Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 19:27   #21
joj meni je su ko maloj najbolji bili sladoledi onaj od vanilije u lopti i onaj u bačvici, rum/punč mislim... jesu i to bili ledovi?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 19:55   #22
ledolina meni najvise fali i griz liz
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 20:17   #23
Quote:
Lowre kaže: Pogledaj post
Karton nije nikako kvalitetniji od ovih novih sladoleda u plastici. Ovi premium sladoledi su superkvalitetni ako ih usporediš sa uvoznima. Belive me
Ja u Lidlu uzimam burbon-vaniliju,njemačka proizvodnja,2.500 gr.Nijedan od naših mu ne može konkurirati po kvaliteti!
Iako ja obožavam Ledov Quattro (ili kako se već piše?)...
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 20:36   #24
Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Ja u Lidlu uzimam burbon-vaniliju,njemačka proizvodnja,2.500 gr.Nijedan od naših mu ne može konkurirati po kvaliteti!
Iako ja obožavam Ledov Quattro (ili kako se već piše?)...
ma bolji je Lidl čokolada s komadićima čokolade. isto Njemačka proizvodnja! savršeno!

ako ne kupim taj, onda odem u Vincek i kupim pol kile ili kilu po izboru - savršeno!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:09   #25
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
joj meni je su ko maloj najbolji bili sladoledi onaj od vanilije u lopti i onaj u bačvici, rum/punč mislim... jesu i to bili ledovi?
ljubljanske mlekarne. isko ko i oni savršeni korneti zlatorog i neponovljivi ježek.

a ovi lidlovi su i meni super - ja uvijek u škrinji imam 2 kutije onih na štapiću koji liče na king. predobri su!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:31   #26
Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Ja u Lidlu uzimam burbon-vaniliju,njemačka proizvodnja,2.500 gr.Nijedan od naših mu ne može konkurirati po kvaliteti!
Iako ja obožavam Ledov Quattro (ili kako se već piše?)...
što se tice kvalitete tu i tamo koja strana firma može konkurirat a ovo ostalo ti je sve =0 ledo ulaze brdo love drži hrvatsku,bih,srbiju i širi se u mađarsku i okolo.
mislim pogledaj im dionice i to ti sve govori.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 22:01   #27
u šta ledo ulaže lovu? u smrznuto povrće i u auto/lopta/gool sladolede?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 16:24   #28
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
ledolina meni najvise fali i griz liz
joj ja se ledoline već jedva sjećam. a znam da su ju prije nekog vremena opet vratili, ali nije to dugo trajalo. jel zna netko zašto?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 20:06   #29
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
u šta ledo ulaže lovu? u smrznuto povrće i u auto/lopta/gool sladolede?
u strojeve koji vrijede milje,šire proizvodnju,mađa hr,bosna,srbija i cg,slo

jebes te sladolede za djecu pogledaj kingove itd imaju najbolje sladolede na ovom području a i među ostali se mogu sakrit,ne hvale ih bez razloga izvana.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 22:36   #30
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
u strojeve koji vrijede milje,šire proizvodnju,mađa hr,bosna,srbija i cg,slo

jebes te sladolede za djecu pogledaj kingove itd imaju najbolje sladolede na ovom području a i među ostali se mogu sakrit,ne hvale ih bez razloga izvana.
ne kažem ja da nisu kvalitetni, ali ponuda je sranje. evo, uzmimo king: vratili su classic (što je dobar potez), a osim njega imamo onaj kokos (koji je meni očajan), jagoda (koja m ine paše zbog bijele čoxe i onih krispija), madagascar (as ti srca, malo smrvljenih keksa u čoksi) i lješnjak (preumjetno). e, ima i double. to je onak baš za ubit se. meni je najbolji king ikad bio onaj s bademima u čokoladi i quattro. naravno, ukinuli su ih ima li ledo još koji voćni okus osim jagode i šumskog voća? nema.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:20   #31
jučer sam probala novi sladoled od Leda Grandissimo MARELICA-BISKVIT, nešto preprefiiino inače nisam ljubitelj voćnih sladoleda, ali ovaj je savršen! preporučam!
samo se nadam da to nije neko ljetno izdanje i da će ga biti cijele godine.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 09:47   #32
Ja sam nedavno probala novi Quattro s pistacijem i to je nešto prestrašno
Pistacij uoće nema onaj fini okus pistacija, a bitter keks (ili kako se već zove taj dio) mi je doslovno nejestiv.
Žumberak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 10:27   #33
Quote:
Žumberak kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno probala novi Quattro s pistacijem i to je nešto prestrašno
Pistacij uoće nema onaj fini okus pistacija, a bitter keks (ili kako se već zove taj dio) mi je doslovno nejestiv.
O, ne. Ja sam se već ponadala da će taj biti dobar.

