Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2004., 16:19   #1
Novogodišnji outfit

Dakle, jeste li već našle/kupile/iskombinirale šta ćete nosit za doček Nove godine?
Naravno, važnije je s kim si i di si, ali ipak... 90% nas "svrbi" novčanik kad se spomene doček Nove i kad ugledamo u izlogu savršenu haljinu ili nešto drugo...
Ajde podijelite svoje muke sa mnom..ja još ne znan ni di ću ići, a ovisno o tome ni šta ću obuć!!
ziky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 16:24   #2
same problem here, ali definitivno znam da ce to biti nekakva udobna elegancija, prerasla sam previsoke pete i prekratke duboko dekolteirane majice i sl.
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 16:29   #3
ja imam problem s oblekom za Novu. negdje duboko u mozgu su mi još kao djevojčici usađene one slike cajki i socijalističkih hotelskih proslava Novih godina sa debelim tetama s izgorenim minivalom, plavim sjenilom na očima i bundama iz Trsta. kao i slika njihovih adekvatnih pratnji-trbušastih muškaraca masne brade s čašicom rakije u ruci uz obvezatnu pratnju Saše Zalepugina i sličnih sa državne televizije
naprosto imam strašnu averziju prema organiziranom slavljenju Nove Godine , posebno ako je to u zatvorenom prostoru. sve smrdi na trajnu, boje za kosu, lak, šljokice i alkoholne zadahe. meni je to-bljak mislim, kupovanje toalete i salonki za Novu ne mora nužno biti loše, ali meni odmah evocira te tužne i čemerne uspomene

ja neću kupovati ništa. mislim da ću biti u nekakvom casinu za Novu i to mi je onako, đast fajn. s obzirom da ću biti turist, biti ću i turistički odjevena. ne sumnjam da će mi biti udobno
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 16:35   #4
pidžamu
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 20:16   #5
Ne pada mi napamet dati ni kunu za "novogodišnju garderobu".
31.12 oko 20 ili 21 cu saznati kud idem (ak je bilo zadnje dvije godine) i idem u trapericama i majci.

Gade mi se sve one šljokaste stvari za "ludi i nezaboravni novogodišnji provod"...
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 20:35   #6
Dolazim u HR i gdje god da se zateknem na Silvestrovo, znam da cu se odlicno provesti i da ce biti fantasticno, ako zbog niceg drugog onda zbog mojih predragih rodjaka koje nisam vidjela tako dugo. Ne znam kakve planove imaju, ali budemo se vec dogovorili.

U igri su jednu crna haljinica/ crne cizme (dosadni kombo) ili lila svileni top i crni vuneni, uz tijelo krojeni, sako koji mogu kombinirati sa hlacama ili suknjom.
Iako moram priznati, najradije bih isla nekuda gdje mogu obuci traperice, a detalji su ionako ono sto cini dojam (potpetice, nausnice, bros, sal, sminka, parfem, osmijeh...).
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 20:43   #7
Majicu na šljokice (crnu, bez rukava), crnu ružu oko vrata, hlače imitacija leoparda i Manolice sa 15 cm petom

A na glavu - šljokičasto roza labudovo perje.

Nema da omane styling.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 00:02   #8
ovisno.ako sam doma onda nista specijalno.ako imamo drustvo a doma onda nesto ljepo ali ne prezbigecano za po kuci a ako slucajno idemo nekam(sto sumnjam)onda crni korzet od cipke i perlica ako ga nadem,crne hlace,crno bjele stikle i bjelu bundicu sa puno srebrnog i dijamantnog nakita.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 05:58   #9
Ne znam jos....valjda neku bijelu haljinu i japanke (isto bijele).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 11:01   #10
traperice i top...hocu se zabavljat,plesati,skakati a to sigurno ne bi mogla u nekom sikimiki stilu

inace,glupo mi je za docek Nove oblaciti se kao za dodjelu Oskara
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 11:22   #11
Quote:
vrabac kaže:
pidžamu
i ja planiram obući svoju svilenu muški krojenu
piđamu , jer planiram odskijati 01.01.2005.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 00:22   #12
Quote:
Crow Jane kaže:
Majicu na šljokice (crnu, bez rukava), crnu ružu oko vrata, hlače imitacija leoparda i Manolice sa 15 cm petom

A na glavu - šljokičasto roza labudovo perje.

