugo vremena... i ova ADC meta je najgora ikada... a ja bi napokon ADC mainao -.-
Pa možeš, uzmi varusa, mf ili jhina.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:25   #5754
MF ult u teamfightu, klikni R u smjeru nekoga i unistis ga sa 3k dmg.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:12   #5755
ima jos tu koga da je diamond++ ?
trebam savjet jer ne znam vise koji kurac da napravim... bio sam d2 70 lp, sad sam d4 3 lp. Islo mi je sve super do d2, 60% win rate i sad gubim svaki game, bilo sta da napravim u gameu nema veze, doslovno je svaki game gotov do 10 min. imao sam i stanke po tjedan dana, vratim se i samo izgubim svaki game opet, mozda dobim 1 i onda opet izgubim 5. ne kuzim koji kurac.

https://eune.op.gg/summoner/userName=tough+noogies
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:33   #5756
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
ima jos tu koga da je diamond++ ?
trebam savjet jer ne znam vise koji kurac da napravim... bio sam d2 70 lp, sad sam d4 3 lp. Islo mi je sve super do d2, 60% win rate i sad gubim svaki game, bilo sta da napravim u gameu nema veze, doslovno je svaki game gotov do 10 min. imao sam i stanke po tjedan dana, vratim se i samo izgubim svaki game opet, mozda dobim 1 i onda opet izgubim 5. ne kuzim koji kurac.

https://eune.op.gg/summoner/userName=tough+noogies
Evo jedan savjed od iskusnog igraca... pauziraj 2 dana ionda kad upalis prvi put nakon dva dana odigraj tutorial i nakon toga 5 gameoca protiv hard botova da malo razvijes skillove i onda samo rokaj po rankedu i ulazak u challenger je zagarantiran

Poslano sa mog Galaxy J3
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:40   #5757
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
ima jos tu koga da je diamond++ ?
trebam savjet jer ne znam vise koji kurac da napravim... bio sam d2 70 lp, sad sam d4 3 lp. Islo mi je sve super do d2, 60% win rate i sad gubim svaki game, bilo sta da napravim u gameu nema veze, doslovno je svaki game gotov do 10 min. imao sam i stanke po tjedan dana, vratim se i samo izgubim svaki game opet, mozda dobim 1 i onda opet izgubim 5. ne kuzim koji kurac.

https://eune.op.gg/summoner/userName=tough+noogies

Što se više penješ to lošije prolazi lijeno igranje Sorake. Više nije dovoljno samo wardat, stajat iza i healat. Koliko vidim iz redoslijeda kojim apgrejdaš skilove, na lejnu ne igraš dovoljno agresivno. Probaj dignut Q u početku dok mu je demidž relevantan, spamaj ga, auto attackaj, ne daj neprijateljskom ADC-u besplatne creep killove.

Q, E, Q, W, Q, R, Q, W, Q, W...


Health regen runa mi nemaju previše smisla zato što je regen koji dobivaš itemima i pogođenim Q više nego dovoljan. Svaki skill ti skalira sa AP - što više AP to veći damage radiš i jače healove imaš - prema tome mi scaling AP djeluju kao puno bolji izbor. Iz istog razloga bih u masterijima uzeo sorcery i natural talent.


Athene's Unholy Grail - bolesno dobar item - kao da su ga dizajnirali baš za Soraku. 20% CDR, 30 MR, 40 AP, regen + passive. Spamanjem Q na neprijateljskog ADC-a puniš stackove kojima kasnije dodatno healaš svojega.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:10   #5758
hahah. bas sam si neki dan to mislio, da sam se previse ulijenio sa sorakom.
hvala na savjetu, probat cu malo eskerimentirat sa novim runama, ali ionako imam ap/lvl osim sealsa, i probat malo agresivnije jer sam fakat izgubio motivaciju nakon ovo losing streaka.
buildao sam i ja prije athenes, dobar item da, ali kad su ovi glupi redemption/locket toliko op da ih moras buildati jer ce ih enemy support isto sigurno imati.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:01   #5759




zadnja tri dana 90% defeat.



zelim spalit igru i komp i sebe.

plus, blind je kaos otkad je eve reworkana xD horor.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:58   #5760
Pozz

Nedavno poceo igrati LoL,dogurao do 12 lvl, ali i dalje mi puno toga nije jasno...pa ako ima neka ekipa koja bi me uzela pa da igramo skupa,a usput da mi objasni neke stvari...

hvala!
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.