Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2007., 18:03   #1
Masaža - Rijeka

Nisam sigurna dal je tema na dobrom mjestu ili je već neka slična otvorena ali evo...
Za Božić namjeravam mami poklonit masažu... E sad kako baš nisam iskusna u tom području molila bi da mi preporučite neki salon ili nešto gdje je to izvedivo... Čula sam za Khao sun- da je tamo dobro, ali volila bi čut još koje mišljenje prije odluke...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 17:28   #2
Šta u Rijeci nitko ne ide na masažu?
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:30   #3
Masaža

Pozdrav!

Ja sam bila u Edenu ( tamo prema kastvu), masaza je malo žešća - dakle nije ugodna nego čak malo i bolna ali efikasna. Ako hoćeš neku relaksaciju preporučam Hot Stone masaže u welness centrima. Npr u 4 op cvijeta ili Bristol u Opatiji. Inače ideja za poklon je super nema ko ne bi uživao!

Sretno.
Balotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 17:36   #4
u edenu sam bila samo kod kozmetičarke ali znam da tamo masira jedna cura, fizioterapeut, pa još ako si bila na medicinskoj masaži, hehe

inače, meni je bila dobra aromaterapijska masaža na potoku, nemam više broj, ali mogu nabaviti, pa ako te zanima baš ta lokacija, pošalji mi pm
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:09   #5
Studio "Malbi", u centru grada. Cura odlicno masira, jos ti sad u 12 mjesecu imaju 30 % popusta. To mi je odlicna ideja, pa sam u zadnjih godinu dana najcesce to poklanjala za rodjendane isl. Svi su se vratili s osmjehom na licu, definitivno preporucam
arty_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 18:16   #6
daj se malo raspitaj za one tajlanđanke što ti to rade u onoj ulici poviše trsatskih stupa.
znači, tajlandska masaža.

čula sam da kupiš kupon (znači dala bi joj koverticu sa kuponom koji jako lijepo izgleda, glasi na njeno ime i piše da masažu mora obaviti u roku od 3 mjeseca).
stvarno super stvar, mi smo to kupili kolegici i bila je oduševljena!

košta 150 kn.
__________________
advertising space
Fei is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 00:32   #7
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna dal je tema na dobrom mjestu ili je već neka slična otvorena ali evo...
Za Božić namjeravam mami poklonit masažu... E sad kako baš nisam iskusna u tom području molila bi da mi preporučite neki salon ili nešto gdje je to izvedivo... Čula sam za Khao sun- da je tamo dobro, ali volila bi čut još koje mišljenje prije odluke...
Moja poznanica ima novootvoreni salon za masazu "BOZANSTVENO" u Ciottinoj,salon je malen,ali totalno sladak,cijene pristupacne,a zena je vrhunska u tom poslu,masaza pocinje sa razgovorom,prirodnim cajem i ne masira nikad odredeno vrijeme nego koliko je god potrebno!
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 10:08   #8
Ja sam dobila poklon bon za Khao-Sun i imam samo rijeci pohvale za njih. Od ambijenta do profesionalnosti... sve pet. Bon je lijepo upakiran i ima informativni letak, ambijent je totalno kao da si usao u neki drugi svijet (ima slikica na www.khao-sun.hr), a cure koje masiraju ne znaju ni rijec hrvatskog a kad te ulove.... ufffff... svaka cast. Za nekoga tko puno sjedi u uredu i sav je ukocen, ovo je odlicna masaza... razgiba te, rastegne, pokrckaju ti sve kosti... odlicno!

Za nekoga tko zeli vise relax masazu ili nesto protiv muskulfibera, nek odabere radje neku s etericnim uljima ili neku malo vise smirujucu.

