Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 09:54   #81
Pelene za domaće životinje .
A ja mislio da sam vidio sve Odoricove ludosti .

Magarac s pelenom . Najtrenutak cijele novele


Mali Jose Maria ne liči ni na Samperie , ni na Dircea . A kad saznaju tko mu je ćaća .
Odorico dobio novu šansu . Zakačili se Mateo Mendoza i Juvenal Samperio .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:33   #82
Sad znamo i zašto tolika netrpeljivost Odorica prema Alexisu . Nije njegov sin , nego od Demetria Solisa , oca od Tanie .
Ajme .
Ili je stvarno istina ili Odorico već polako ludi pomalo . A kako i ne bi .
A ovaj Jairo Koji je to lik . Ne znam kako je Oodrico tako povodljiv i vjeruje ovome prevarantu sve što ovaj kaže .
Bravo i za Liboria . Konačno i on došao pameti , bar u nečemu . :klap:
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 09:59   #83
Joj , ovaj Liborio .
Nije mu dosta te ženturače . Kao da se namjerno uništava .

Ova dvojica policajaca
Koji su ti nespretnjakovići . Ne znam kako se uopće mogu i baviti tim poslom .

A na Televisi su sad valjda u modi veze između bratića , a koji to uopće nisu .
Slučajnost ili ne , i Nicandro i Lucero imaju istu priču unutar novele .

A još je tjedan dana do kraja i valjda sad slijedi veliki Odoricov pad . Do sada je to samo bila priprema za finalni dio .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:05   #84
Liborio Najednom postao muškarčina . Koje mu savjete daje Bruna .

Odorico valjda u posljednjim danima svojih mutnih poslova . Jedva čekam kad će mu se sve obiti u glavu .
A vjeruje onom Jairu

Santina bolesna . Neće valjda ona prva umrijeti ?
Živo me zanima kako će završiti ovo s grobljem .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:33   #85
Nobel za mir Odoricu
Koje li ideje .

Ajme , ovo sa Luz Marinom .
Koja bezvezna predstava . Kao da je kraj svijeta kad se zaljubiš u bratića i odmah moraš ići u samostan . Dobro da si nije rezala žile od jada .

I tako i službeno doznali da Alexis nije Odoricov . Dobro da nije bilo većeg cirkusa .

Ovo produženje je uništilo totalno novelu . 10 epizoda previše .
Još samo 3 ep. + finale .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 18:50   #86
Tania
Ni kriva ni dužna pokupila metak .
Odorico više ne bira sredstva . Mogao bi i sam posegnuti za mrtvacem ako mu i ovo ne uspije , ali još je jako malo ostalo .
Ne bih se čudio da ga na kraju i linčuju .

A bilo bi poetično kad bi na kraju on bio taj prvi mrtvac koji bi inagurirao groblje . A bio bi i perfektan kraj .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 09:00   #87
RIP Santina Samperio

Evo , Odorico dobio ono što je čekao .Mislio sam da će on biti taj prvi mrtvac i da će onda biti kraj novele nakon što ga pokopaju . Nekako mi je sve vuklo na to kako je odmicala radnja .

Mada je sve on sam za to kriv .
Ovo sa prisluškivanjem crkvene ispovjedaonice
Sad će ga valjda rastrgati kada Dirceo kaže istinu .

I štpo je sad sa Melissom ? Nije valjda i ona mrtva .

Još samo veliki finale u nedjelju . Dosta toga bi mogli strpati unutra i sve to ubrzati sprinterski . A Nicandro i ekipa su stručnjaci za to .
Sjetimo se samo MEPS-a .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 08:21   #88
Jesus Ochoa i Diego de Erice na snimanju zadnje scene novele :

https://www.youtube.com/watch?v=Nibefd2d4GA
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:22   #89
Završila nam novela . Finale je trajalo skoro 2 sata i mogli bi fino 3 epizode iz ovoga napraviti .
Ipak završilo onako kako sam i mislio .

RIP Odorico Cienfuegos
Imao je čast otvoriti i inagurirati svoje groblje .

Jairo završio kako je i trebao . Trebali su ga ostaviti na onom otočju da ga ptice do kraja pojedu .
Sve ostalo happy end i ništa neubičajeno.
Ali , kako je Odorico zaustavljao kola gdje je bila Santina , da ju ne odvedu u drugo selo .
Na kraju ga ipak svi napustili i platio je sve svoje greške i zločine . Poetično i zadovoljavajuće . :klap:
Dobio je dobru dozu od Dulcine i Justine .
Moram priznati dosta dobro finale . Nicandro je ovaj put povezanije sve to napravio .


Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:17   #90
Nisam ništa osobito očekivao od ove novele , ali na kraju sam dobio i dosta dobar proizvod .
Nakon onog proizvoda ( nemam blagu riječ da opišem HEFDM) koju nam je Nicandro servirao zadnji puta , očekivao sam više . I dobili smo .
Odlična novela od početka , ali negdje od sredine se je osjećao pad . To je valjda zbog produživanja . Ovi s Televise nikako da shvate da ako imaš toliko epizoda planirano , onda to i napravi . Za moj ukus 5 ep. previše , a onih 80.ep. koje je bilo planirano bilo bi savršeno .
Scenarij dobar , ali izvedba nekih aktera kriminalna ili onako da napišem , podilazilo se meksičkom selu i njihovim specifičnostima . Ali prolazno . Mogu si zamisliti kako bi to izgledalo da je novelu radio Larrosa , jer je dosta toga izgledalo kao da je on producent .
Lokacije i ambijent fenomenalni .
Režija je dobro odradila svoj posao .
Jesus Ochoa . Stvarno si ne mogu zamisliti tko bi uopće mogao to bolje napraviti od trenutnih Televisinih glumaca koji je u sličnim godinama kao Ochoa . Mogu si samo zamisliti na što bi to izgledalo da je glavnu ulogu glumio Yanez .
Od ostalih najbolji su mi bili : Chantal Andere , Mark Tacher , Diego de Erice i Mariluz Bermudez . :klap:
Mariluz jest potencijal za buduće protagonističke uloge i mislim da je već ovom ulogom pojela Baevu , Velden i Alejandru Garciu . :klap:
Katastrofalni su mi bili : Aleja. Garcia , Zerboni , Aleja. Sandoval , Fastlicht , Romano , a ni Laura Zapata se ne može pohvaliti pristupom .
Ostali OK i u standardu sa ulogama .
Iznenadio me je Luis Gatica pozitivno , a i protagonistički par Tacher - Bermudez .
A već drugu novelu zaredom , nakon SDA , iznenadila me je mlada glumica Dayren Chavez . Ima nešto u toj glumici . Nadam se da će dobiti veću i bolju ulogu , jer ovdje joj je uloga bila previše ograničena .

Ne znam što Nicandru dalje savjetovati , samo da je novela kratka kao ova .
I da se ne druži toliko sa Larrosom .
Dat ću ocjenu više samo zbog Ochoe .


Konačna ocjena : 8 / 10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.