Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 01:16   #41
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
I zašto tu piše da se još bira između Brune Gagliassa i Rafaela Cardosa? Je li Bruno 100% potvrđen kao protagonist?
Nem Buu nem Falso Brilhante: Futuro de Bruno Gagliasso é incerto na Globo

Quote:
Não procedem as informações de que Bruno Gagliasso está confirmado como protagonista masculino no elenco da novela Buu
Koja neodlučnost, nek odluče više. U zadnje vrijeme na Globu nikako da se dogovore oko glumaca i uloga u novelama.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 01:48   #42
Bruno Gagliasso odlazi u "Falso Brilhante", Rafael Cardoso ostaje kao protagonist novele.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 20:32   #43
Guilherme Leicam e Nando Rodrigues serão rivais novamente na novela Buu


Nakon što su u drugoj fazi "Em Família" odigrali rivale, glumci Guilherme Leicam i Nando Rodrigues ponovit će slične uloge i ovdje (uz razliku što ovdje neće biti pokušaja ubojstva, kao što je Laerte to htio učiniti Virgiliju u EF ). Nando Rodrigues igrat će profesora (prvaka) plivanja koji će trenirati jednog od svojih učenika da ga zamijeni na njegovu mjestu, nakon šta se ovaj povuče. Guilherme Leicam će pak biti protivnik tom učeniku, a valjda i automatski lika Nanda Rodriguesa (mada mi to nema previše smisla ).
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 02:01   #44
Débora Falabella igrat će novinarku Lauru.

Débora Falabella será a jornalista Laura na novela Buu

Laura je djevojka lika Sérgija Guizéa, koji igra liječnika te je jedan od negativaca novele. Brine za djeda (Ary Fontoura) te dvoje braće, otkako je njezin otac poginuo u automobilskoj nesreći.


Exclusivo: Rafael Cardoso será Caíque na novela Buu

Rafael Cardoso igrat će Caíqueja, liječnika spiritistu koji odbija "dar" koji mu je dan, tj. odbija prihvatiti da je medij. Zaljubit će se u Lauru.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 19:41   #45
Sad se priča da će Rafael Cardoso u Três Mulheres, a Sérgio Guizé nakon što je bilo sigurno da će glumiti negativca, doći natrag na mjesto protagonista.

Rafael Cardoso é remanejado de Buu para Três Mulheres

Sérgio Guizé é cotado para viver protagonista ao invés de vilão da novela Buu
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:58   #46
Debora Falabella odbila ulogu u seriji. Umjesto nje protagonistica je Nathalia Dill. Rafael Cardoso je rezerviran za novu Braginu telenovelu, tako da je na njegovo protagonističko mjesto došao Sergio Guize. Umjesto Guizea koji je trebao igrati glavnog negativca, istu će ulogu odigrati Rodrigo Lombardi (pomozbog :facepalm na kub.

Quote:
Após uma reviravolta nos bastidores, o elenco de Búu, novela de Daniel Ortiz com supervisão de Silvio de Abreu, está definido. Depois que Bruno Gagliasso fechou com a produção de Falso Brilhante, Debora Falabella pediu para deixar a produção. Para substituí-la, Nathália Dill (foto) foi chamada e caberá a ela a heroína do folhetim.

Sérgio Guizé, que seria o vilão, será agora o mocinho. E Rodrigo Lombardi, que estará em Meu Pedacinho de Chão, próxima novela das seis, fará seu primeiro vilão, no lugar de Guizé.

No elenco também estão confirmados: Christiane Torloni, Edson Celulari, Silvia Pfeifer, Maytê Proença, Elizabeth Savalla, Otávio Augusto, Ary Fontoura, Guilherme Leicam, Kayky Britto, Debora Nascimento, entre outros.

Em tempo: Nathalia era a primeira opção para ser a mocinha de Búu. Mas, para não repetir par romântico de Joia Rara com Gagliasso, a produção teria optado por Debora Falabella.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:40   #47
Au, baš šteta zbog Débore, baš sam želio i nju u seriji. A tko će onda biti druga protagonistica jer pričalo se da će biti dvije.

