Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2015., 18:05   #4141
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
....

PunTanjur, kod KBC Rebro.
....
kak tam funkcionira veganski odjel?
polly is offline  
Old 28.01.2015., 20:33   #4142
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
pod gričkim topom, još jedna dobra.
Istina, jako simpa restac, divan pogled, no ko ce se dopentrati tamo, sigurno je u ekipi i neka baba koja jedva hoda...
zezam se... al govorim iz iskustva s vjencanja;
sve u svemu Pero ima parking 30 metara dalje od restorana, istinabog 2.zona, ali subotom iza 15h se ionako ne placa.
A s Grickim je taj komoditet parkinga izocan, sto je za after wedding grupu prilicno vazan faktor.
Deedy is offline  
Old 28.01.2015., 22:47   #4143
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
kak tam funkcionira veganski odjel?
Hm.
Piše na ploči:

vege1 menu
vege2 menu
vege kolač

Jeo sam par priloga u kojima nisam prepoznao namirnice životinjskog podrijetla.

No, jesu li po veganskom protokolu- e to ne znam
body halleck is offline  
Old 29.01.2015., 09:47   #4144
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Istina, jako simpa restac, divan pogled, no ko ce se dopentrati tamo, sigurno je u ekipi i neka baba koja jedva hoda...
zezam se... al govorim iz iskustva s vjencanja;
sve u svemu Pero ima parking 30 metara dalje od restorana, istinabog 2.zona, ali subotom iza 15h se ionako ne placa.
A s Grickim je taj komoditet parkinga izocan, sto je za after wedding grupu prilicno vazan faktor.
nema baba, ali sam tu ja u uskoj haljini i štiklama pa dođe na isto.
ali pod gričkim se čini ok opcija za scenarij: vjenčanje u matičnom u ilici, fotkanje po gornjem gradu, večera.

jesu sofra ili balon (prisavlje) dobre ideje? nisam bila, a dobila sam preporuke.
PiXi€ is offline  
Old 29.01.2015., 10:20   #4145
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Istina, jako simpa restac, divan pogled, no ko ce se dopentrati tamo, sigurno je u ekipi i neka baba koja jedva hoda...
zezam se... al govorim iz iskustva s vjencanja;
sve u svemu Pero ima parking 30 metara dalje od restorana, istinabog 2.zona, ali subotom iza 15h se ionako ne placa.
A s Grickim je taj komoditet parkinga izocan, sto je za after wedding grupu prilicno vazan faktor.
romantična vožnja uspinjačom?

Quote:
PiXi€ kaže: Pogledaj post
nema baba, ali sam tu ja u uskoj haljini i štiklama pa dođe na isto.
ali pod gričkim se čini ok opcija za scenarij: vjenčanje u matičnom u ilici, fotkanje po gornjem gradu, večera.

jesu sofra ili balon (prisavlje) dobre ideje? nisam bila, a dobila sam preporuke.
ne, jer nemaju malo izoliranije prostorije da ste zeru odvojeniji, a i sofra mi općenito nije nekak "finija" za takvu prigodu (balon već da), više onak roštilj-bosanska tradicionalna evridej ručak-večera varijanta.
DeeJay Dee is offline  
Old 29.01.2015., 10:51   #4146
DjD... ovo s uspinjacom zbilja jest romanticno taman ih stane 10ak. Plus ti dam za ideju.

Quote:
PiXi€ kaže: Pogledaj post
nema baba, ali sam tu ja u uskoj haljini i štiklama pa dođe na isto.
ali pod gričkim se čini ok opcija za scenarij: vjenčanje u matičnom u ilici, fotkanje po gornjem gradu, večera.

jesu sofra ili balon (prisavlje) dobre ideje? nisam bila, a dobila sam preporuke.
Pixice, eto vis da ima neka baba koja jedva hoda


Sofra bezveze, nikako.

Balon vec da, unutra je vrlo ugodno i nekako intimno... provjeri fotke na webu
http://www.restaurantbalon.com/


Gricki top je skuplja opcija, provjeri u svim mogucnosti i menije, vidi lokacije i odluci. Klopa je dobra i u Peri i Balonu i Topu. Peri bih dao 4 i pol boda, Topu 4, Balonu 3.9.
Deedy is offline  
Old 29.01.2015., 11:30   #4147
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
grgosova spilja u gugl, kliknes na kartu i, eto, tu je

fina, domaca hrana. bilo je preko nekoliko reviewova tu na forumu i svi su bili zadovoljni
osim što su cijene puno pretjerane za ono što dobiješ
__________________
unos automobila iz zemalja EU
ming is offline  
Old 29.01.2015., 12:07   #4148
Quote:
ming kaže: Pogledaj post
osim što su cijene puno pretjerane za ono što dobiješ
ne mogu se s tim sloziti. da je jeftino, nije, al da je nesto urnebesno skupo, nije ni to.
gmit is offline  
Old 29.01.2015., 16:28   #4149
točno, kako kaj. klopa bi mogla bit i jeftinija, al zato kava po 6 kn i vrlo dobro otvoreno (bijelo-sauvignon i crno-merlot) vino po 5 banki za litru kompenziraju.

dd, ne znam baš da je balonče jeftinije od topa?