Nema da omane styling.

MissT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 00:26   #13
skijasko odijelo
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 00:27   #14
Quote:
aktovka kaže:
Ne pada mi napamet dati ni kunu za "novogodišnju garderobu".
31.12 oko 20 ili 21 cu saznati kud idem (ak je bilo zadnje dvije godine) i idem u trapericama i majci.

Gade mi se sve one šljokaste stvari za "ludi i nezaboravni novogodišnji provod"...

Podržavam u potpunosti
Da ne govorim o tome da se redovito kući vraćam s takvih dočeka sa barem dvije različite mrlje na sebi, izgažena, doslovce gadna i prljava sama sebi ...ne mogu dočekati da se istuširam
A i inače u svakodnevnom životu preferiram udobnost i komoditet u odnosu na tip - top sređenost
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 19:59   #15
Za sad mislim da ce to biti: traperice, crnu otvorenu majicu na dduge rukava sa veeeelikim dekolteom, crne spicoke i pojas koji je u biti sastavljen od 4 pojasa koji se drze skupai formiraju jednu cijelinu jer se omotavaju okolo 3 puta i nravno crnu koznu jaknu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 20:28   #16
Ubola sam si danas na sample sale bijelu haljinu od pamuka...krasnu, by Sara Berman.
Bez rukava, s dekolteom ispred i iza, do koljena, strukirana i onda dolje ide onak na siroko...kao prom haljina...tako kroj, al poste je pamuk, lezerna je. Perfektno i za day i za night. A posto ce docek bit na plazi, ko bogom dana. Uz to cu stavit ili bijele japanke ili wooden wedges da mi daju ipak malo elegancije.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 23:06   #17
Quote:
Alyssa kaže:
Za sad mislim da ce to biti: traperice, crnu otvorenu majicu na dduge rukava sa veeeelikim dekolteom, crne spicoke i pojas koji je u biti sastavljen od 4 pojasa koji se drze skupai formiraju jednu cijelinu jer se omotavaju okolo 3 puta i nravno crnu koznu jaknu
joooj ovo zvuci savrseno
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 19:12   #18
Quote:
croft kaže:
joooj ovo zvuci savrseno
Hvala
Jucer sam to sve obukla za van samo na dolcevitu tanku i rekli su mi da je
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 19:38   #19
Quote:
Kiki kaže:
Ubola sam si danas na sample sale bijelu haljinu od pamuka...krasnu, by Sara Berman.
Bez rukava, s dekolteom ispred i iza, do koljena, strukirana i onda dolje ide onak na siroko...kao prom haljina...tako kroj, al poste je pamuk, lezerna je. Perfektno i za day i za night. A posto ce docek bit na plazi, ko bogom dana. Uz to cu stavit ili bijele japanke ili wooden wedges da mi daju ipak malo elegancije.
meni ovo zvuči diiiiiiiiiivno samo ne mogu nikako spojiti ugođaj Novogodišnje noći s ljetom jer nisam navikla, ali ovo što ćeš obući zvuči super
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2004., 20:02   #20
Svaki put kad vidim naziv ovog topica padne mi na pamet isti odgovor : krpu.

I sad si sve nesto mislim kako uopce ne bi bilo lose skrojit haljinu od masnih kuhinjskih krpa pogotovo zato sto opet idem na neko fancy mjestasce. Prosle godine sam od silnih sljokica izgledala kao bozicna jelka, ove godine bih mogla kao Pepeljuga u kucnom izdanju...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.