I pročitao sam da će Cláudia Raia biti negativka umjesto Mônice Iozzi. Sad više ne znam šta da mislim, malo su previše promijenili glumce.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:05   #48
To za Claudiju Raiu je objavljeno samo na Portaltubeu. Tako da u to ne vjerujem dok ne vidim izvor na Kogut.com. Ne znam tko će zamijenit onda Nathaliju u toj drugoj ulozi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 21:59   #49
Baš mi je drago za Nathaliu,puno bolje i glumi i izgleda od Debore.
Debora uopće nema taj materijal za protagonico koliko sam vidio u AB,previše je mlaka. Može da služavka bude.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:42   #50
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago za Nathaliu,puno bolje i glumi i izgleda od Debore.
Debora uopće nema taj materijal za protagonico koliko sam vidio u AB,previše je mlaka. Može da služavka bude.
Nemaš pojma šta pričaš. Kakva služavka? Falabella je izvrsna. Drugi par rukava ako te njen lik u AB živcirao, ali ima ona puno bolje uloge.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:55   #51
Sérgio Guizé.

Rodrigo Lombardi.

Nisam uopšte gledala "AB". Inače, Débora je "rasturala" u "O Clone-u" (Mel).
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:56   #52
@Jay, e ovakav odgovor mu je trebao. Débora je odlična glumica, u Avenidi je rasturala glumački, zna se u kojim scenama pogotovo (), mene je tu skroz kupila glumom. Drugo je šta je ona živcirala nekolicinu svojom sporom osvetom, (osobno mene i nije) i automatski time im nije pasala kao lik. Barem nije bila tipična protagonistica. Stvarno ju imam želju pogledati i drugdje.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 23:43   #53
Iskreno, i meni je Debora Falabella mlaka. Nije mi se dopala ni u remakeu Male gospođice.
Mada, nakon svega, sad je gotovo nemoguće bilo koga drugoga zamisliti u ulozi Nine. S druge strane, treba priznati da je Falabella dosta veliko glumačko ime u Brazilu.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 00:03   #54
@Jay meni se stvarno ne sviđa.. Niti fizički,niti je nešto glumački talentirana. Ne znam,možda je drugdje bolja. Ali sudim po viđenom iz Avenide gdje mi se nije dopala u svakom pogledu. Niti ja vidim taj talent o kojem govoriš niti išta,no valjda je do lika. Iako mi fizički ne odgovara protagonistici,ona je sve samo ne lijepa.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 00:06   #55
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
@Jay meni se stvarno ne sviđa.. Niti fizički,niti je nešto glumački talentirana. Ne znam,možda je drugdje bolja. Ali sudim po viđenom iz Avenide gdje mi se nije dopala u svakom pogledu. Niti ja vidim taj talent o kojem govoriš niti išta,no valjda je do lika. Iako mi fizički ne odgovara protagonistici,ona je sve samo ne lijepa.
Da sad ima neki sex appeal, nema. Al nikako da nije lijepa. Slatkica je. Bar meni. Ko što sam rekao, meni u AB isto nije niš posebno (kao ni čitava ta serija ), samo sam rekao da ima puno bolje uloge od ove. O clone, Duas caras, Escrito nas estrelas npr.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:12   #56
Paolla Oliveira é cotada para voltar à TV às 19h

U čudnom kontekstu mi ovo piše, kao da za Nathaliju nije više sigurno da će biti glavna mocinha, nego Paolla Oliveira, ali valjda će ona biti mocinha numero 2.

Moguće je sudjelovanje Cláudije Raie u noveli kao negativke.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 13:43   #57
Kogut je potvrdila Claudiju Raia.

Joj Paolla.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 15:24   #58
Christiane Torloni voltará às 19h. Papel fugirá 'da escola de peruas'

Prema riječima same Christiane, njena uloga u "Búu" će biti potpuno drugačija od onih u "Indiji" & "FE".

Perua: Mulher que já passou dos 30 anos de idade, mas que não se conforma com sua condição e faz de tudo para parecer mais jovem, muitas vezes chegando a agir como pessoa mais nova.


Débora Nascimento será uma bandida bem vulgar em novela.

Likovi od Débore Nascimento (Tessália @ "Avenida Brasil") & Rodriga Lombardija (Mauro @ "Passione") će biti ljubavnici u noveli.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:52   #59
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Novela “Buu” pode mudar de título

Novela bi mogla promijeniti naziv u "Assombrações".
Exclusivo: Novela Buu vai se chamar “Assombrações”



@Jay, mijenjaj naziv.

"GB" će dakle imati 155 epizoda.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 22:23   #60
Gabriel Godoy será irmão de Kayky Brito e Giovanna Lancellotti em “Assombrações”

Gabriel Godoy, Kayky Brito, Giovanna Lancellotti će glumiti braću i sestre u "Assombrações". U noveli je Gabriel posinak od Elizabeth Savalla.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.