Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 11:38   #61
neće mi startati igru, pokrene se, prođe onaj prozor gdje loada sve i onda dođe do ovoga:

loading dll: CRGameSpy.dll


sta s time, jel treba kakav patch ili nemogu nista napraviti?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:30   #62
Ja odigro igru, i ono stvarno nije loša. Samo što brate igrat cijelo vrijeme po onoj pustari i nije baš povoljno za raspoloženje. A i smiješno je da ispraznim cijeli šaržer u lika a ovom ništa. Treba se znat i koju pušku uzet jer se zna desit da usred nivoa nemaš municije. Recimo AK47 nije najbolja u igri ali municije moš nać na svakom koraku...

Grafika je po meni vrlo,vrlo dobra. Čak i na mojoj radeon 9600.
Zgodan_67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:47   #63
jebo vas vise hardware, svi pricate o tom a nist kako przite...

Oj Seljacino 67, jel mozes reci di si nasao neki dobar sniper, ili ak si dobio G36 pusku, SPAS 12 sacmu...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 17:33   #64
mene muci municija majku joj
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:22   #65
zato sam ti reka da vjezbas metkom u glavu, i to sekundarnim nisanjenjem sa sto vece daljine bar sam se ja tak rijesio vecine
iako jebeni AI gada na pol kilometra i glavu
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:33   #66
G37 ima svaki shupak u military bazi (freedom), samo ih rokni i pokupi im oružje ili možeš kupiti za "sitnih" 72000 RU. Shotgun o kome pričaš je žešće njesra jer pri kraju igre skoro svi imaju exoskeleton.
Najbolje ti je koristiti Vintar BC. Naciljaš u predjelu glave i rafal. Gotovo svi padaju.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:50   #67
ovo sekundarno meni ne ide nema nisana, ciljam sa vrhom na puski, ali nisam primjetio neki uspjeh, ono metak po metak nista, sumnjam da bilo sta pogađam
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:01   #68
Quote:
yahoocom kaže: Pogledaj post
G37 ima svaki shupak u military bazi (freedom), samo ih rokni i pokupi im oružje ili možeš kupiti za "sitnih" 72000 RU. Shotgun o kome pričaš je žešće njesra jer pri kraju igre skoro svi imaju exoskeleton.
Najbolje ti je koristiti Vintar BC. Naciljaš u predjelu glave i rafal. Gotovo svi padaju.
a so, dobro za znat, a snajper, di da nadem sta veselo? sto prije ak je moguce, sada sam u BARu i trebam ici u dark valley, al nemam nest previse vremena za igrat...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:02   #69
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
ovo sekundarno meni ne ide nema nisana, ciljam sa vrhom na puski, ali nisam primjetio neki uspjeh, ono metak po metak nista, sumnjam da bilo sta pogađam
nda, sa vrhom na puski, samo znas pucat, uvjek gledaj da ti je vrh puske milimetar iznad glave, pa ga zderes u glavu zapravo, narafski ovisi o oruzju
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:04   #70
imam vojni ak-47, cak ima i dobar nisan, probat cu vjezbat kad izađem.. ostao sma bez metaka dole u podzemlju pa sam izvalcio vojnike sa sobom i docekivao ih u mraku silenced pistolj je dokazao svoju vrijednost
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:24   #71
Vintar BC i je snajper. Nemoj otić u D Valley nego odi u Wild Zone (rostock) <- direkt iz Bara. Tamo ćeš naći lijepe NATO puškice npr. TRs 301 ili SGi 5k ili IL 86 (inače sve što nalaziš ovisi dosta o tome na kojem si nivou - ranku rookie/veteran/expert, kao i u kojoj si zoni. U Wildu gotovo svi (mercovi) koriste oružje nato oznaka, nema ruskih AK-74/2, 2u, Obokana.

SAVJET: Kad si već u Baru, kod ulaza u Bar (onaj sa rovom i "psima) se šeće neki Duty tip. Njega redovito "pojedu" pseudo-psi. Tip ima fenomenalnu automatsku pušku (Tunder S14) koja je modificirana da radi na 5.45 (isto kao i za AK seriju). Samo ti to pokupi i car si pola igre.
__________________
Evo vam sig. Hebo vas sig.
yahoocom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 19:44   #72
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
sada sam u BARu i trebam ici u dark valley, al nemam nest previse vremena za igrat...
Odeš do glavnog dutya,onog generala ili štajeveć,on će ti dati questove. Mislim da nakon drugog questa dobiješ Vintar BC. Još ako imaš g37,i dosta municije za ta dva,netreba ti nijedno drugo oružje do kraja igre.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:24   #73
e fala
joooooohohoj krvi cu im se napit, pun kuratz mi je ovih ruskih govana od oruzja...
iz inata koljem iz MP5
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 23:05   #74
kako proći outpost od Duty-a na putu za u bar
a da ih ne ubijem
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 07:09   #75
pobijes one svinje, spremis oruzje, dodes do tipa ispred vrata, cekas da isere svoje i kazes mu da ides viditi bartendera i onda te pusti
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 07:10   #76
pobijes one svinje, spremis oruzje, dodes do tipa ispred vrata, cekas da isere svoje i kazes mu da ides viditi bartendera i onda te pusti
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:56   #77
waaaa, prejebeno, umjesto u Dark Valley sam otisao u Wild i koljem se sa Mercovima, jebemu, onog jebenog znanstvenika nikako da sacuvam, uvijek se pojavi neki kuronja i srostilja ga...
al oruzja
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:26   #78
ooo, fakat je gust cim se "oprema" dobije...
poklao sam sve one mercove i pokupio im opremu, nisam ni otisao u dark valley a nakupio sam 120.000R
koristim onaj britanski IL85 sa prigusivacem i boljom preciznosti, fakat je gust,
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:00   #79
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
pobijes one svinje, spremis oruzje, dodes do tipa ispred vrata, cekas da isere svoje i kazes mu da ides viditi bartendera i onda te pusti
koje faking svinje, one tamo desno u nekoj kotlini?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:11   #80
jok, nisi li dobio info kada si se priblizavao da pomognes im obraniti od mutanta, uglavnom, samo idi do tipa i reci da imas posla sa bar keeperom - i drzi oruzje spremljeno inace nece pricat s tobom...

heh, al bloodsuckeri su jebeno najaci neprijatelji, bas da te izbezume kada se pojave...
jebote vidim sjena protrci i mislim si, a neki Merc je prezivi, zaletim se za njim, kada srenem iza ugla, ono nist, mislim oso u zgradu i u zadnjoj sekundi skuzim cloak maglicu i onda mi ovaj skoci u facu prejebeno
nekako si kontam da poslje HL2 mi je ovo jebeno najbolja pucacina, i da uz ovakvu atmosferu i sve, Fallout 3 kao 3d FPS i nije tak losa ideja... no ipak necu reci to dvaput
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.