Damn, uvode neka nejestiva čuda, a sve što valja su ukinuli.
Nema mog najdražeg ljubičastog Sunnyja, nema Kinga s bademima, a ni onog Quattro Kinga (za totalni masakr čokoladom),...
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:36   #34
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
jučer sam probala novi sladoled od Leda Grandissimo MARELICA-BISKVIT, nešto preprefiiino inače nisam ljubitelj voćnih sladoleda, ali ovaj je savršen! preporučam!
samo se nadam da to nije neko ljetno izdanje i da će ga biti cijele godine.
Raspitaj se za svaki slučaj, ako je ljetno izdanje, nakupuj zalihu!

I ja sam otkrila sladoled, ali nije Ledo
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:26   #35
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Damn, uvode neka nejestiva čuda, a sve što valja su ukinuli.
Nema mog najdražeg ljubičastog Sunnyja, nema Kinga s bademima, a ni onog Quattro Kinga (za totalni masakr čokoladom),...
ima od drugih proizvođača. ja se uopće više ne ustručavam kupiti ne-Ledo sladoled jer su postali strašno bezobrazni i pogoršali su se. kvragu i Ledo kad im je Kontiki najbolji sladoled u ponudi
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 22:53   #36
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
O, ne. Ja sam se već ponadala da će taj biti dobar.
A ne znam - možda tebi bude dobar. Meni recimo i onaj njihov Grandissimo sobret nije bio fin, ali vidjela sam da su ga neki ovdje hvalili Doduše, taj mi je bio jestiv, a ovaj quattro pistacije mi je baš odvratan.

Inače, meni je bio odličan onaj king s višnjom (ili nečim sličnim, crvenim). E ja njega ne mogu prežaliti. I Cremona mi je bila zakon...
Žumberak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 21:44   #37
Meni su King i King Double zakon. Ostale sladolede ne doživljavam.
No i njih bi zaboravila da mi netko ponudi dobar sladoled od oraha.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 23:32   #38
Quote:
Valsharess kaže: Pogledaj post
Ima ledo škrinja i u Avenue Mall-u i u pothodniku, tamo imaju i štrukle na nekoliko načina, i pizze
A da su male kuglice, to je živa istina!!!
Maracuje nigdje
Ima maracuje u Toweru na 5 katu - Rijeka! mmmmmm, njam! njam!
majita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:00   #39
Meni su prije Ledo sladoledi bili odlični, pogotovo Grandissime, ali sad se Ledo skroz srozao. Sladoledi su postali bezlični, ispranih okusa, zato sam se prebacila na Nestle i Carte D'Or.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 11:07   #40
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ima od drugih proizvođača. ja se uopće više ne ustručavam kupiti ne-Ledo sladoled jer su postali strašno bezobrazni i pogoršali su se. kvragu i Ledo kad im je Kontiki najbolji sladoled u ponudi
Da, ne preostaje mi ništa drugo nego se baciti u potragu i istraživanje.
Više ni ne kupujem Ledo sladoled u dućanu, baš su me naživcirali. Ionako nemam što izabrati kad su ukinuli sve što je bilo dobro.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.