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 29.01.2015. at 17:50.
DeeJay Dee is offline  
Old 29.01.2015., 17:32   #4150
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
dd, ne znam baš da je balonče jeftinije od topa?
Da, sad si me sjetio, zapravo je i Balon poskup.
meni je nekako emotivno Pero The, iako kazem... ni u jednom od ta 3 nece zeznuti sto se hrane, ugodjaja i usluge tice. A o financ. komponenti, kao i konktretnom meniju, moze provjeriti pozivom ili mailom restoranima.
Deedy is offline  
Old 29.01.2015., 17:33   #4151
Quote:
PiXi€ kaže: Pogledaj post
nema baba, ali sam tu ja u uskoj haljini i štiklama pa dođe na isto.
ali pod gričkim se čini ok opcija za scenarij: vjenčanje u matičnom u ilici, fotkanje po gornjem gradu, večera.

jesu sofra ili balon (prisavlje) dobre ideje? nisam bila, a dobila sam preporuke.
Uzmi u obzir ovo: http://www.restoran-pod-grickim-topom.hr/
dio "kako do nas" pa da pitaš kako je sa svadbama.
gupy is offline  
Old 29.01.2015., 22:20   #4152
Idem za vikend u Toplice Lešće, pa se sjećam da ste mi jednom preporučili da je dobra janjetina u Zdihovu/Klancu/Rimu , a kako vjerojatno sad nema mlade janjetine, pitam se dali se isplati posjetiti neke od tih mjesata za klopu osim janjetine?
li neko drugo mesto u blizini?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 29.01.2015., 23:56   #4153
Da, na Klancu "Mirni kut(ić)", u Zdihovu "Mali raj" i u Rimu "Rim" , nemreš fulat u sezoni (a što će krenuti do kraja veljače s novim mladim izdancima).
Osim janka? Hm.
Ne znam.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 30.01.2015., 23:21   #4154
Kaj, nitko nije bio van sezone?

Vidim, u blizini je i Burger King
Nemojte sad da moram tamo ić
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 01.02.2015., 01:53   #4155
Pivnica budwiser
Zanima me kakva je klopa i da li se treba rezervirati vikendom?
Davorček is offline  
Old 01.02.2015., 12:50   #4156
Gdje da pitam za savjet, ako ne ovdje.

13.2. nam je 10 godina veze i htjela bih sad već muža iznenaditi večerom. E sad, budući da je Valentinovo sljedeći dan i k tome u subotu, očekujem da za taj 13. neće biti neke navale što mi je super. Ne želim "slaviti" Valentinovo, već 13.2.

E sad - kaj hoću? Naglasak je na intimni restoran, muž jede sve, ja ne jedem meso, ali nisam izbirljiva, bitno mi je samo da onda nije restoran tipa Sofra di je meso glavna namirnica (barem ga ja tako doživljavam). Lokacija trenutno nebitna, glavno da je Zagreb i da ima neki parking. Cijena da baš nije previsoka, ajde cca. 250kn po osobi.
BitterSweet is offline  
Old 01.02.2015., 13:31   #4157
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Gdje da pitam za savjet, ako ne ovdje.

13.2. nam je 10 godina veze i htjela bih sad već muža iznenaditi večerom. E sad, budući da je Valentinovo sljedeći dan i k tome u subotu, očekujem da za taj 13. neće biti neke navale što mi je super. Ne želim "slaviti" Valentinovo, već 13.2.

E sad - kaj hoću? Naglasak je na intimni restoran, muž jede sve, ja ne jedem meso, ali nisam izbirljiva, bitno mi je samo da onda nije restoran tipa Sofra di je meso glavna namirnica (barem ga ja tako doživljavam). Lokacija trenutno nebitna, glavno da je Zagreb i da ima neki parking. Cijena da baš nije previsoka, ajde cca. 250kn po osobi.
Po meni, Apetit u Jurjevskoj.
Emericzy is offline  
Old 01.02.2015., 13:47   #4158
Apetit za 250 po osobi?! Hm, ajd dobro.

Switka, pazi se, petak, 13. da ne naletiš slučajno na svakakva ugostiteljska isustva.
Šalim se, praznovjerje, koincidencija, bla.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 01.02.2015., 13:51   #4159
a čuj, bolje na petak 13. nego na Valentinovo
Krkimir is offline  
Old 01.02.2015., 14:30   #4160
Moze se u Apetitu za 250 po glavi... juha, glavno i desert uz casu vina.
Sad kolko je intimno, ne znam bas.
Stolovi su im prilicno blizu i prostor je akustican.

Moj prijedlog je Didov san nad Mesnickom, onaj dio ravno dignut od ostatka restorana. 2 stola, fina i intimna atmosfera, manji restoran, meso, morska hrana, ustipci, sir, kajmak,...
moram predloziti i Kod Pere, jer je tamo i meso i bakalar oetkom i lignje na zaru... savrseni. Samo ne sjesti u onaj dio pri kuhinji - zasmrdi se roba od poluotvorene kuhinje do jaj... do kraja.
Intime glede ide ovako: 1. Didov san, 2. Kod Pere, 3. Apetit
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.