Dramari, ako imas kakvih pitanja jos, pitaj
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 14:42   #9
Ja imam jedno malo glupo pitanje
idem ovaj vikend prvi puta na masažu, naručila se u wellness za HOT STONE
e sad što mene pati jest, da li se skineš do gola, ostaneš u donjem rublju ili obučeš badić
ABV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 16:53   #10
Ne znam za hot stone, ali obicno to ide tako da skidas sve osim gacica i budes prekrivena rucnikom, cisto da ti nije bed :-) e, sad.. kako gdje, al negdje dobijes jednokratne gacice za obuc, tako da ako te masira uljima da ti ne zaprlja tvoje....
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 00:13   #11
Mislim da cu se ipak odlucit za Khao sun. Od dečka tata je dobio masažu kod njih za rođendan i bio je oduševljen... Samo sad ne znam . koliko sam skužila on je bio na onoj tradicionalnoj tajlandskoj. Na njihovoj stranici sam vidjela da na toj masaži masiraju i laktovima i koljenima, a moja mama uvijek govori da bi da ju netko malo nježnije masira - ono između masaže i škakljucanja... Pa sad ne znam koju da odaberem... Dal će njoj ta tradicionalna bit prežestoka..?
Lei, na kojoj si ti bila? Mislila sam ju poslat na tu tradicionalnu jer je provjereno a sad ne znam...
I još nešto - samo masažerke ne znaju hrvatski ili i teta na recepciji (kako god...- ako je uopce ima)? Kako cu se ja sporazumjet kad dođem tamo??
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:46   #12
Teta na recepciji prica Hrvatski, tako da nije problem Ja sam bila na toj tradicionalnoj tajlandskoj i to je definitivno hard-core mazasa... nimalo opustajuca i tu i tamo i bolna... tako da mozda to ne bi bilo bas naaaajbolji izbor za tvoju mamu. Zbilja koriste i laktove i koljena i sjede i stoje na tebi i istezu te i svasta.

A da joj radje uplatis u Thalaso welness centru u Opatiji neku hot-stone ili relax ili nesto tako?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 17:16   #13
Ajme baš šteta šta je žestoka... Ja sam ful zapela za taj khao sun...
A šta je s ovom:
Tajlandska masaža s odabranim eteričnim uljima
Masažu izvodimo s različitim eteričnim uljima po Vašem izboru. Ovom masažom stimuliramo akupresurne točke cime uravnotežujemo protok energije i otklanjamo stres. Eterična ulja nadopunjuju blagotvorni učinak masaže te djeluju kako na kožu tako i na cijeli organizam.

Ova mi baš nije jasna...
Tajlandska masaža s toplim oblozima
Polaganjem toplih obloga po tijelu pospješujemo bolju prokrvljenost i popuštanje različitih tegoba (reumatizam). Ova masaža uravnotežuje duh i tijelo, te uqodno djeluje na kožu. Preporučujemo je gostima koji su osjetljivije naravi kao i svima sa akutnim bolovima


E da - i htjela bi nešto da je tu - u Ri jer poznavajući nju - neće joj se dat ić u opatiju...(ne bi da je daleko ali dobro..)
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 22:19   #14
Eh, na zalost ne znam za ove ostale... meni je ovo bio drugi put u zivotu da sam isla na masazu, tako da nisam bas upoznata sa svim tim....
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 22:23   #15
Ja nisam bila nikad a čini mi se da nije ni ona - a ful bi htjela ić, pa da joj omogućim jednom... Samo sad ne znam šta.. Ma ić ću ja tamo pa će mi valjda oni znat objasnit za te masažice....
Hvala svejedno..
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 10:18   #16
Evo, ja sam jučer bila i kupila joj masazu s eteričnim uljima.. One cure na recepciji su mi rekle da to je više ženska masaža a ona tradicionala tajlandska više muška(malo žešća) i još je i bez ulja...
Uglavnom, tamo je stvarno smirujući ambijent i sve miriši po onim uljima što mi nije bilo baš dobro jer sam prehlađena i bolila me glava ali nema veze... Vidjet cemo sta ce ona rec...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 16:18   #17
I, jel bila? Kako je bilo?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 17:31   #18
moja mama tano odlazi već nekoliko mjeseci i super je zadovoljna!
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 17:46   #19
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
I, jel bila? Kako je bilo?
A još uvijek nije bila... Ne stigne, ali je rekla da ce ic ovaj tjedan ili najkasnije sljedeći, pa vam javim dojmove...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:09   #20
Evo, napokon je jučer bila na masaži!!! I kaže da je oduševljena.
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.