Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2011., 20:50   #41
Quote:
Schwule Mädchen kaže: Pogledaj post
Ako pogledam sad da ima oko 20 milijuna aktivni igrača (a možda i više) a ni jedna kompanija ih nije "gurala" sve do sad, onda bi trebo postat još veći esport. Također nvidia je uključena u ovaj turnir koji će se održat na Gamescom-u. E sad ne ne znač nista turnir od 1000000 + 600 000 za ostala mjesta, tu se varaš,znači i to dobro znači.

Kako ne znači? Nebi ulagali toliki novac da ne znaju brojke u pozadini i što se može ostvarit

Prerano je još uspoređivat SC2 i Dota scenu. Vidit ćemo što će biti u budućnosti. Ne znam koliko pratis dota scenu al i tamo imas puno turnira koje donose timova zaradu i inhouse liga koje donose pojedincima zaradu.
Od tih 20 mil većina su kinezi koji nisu nikakvo tržište za zapadnjake tako da možeš zaboraviti večinu sponzora.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 22:02   #42
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Od tih 20 mil većina su kinezi koji nisu nikakvo tržište za zapadnjake tako da možeš zaboraviti večinu sponzora.
Pola su kinezi prema statistici. U kojem smislu kinezi nisu tržište za zapadnjake?
__________________
Blahh
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 12:20   #43
Quote:
Schwule Mädchen kaže: Pogledaj post
Pola su kinezi prema statistici. U kojem smislu kinezi nisu tržište za zapadnjake?
Pod jedan tamo se sve piratizira, čak i WoW i Sc2 imaju piratske servere.

A razni zapadni produkti su pod kontrolom države i tržište nije 100% slobodno kao zapadna.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 13:59   #44
nisam ni znao da sc2 ima piratske servere znam po zadnjem da se moglo igrati krekano kampanja da ne moras biti online i da ne moras imati acc ,ali za ovo cujem prvi puta ,za wow znam odavno : Kava:
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 15:27   #45
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
nisam ni znao da sc2 ima piratske servere znam po zadnjem da se moglo igrati krekano kampanja da ne moras biti online i da ne moras imati acc ,ali za ovo cujem prvi puta ,za wow znam odavno : Kava:
Pa to pričam cijelo vrijeme. Kinezi su napravili crack za LAN za sc2. Što znači da mogu preko Hamachi/Garena tip programa imati svoj ladder i sve. I to bez plaćanja centa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister

Zadnje uređivanje Archangel : 09.08.2011. at 15:37.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:11   #46
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pod jedan tamo se sve piratizira, čak i WoW i Sc2 imaju piratske servere.

A razni zapadni produkti su pod kontrolom države i tržište nije 100% slobodno kao zapadna.
Nadam se da ne studiras ekonomiju jer stvarno na tom području si nula. Ne kažem da nema piratstva al reći da Kina nije tržište za zapadnjake je izjava za sramit se. Mogo bi o tome sad pričat stranice al samo cu ti reci da je u svijeti opće poznato da je Kina jedna od najvećih (mislim da je odma iza Amerike) gospodarskih sila na svijetu, a prema tome i tržište je veliko i razvijeno. Nije ti tamo toliko siromaštvo da nitko ne moze kupit orginal igru. Pa neka ih i kupi neki mal postotak ljudi to je i dalje velik izvor novca.

Malo smo odmakli od teme....

Još 6 dana do početka Gamescoma. LGD je out afrancuski tIM Virus upada umjesto njih, jer prvi nisu uspijeli dobit vize. Koliko vidim po izjavama nekih pro igrača iz kine,ekipe iz europe se dobro drže. Vjerujem da neče biti "gapa" između azije i eu.
__________________
Blahh
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:05   #47
Studij ekonomije ništa ne znaci, a ovo niti nema veze s ekonomijom.
Činjenica je da barem sto se tiče industrije software i hardware oni sve kopiraju. Zapadne kompanije nemaju razloga ulagati tamo u dota esport. Druga stvar ako to rade njihove domaće kompanije, ali te opet van Kine nisu poznate niti ljudi direktno od njih ista kupuju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 16:49   #48
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Studij ekonomije ništa ne znaci, a ovo niti nema veze s ekonomijom.
Činjenica je da barem sto se tiče industrije software i hardware oni sve kopiraju. Zapadne kompanije nemaju razloga ulagati tamo u dota esport. Druga stvar ako to rade njihove domaće kompanije, ali te opet van Kine nisu poznate niti ljudi direktno od njih ista kupuju.
Najveći timovi dote dolaze iz kine, najveći turniri kako po popularnosti, kako po nagradama se nalaze u kini, tj općenito u aziji. Glavni sponzori su proizvođači hardwerske opreme (asus, gigabyte, wd...). Isto tako HoN i LoL su ulagali u to trziste, malo su spustili cijene, bila je velika reklamna kampanja...

I nesto sweet za kraj, leaked screenshot dota 2 Grrr, ne znam kako da smanjim rezoluciju slike....
http://i56.tinypic.com/30k3r5g.jpg
http://i.imgur.com/pDSSw.jpg
__________________
Blahh

Zadnje uređivanje Spectre : 14.08.2011. at 17:10.
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.08.2011., 17:14   #49
Izgleda OK, ali ništa više od toga. Jedva čekam GamesCom da puste malo gameplaya...
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 12:44   #50
meni interfejs full ruzno izgleda, nadam se da je to samo beta verzija.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:35   #51
http://www.youtube.com/user/dota2

Evo i filmica
Dosmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 09:23   #52
Još malo više od 1 dan do Gamescona i Dota2 turnira (ako počinje odmah na prvi dan).
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 14:56   #53
Sutra u 10 gamescome otvara vrata. Danas će biti valjda objavljen raspored kad se igra dota itd...

http://www.playdota.com/forums/51277...ead-lol-forum/ Zanimljiva tema
__________________
Blahh
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:22   #54
Odlično izgleda jedva čekam , btw na kojoj stranici mogu gledati mečeve live
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:31   #55
Quote:
TwoFace kaže: Pogledaj post
Odlično izgleda jedva čekam , btw na kojoj stranici mogu gledati mečeve live
http://www.joindota.com/

Tu će sve informacije biti (a i prijenos)
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:34   #56
Zahvaljujem na linku Da li postoji mogučnost da Dota2 bude dostupna na gareni, znam da će steam biti glavna platforma za multiplayer
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:50   #57
Ne vjerujem da su razvili podršku za LAN (niti da planiraju), naravno to je samo moje nagađanje...
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:12   #58
Valve je bar poznat da svaka njihova igra ima LAN(osim portala ja mislim), tako da mislim da ce i dota 2 imat.
Dosmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:35   #59
Čujem da postoji mogučnost da igra postane besplatna.
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:53   #60
Kako to ne bih htio.
Radije platim igru 300-400 kn (naravno ako vrijedi toliko), pa nema toliko idiota u njoj nego sto ce ih biti ako ce biti free.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.